Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ramzespp

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ramzespp

  1. U mnie już nie wyciągają się te uchwyty na kubki, mechanizm szlag trafił... :gwizdanie:
  2. Auta z USA często mają tam wsadzony moduł radia satelitarnego SIRIUS, czy coś takiego Ja takie coś mam...
  3. Ja zalałem Castrol Magnatec 5W40 i śmigam bez problemów
  4. Dla mnie ten DTM nie podchodzi Bardziej mi się podoba zwykła wersja, a najbardziej linia S
  5. Przytnij oryginał z góry lekko. W A4 B7 wystarczy kawałek uciąć i wygląda tak jak powinno być W B6 powinno być tak samo.
  6. Ja co prawda nie jestem zwolennikiem ORI nawigacji (brak polskiego lektora itp...) ale jak już mam to korzystam Ta navi z linku zapowiada się nieźle Czas pokaże co z tego wyniknie.
  7. Ja uważam, że dywaniki kupione poza ASO są dobre i spełniają swoją rolę. Zastanawiałem się nad kupnem dywaników Schonek i PETEX. Wybrałem PETEX i jestem zadowolony. Podejrzewam, że z dywaników z ASO też byłbym zadowolony, ale nie chciałem przepłacać. Jak chcesz zaoszczędzić to bierz PETEX albo SCHONEK. Wybierz sobie takie, które Tobie odpowiadają bardziej wizualnie
  8. Da się ujarzmić te bestie
  9. A tam, nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie dokonywał takiego moda na wszystkich częściach z ASO Zresztą, według mnie jest to zbyt ryzykowna operacja Nie warto chyba...
  10. Ten głośniczek widziałem jakiś czas temu na allegro za około 30 zł
  11. malik, dobrze, że napisałeś Zderzak musi być koniecznie z otworami oryginalnymi pod czujniki czy może da się jakoś przerobić ten bez otworów? A co jeśli chciałbym wstawić czujniki także przednie? Jak wygląda montaż tego? Wszystkie 8 czujników (przód+tył) mają jeden moduł?
  12. Też nad tym myślałem. Na allegro da się tanio kupić części, ale ciąganie kabli od tego po całym aucie mi się nie widzi... Nie jest to taka prosta sprawa jak się wydaje :gwizdanie: Gdyby były fabrycznie pociągnięte wiązki to by było super... Widzieliście czujniki parkowania sprzedawane w telewizji?
  13. Gdzieś tu na forum ktoś chyba miał (jeśli dobrze pamiętam) wsadzone foteliki z B6 do B7. Jak znajdę ten temat to rzucę linka Dla mnie osobiście wydaje się, że fotele z B6 pasują do B7. Przecież tam wnętrze jest prawie identyczne.
  14. Zakładamy, że silnik został zaprojektowany na rodzaj paliwa PB95. Zalejemy PB98. Silnik spali tyle samo paliwa PB98 co PB95, bo i tak został zaprojektowany na paliwo 95-oktanowe. Na ilość przejechanych kilometrów wpływ to może mieć jakość paliwa, a nie liczba oktanowa. Tak mi się wydaje Nie zależnie czy zaleję 95 czy 98 czy inne ulepszane paliwka to nie widzę różnicy w spalaniu. Co więcej.. nie widzę różnicy w jeździe Za to portfel widzi różnicę. Nie mniej jednak leję do swojego autka PB98 bo wiadomo... Auto to auto
  15. Coś tu cicho dzisiaj Tylko ja cierpię na bezsenność dziś?
  16. A u mnie w województwie tylko 2 stacje są ble (wg tego raportu)
  17. Ja ze swojej strony polecam PETEX'y. Kupiłem je na allegro razem ze stoperami i jak na razie to spełniają swoją rolę.
  18. Piękna furka Fajne są te błyszczące czarne listwy w środku Pierwszy raz chyba takie widzę i wpadły mi w oko A właśnie, czemu AIR BAG się świeci?
  19. Dobra myśl, ale to troszkę może trwać Ja jednak wolę lampy z pomarańczowymi kierunkami
  20. Łańcuszek i mała kłódeczka
  21. Jest tak jak mówi Trzeniu. Po prostu wkładasz płytkę z nowym softem (na mapach z 2008 roku bodajże jest już soft 0650) i aktualizacja powinna sama się rozpocząć, a jeżeli nie rozpocznie to gdy płyta siedzi w środku przełączyć w RNS-E na navi. Trwa to około 5-10 minut
  22. A jak się siedzi na tych fotelikach? Widać po nich, że dobrze trzymają na zakrętach
  23. Piękny Avancik ;D Jedyna rzecz, na którą można narzekać to fotele... Brakuj skóry, bo kształt ich jest ekstra
  24. Ja polecam Castrol (co prawda ja leję syntetyk 5W40), ale Castrol robi także półsyntetyki (w drugim samochodzie mam 10W40). Z tego co wiem to także wiele osób poleca oleje MOTUL. Ja jeszcze nie sprawdziłem tego oleju, ale zamierzam
  25. U mnie też ciężko z Homelink'iem. Zakodowałem piloty od bram w aucie, ale nie zakodowałem auta razem z silnikami do bram (sterownikami)... Piloty bez problemu zakodowały się w Audi natomiast moje silniki do bram nie są widocznie kompatybilne z tym systemem a szkoda...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.