Treść opublikowana przez ramzespp
-
[ALL B7] Wymiana podłokietnika w tylnej kanapie
U mnie już nie wyciągają się te uchwyty na kubki, mechanizm szlag trafił... :gwizdanie:
-
[ALL B7] Schowek po lewej stronie w bagażniku
Auta z USA często mają tam wsadzony moduł radia satelitarnego SIRIUS, czy coś takiego Ja takie coś mam...
-
[ALL B7] Jaki Olej Silnikowy do A4 B7 2.0T FSI
Ja zalałem Castrol Magnatec 5W40 i śmigam bez problemów
-
[B7 DTM] Czym się cechuje ?
Dla mnie ten DTM nie podchodzi Bardziej mi się podoba zwykła wersja, a najbardziej linia S
-
[ALL] Gdzie można dostać tablice na wymiar?
Przytnij oryginał z góry lekko. W A4 B7 wystarczy kawałek uciąć i wygląda tak jak powinno być W B6 powinno być tak samo.
-
[ALL] konkurencja dla RNS-E
Ja co prawda nie jestem zwolennikiem ORI nawigacji (brak polskiego lektora itp...) ale jak już mam to korzystam Ta navi z linku zapowiada się nieźle Czas pokaże co z tego wyniknie.
-
Dywaniki - PETEX, SCHONEK czy oryginalne z ASO
Ja uważam, że dywaniki kupione poza ASO są dobre i spełniają swoją rolę. Zastanawiałem się nad kupnem dywaników Schonek i PETEX. Wybrałem PETEX i jestem zadowolony. Podejrzewam, że z dywaników z ASO też byłbym zadowolony, ale nie chciałem przepłacać. Jak chcesz zaoszczędzić to bierz PETEX albo SCHONEK. Wybierz sobie takie, które Tobie odpowiadają bardziej wizualnie
-
Co myślicie o psach "ras bojowych"???
Da się ujarzmić te bestie
-
[ALL B6] Poszukuje tematów jak przerobić FWD na QUATTRO
A tam, nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie dokonywał takiego moda na wszystkich częściach z ASO Zresztą, według mnie jest to zbyt ryzykowna operacja Nie warto chyba...
-
[ALL B7] Montaż ori czujników cofania
Ten głośniczek widziałem jakiś czas temu na allegro za około 30 zł
-
[ALL B7] Montaż ori czujników cofania
malik, dobrze, że napisałeś Zderzak musi być koniecznie z otworami oryginalnymi pod czujniki czy może da się jakoś przerobić ten bez otworów? A co jeśli chciałbym wstawić czujniki także przednie? Jak wygląda montaż tego? Wszystkie 8 czujników (przód+tył) mają jeden moduł?
-
[ALL B7] Montaż ori czujników cofania
Też nad tym myślałem. Na allegro da się tanio kupić części, ale ciąganie kabli od tego po całym aucie mi się nie widzi... Nie jest to taka prosta sprawa jak się wydaje :gwizdanie: Gdyby były fabrycznie pociągnięte wiązki to by było super... Widzieliście czujniki parkowania sprzedawane w telewizji?
-
[ALL B7] Czy fotele od B6 będą pasowały do B7 ?
Gdzieś tu na forum ktoś chyba miał (jeśli dobrze pamiętam) wsadzone foteliki z B6 do B7. Jak znajdę ten temat to rzucę linka Dla mnie osobiście wydaje się, że fotele z B6 pasują do B7. Przecież tam wnętrze jest prawie identyczne.
-
[ALL B5] Czy tankowanie paliwa 98 wpływa na spalanie ?
Zakładamy, że silnik został zaprojektowany na rodzaj paliwa PB95. Zalejemy PB98. Silnik spali tyle samo paliwa PB98 co PB95, bo i tak został zaprojektowany na paliwo 95-oktanowe. Na ilość przejechanych kilometrów wpływ to może mieć jakość paliwa, a nie liczba oktanowa. Tak mi się wydaje Nie zależnie czy zaleję 95 czy 98 czy inne ulepszane paliwka to nie widzę różnicy w spalaniu. Co więcej.. nie widzę różnicy w jeździe Za to portfel widzi różnicę. Nie mniej jednak leję do swojego autka PB98 bo wiadomo... Auto to auto
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Coś tu cicho dzisiaj Tylko ja cierpię na bezsenność dziś?
-
Chrzczone paliwo
A u mnie w województwie tylko 2 stacje są ble (wg tego raportu)
-
[ALL B5] Jakie dywaniki na zimę ?
Ja ze swojej strony polecam PETEX'y. Kupiłem je na allegro razem ze stoperami i jak na razie to spełniają swoją rolę.
-
[B7 ASB] Nareszcie moja zabawka skonczona:)
Piękna furka Fajne są te błyszczące czarne listwy w środku Pierwszy raz chyba takie widzę i wpadły mi w oko A właśnie, czemu AIR BAG się świeci?
-
[ALL B7] Zmiana migaczy z pomaranczowych na białe/przezroczyste. Co myślicie itp.
Dobra myśl, ale to troszkę może trwać Ja jednak wolę lampy z pomarańczowymi kierunkami
-
[ALL] jak zabezpieczyć kołpaki
Łańcuszek i mała kłódeczka
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Jest tak jak mówi Trzeniu. Po prostu wkładasz płytkę z nowym softem (na mapach z 2008 roku bodajże jest już soft 0650) i aktualizacja powinna sama się rozpocząć, a jeżeli nie rozpocznie to gdy płyta siedzi w środku przełączyć w RNS-E na navi. Trwa to około 5-10 minut
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
A jak się siedzi na tych fotelikach? Widać po nich, że dobrze trzymają na zakrętach
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Piękny Avancik ;D Jedyna rzecz, na którą można narzekać to fotele... Brakuj skóry, bo kształt ich jest ekstra
-
[ALL] Jaki olej?
Ja polecam Castrol (co prawda ja leję syntetyk 5W40), ale Castrol robi także półsyntetyki (w drugim samochodzie mam 10W40). Z tego co wiem to także wiele osób poleca oleje MOTUL. Ja jeszcze nie sprawdziłem tego oleju, ale zamierzam
-
[ALL B7] Moja A4 2.0T quattro APR Stage 2
U mnie też ciężko z Homelink'iem. Zakodowałem piloty od bram w aucie, ale nie zakodowałem auta razem z silnikami do bram (sterownikami)... Piloty bez problemu zakodowały się w Audi natomiast moje silniki do bram nie są widocznie kompatybilne z tym systemem a szkoda...