Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

moglaj80

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez moglaj80

  1. moglaj80 odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
    tak sczerze nie pasuje mi > kwestia gusti wole czewony pasuje do sroka ale kto wie moze mnie namowisz jak przyjade to zobaczymy.
  2. Ladne wozidelko,powodzenia w modach? Co do oslon podasz numerki bo szukam juz dlugo do 3.2fsi i mam problem w znalezieniu odpowiedniej? Szerokosci i milej zabawy.
  3. Wiatmy w gronie 3.2fsi
  4. Fajnie modzisz, ladne zadbane autko szerokosci
  5. to inna kostka niz ta od przejscia drzwi powinienes znalesc bez problemu jest tam tylko jedna taka kostka pomaranczowa umiejscowina na dole do tej pomaranczowej dochodza tylko dwa kable i to sa od fotochromu wewnetrznego z kostki 6 pinowej jak juz przejdziesz z kablami przez drzwi to mozesz bezposrednio za kostka w kable od fotochromu sie wlotowac (ja tak mam i dziala pieknie)
  6. slupek a kierowcy na dole pomaranczowa kostka ,tam dochodza od lusterka wewnetrznego . Od tamtad do sterownika drzwi poprowadz po dwa kable
  7. piekny i doinwestowany GOLF szerokosci Marek
  8. powodzenia w modzeniu bardzo ladna sztuczka i dopracowana w detalach szerokosci
  9. najbezpieczniej odkrec dwie srobki od blendy lusterka i wtedy masz dostep ,masz pewnosc ze przy wyjmowaniu nie peknie wklad .
  10. a zebys byl pewien czy sa podgrzewane wklady to wyjmij jeden i zobacz czy dochodza dwa kable od podbrzewania jak przekrecisz pokretlo od lusterek na ten symbool to sie skladaja ?
  11. B6 tak samo czy trzeba coś innego jeszcze dokładać? lecisz z tematem wszystko to samo jak co to wal po instalacje do koleki Kaju !!! Wszystko ma na podstawie org.
  12. moglaj80 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    A co siemian auto na styl rdzewiaka robi teraz[emoji23]A tak serio ? Polewałem bagażnik wodą (lepiej uprzedzę że zamknięty [emoji854]) wszędzie sucho , i dziwi mnie że pod tą tapicerką po obu dwóch stronach jest lekko zaśniedziałe/podrdzewiałe koło tych śrub z zdjęcia a moze poprostu nikt tam nie zagladal i woda sie skroplila i zardzewialo ja tak mialem i teraz mam spokoj
  13. zalezy z kad jestes pisz to ziomow pw i bedziesz wszyystko wiedzial
  14. sprawdz w slupku A na dole czy masz kostke pomaranczowa i czy dochodza kable do niej ,jezeli nie to mosisz pociagnac z lusterka wewnetrznego po dwa kable do lusterek zewnetrznych dwie mozliwosci albo sam pociagniesz dwa kable sam do lusterka i polaczysz albo mosisz kupic lusterka z fotochromem i wymienic jak bys potrzebowal fotochromy zewnetrzne to pisz pw
  15. nie chce wprowadzac w blad ale wdaje mi sie ze po podlaczeniu wszystkiego ( modol kierki i wszystko potrzebne do tego ) kodowanie i powinno dzialac a masz automat?
  16. jezeli nie dochodza 4 kabelki do wkladu nie masz fotochromu zewnetrznego jezeli masz sprawdz napiecie
  17. pokarz wklad jak wyglada od strony lustra?ma ramke czarna lub niebieski pasek wokolo wkladu, tak jak wyrzej sprawdz czy masz tam napiecie jak dobrze pamietam to 4v nie wiecej
  18. sprawdz czy masz prad na kablach w lusterkach zewnetrznych .
  19. fajnie modzisz bede sie przygladal co do emblematu to pomalowalem sam emblemat na bialo proszkowo do tego mam prysmieta ramke i znaczek audi w czarnej gumie i teraz wyglada bardzo fajnie ,przynajmniej dla mnie szerokosci i pociechy z autka
  20. roznie jest raz schodzi samo ,nieraz trzeba prysnac czyms ,jak nie schodzi to sciagacz
  21. moglaj80 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    wiesz co ja mam sam sprysk ktora strone potrzebujesz ? Bede we wtorek w domu to moge cos poszukac pisz pw to moze cos pomoge .
  22. przycisk START 8e0 905 217strone wczesniej masz zdiecie jak wyglada ,ja niestety nie mam numeru zapalniczki moze ktos inny napisze a zapalniczka?
  23. przycisk START 8e0 905 217
  24. moglaj80 odpowiedział(a) na Swicheroo temat w Audi A4 B5
    dasz nawiar na ta firme lub linka?
  25. siema siema jak co to pisz cos sie wymysli.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.