Treść opublikowana przez davidoff82
-
Moje A4
Szybki przednie można ogarnąc taniutko, mnie kosztował komplecik 100 zł. Autko ciekawe - szczególnie fotele.
-
Klima słabo chłodzi pomimo nabicia
Zależy od firmy. W sosnowcu w takich strszych brykach jak moja gość nie wyciąga czynnika bo mówi że to syf i wywala go w powietrze, bo niby nie chce uwalać maszyny. Ja robie serwis z wymianą dławika i odgrzybieniem za 120 zl. Niestety Ci macherzy mówią że nie wymienią mi osuszacza bo lubią się urwać i nie chcą kłopotów. Odsyłają z tym gdzie indziej... Sam nie wiem co robić. Kupiłem dławik, osuszacza jeszcze nie i jestem w kropce.
-
Klima słabo chłodzi pomimo nabicia
Teraz to zgłupiałem, bylem u magika od klimy i mówi że u mnie nie ma osuszacza tylko puszka dekompresyjna, i że jej wymiana nic nie daje bo tam nie ma żadnego fiitra... Zna się czy zmienić mechanika?
-
Czy taki uchwyt na napoje podejdzie do przedlifta?
Więc tak. Jestem posiadaczem omawianego uchwytu. Mam go zamontowanego w przedlifcie, ale fakt że tunel z łokciem mam od lifta. BTW jak zakupiłem poliftowy tunel, to nie bylo w nim żadnego "dywanika" w schowkach. Zanim dokupiłem sobie ten uchwyt, bo nie miałem żadnego po zmianie tunelu to "dywanik" mialem przełożony z przedliftowego i pasował idealnie - w związku z tym uważam że te schowki, zagłębienia jak zwał tak zwał są identyczne w całym okresie produkcji... Ewentualne fotki u mnie w watku.
-
Moja furka :) 1z
Optycznie bardzo podobna do mojej przed wszystkimi zabiegami, daj wyraźniejsze foty ledów i zdjęcie jak to świeci. Ogólnie fajna baza do modów. No i wnętrzem się pochwal!
-
Odkryte chromy ciekawostka.
Miało być o chromach wokół okien... teraz już nikt o tym nie pamięta, temat zszedł na relingi
-
Przekładka silnika 1.8, na 1.8t q
Jedno mi nie gra w Waszej dyskusji, bo z tego co widzę to kolega ma 1,8FWD a chce zapodać sobie 1,8T ale AWD! O ile mi wiadomo to w B5 nie da się dołożyć QUATTRO do FWD z uwagi bodajże na spawaną podporę wału (w B6 już chyba była podpora przykręcana do nadwozia a samo nadwozie z B6 FWD było dostosowane do montażu wału napędowego). Dołożenie więc napędów do B5 wiąże się z prawdopodobnie z przespawaniem podlogi. Biorąc pod uwagę koszty wykonania takiej hybrydy... chyba nie ma to sensu. BTW Gdzieś w necie widzialem fotostory z przeszczepu podlogi z TT do A3, niesamowita ilość roboty....
-
Audi A4 2.6 V6 Teofilow
Baza do modów jest, silnik fajny. Co Ty masz zmodzone z przednimi lampami, jakoś tak dziwnie wyglądają...
-
[B5 AAH] 2.8 QUATTRO / wiosenna metamorfoza :)
Te halogeny zacnie zamontowane, niby nie ORI ale mucha nie siada....
-
Klima słabo chłodzi pomimo nabicia
Czyli napewno 14 st to nie jest to co ma być. W czerwcu jadę wymienić dławik i osuszacz, nabiję odgrzybie, wymienie olej w kompresorze i zobaczymy co się zadzieje, miejmy nadzieję pozytywnego.
-
Naprawa luźnej klamki - wymiana sprężynki
Najprostsze rozwiązania są najlepsze szczególnie dla mnie skoro 99%czasu jezdze autem sam lub z zona Tylną kompletną klameczkę można kupić za 10 zł.....
-
Klima słabo chłodzi pomimo nabicia
a nie powinno być zdrowo poniżej 10 stopni? ja kojarze że koledzy piszą o 3-4 stopniach...
-
[B5 ADP] Audi A4-poprawiania fabryki ciąg dalszy [lusterko fotochromatyczne]
Dobry projekt, w podobna stronę idziemy ze swoimi ADP Nie myślałeś jej lekko zglebić?
-
[B5 ADP] Zielona seria, na lekkiej glebie
Pochwalę się nowym diwajsem : Powiedzcie mi koledzy czy ktoś przerabiał tą lampkę pod kątem zmiany podświetlenia klawiszy? Pochodzi ona z Superba i klawisze świecą na zielono Muszę to jakoś ogarnąc, ktos wie jak to rozebrac jakie są diody? Czy da się to zrobic? Ogólnie w nocy kox efekt nawet ta zieleń nie kłuje w oczy ale nie ma 100% satysfakcji, jest tak na 95%
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Matowe jak matowe, są grafitowe, jak dekielki od ORI alumków
-
[ALL B5] Kontrolka świateł mijania / pozycyjnych
dobre.... dawaj istrukcję...
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
mówiłem, odpust pełną gębą:decayed::decayed: będzie chwila to może prysne je w czarny połysk:wink: Michał na Zagórzu gośc sprzedawał ORI nakładki (zakupiłem) po 20 PLN komplet z kluczykiem do ich ściągania, jak coś to mogę spróbować go namierzyc ponownie. Miał dużo nowych ORI gadżetów prosto z salonu Skody
-
[B5 AFN] Sedan - laser Rot :)
Ty no masakra, przecież ten Twój lakier to szału nie robił.... No jestem w szoku, chyba poproszę Michała o konsultację Teraz bedzie szpan na dzielni
-
[ALL B5] czerwone TDI
-100 i -80 gruuuuuuuuuuuuubo! Mnie siadło ok -45mm z przodu i -35 z tyłu i czasami trę o progi, krawęzniki itd... Furka fajna!
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
jesteś moim idolem, dziękuje za mega pomoc :-)
-
Odkryte chromy ciekawostka.
dwie strony postów a fotki nikt nie podał z tym chromem...
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Dostałem używkę (komplet z superba z całej podsufitki) bez przejściówki za 99 PLN Chętnie zerknę na fotkę podłączenia
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Dropson zamówiłem taką lampkę w sufit z diodami jak Twoja, pomożesz ogarnąć kabelki?
-
Klima słabo chłodzi pomimo nabicia
No tak, tylko pojadę to zapłacę znowu 150 zl. Chodziło mi o to czy mozna sprawdzić coś we własnym zakresie
-
[B5 ARM] Srebrne A4 na feldze Mercedesa
Ładnie idzie jak na 1,6...