Treść opublikowana przez golfagn
-
Czuć zapach benzyny wewnątrz auta.
Masz problemy z odpalaniem? Jakieś inne problemy typowe dla N80?
-
Czuć zapach benzyny wewnątrz auta.
Przewody z baku i filtr paliwa cały? Paliwa nie ubywa za dużo? Pod kanapą z tyłu nic nie czuć? Kiedyś w Golfie pękł mi przewód zaraz przy baku i powoli traciłem paliwo i czuć było tak jak u Ciebie. Kombinowałem z nawiewem, bo też wydawało mi się, że przy włączonej klimie mniej czuć. Ale to było tylko złudzenie.
-
Pacjent - S4 B6 . Zaczęło wyć....
Moja porada jest taka, żebyś nie zakładał 50 tematu o tym samym.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy!
-
Montaż aluminiowych listw ozdobnych wokół szyb Avant
Dookoła szyby bagażnika wszystko jest montowane na wcisk. Dookoła drzwi jest na nity. A w drzwiach na grzybki od wewnętrznej strony.
-
Montaż aluminiowych listw ozdobnych wokół szyb Avant
Musisz wybebeszyć całe drzwi do zdjęcia z nich chromów. Resztę zdejmiesz rozwiercając nity a dookoła szyby bagażnika będziesz musiał listwę po prostu wyciągnąć/podważyć. Na mój gust lepiej pomalować je na aucie plasti dipem.
-
Zamiana fotela prawy-lewy.
A ja dalej proszę, żebyś nauczył się czytać. Wszystko jest w 1 poście.
-
Zamiana fotela prawy-lewy.
Nie wiem, czy Ty masz jakieś kłopoty z czytaniem, ale proszę zapoznaj się jeszcze raz z tym co napisałem.
-
Zamiana fotela prawy-lewy.
A na cholerę mam ruszać siedziska? Wyraźnie napisałem, że chcę zamienić całe fotele.
-
Zamiana fotela prawy-lewy.
Osłonę bym wykręcił jak by haczyła. Z pasem spokojnie- jak wspomniałem to ma być rozwiązanie awaryjne. Nie zamierzam korzystać z auta, chyba że będzie mus.
-
Zamiana fotela prawy-lewy.
A co stoi na przeszkodzie? Inny rozstaw otworów w podłodze czy coś po bokach zawadza?
-
Zamiana fotela prawy-lewy.
Siema, czy jest jakiś problem z przełożeniem fotela pasażera na miejsce kierowcy (pomijam sprawę elektryki, poduszki i podłączenia pasa). Chodzi mi o samo przełożenie na 2 dni, żebym mógł naprawić podgrzewanie fotela kierowcy, a awaryjnie żebym mógł gdzieś podjechać.
-
2.0TDI BRE nie odpala (błąd 00833/ P0341 Camshaft position sensor...
Na forum po kodzie błędu znajdziesz podobny temat. Może napisz w tym wątku, albo do gościa, który ten problem miał. Niestety nie powiedział czy i jak go rozwiązał...2
-
2.0TDI BRE nie odpala (błąd 00833/ P0341 Camshaft position sensor...
Z tym sprawdzałeś: klik ?
-
Warto kupić Orginalny zestaw kosmetyków Audi ??Czy jaki będzie lepszy ????
Jaki koszt tego kompletu Audi z ciekawości?
-
Duzy problem z air bagiem
Podaj kod błędu.
-
Tylna oś słabo hamuje.
Odpowietrz tylną oś. Jak zauważysz bąble w rurce będziesz miał winnego.
-
Problem z silnikiem 4.2 ABZ w audi 80q
Masz szczelny dolot? Dziwne odgłosy podczas dodawania gazu masz.
-
Hałas z napędu przy ujemnej temperaturze.
Ponownie nadeszły mrozy, hałasu brak. Prawdopodobnie coś musiało wpaść pod osłonę i wypadło. Jak coś się zmieni dam znać.
-
Problem z silnikiem 4.2 ABZ w audi 80q
Do zrobienia test na CO2.
-
A4B5 1.8 nie odpala po wymianie czujnika g28
Akumulator sprawny? Pobór prądu w normie?
-
Hałas z napędu przy ujemnej temperaturze.
Hej, rzucę na to okiem, ale to nie wpada w typowy rezonans. Niestety albo na szczęście jest już cisza. Sprawdzę może jeszcze gumy wszystkie zawieszenia silnika i wydechu.
-
Hałas z napędu przy ujemnej temperaturze.
Witam, przy ujemnych temperaturach na zimnym silniku podczas przyśpieszania (powyżej 2 tyś obr) wraz obrotami dochodzi hałas prawdopodobnie z układu napędowego. Hałas bym porównał do grzechotania bardzo dużego klucza grzechotki. Podczas kręcenia silnikiem w miejscu jest wszystko ok, po delikatnym rozgrzaniu silnika (od ok 30 stopni) hałas milknie. Wydaje mi się, że kiedy jest hałas i zmieniam bieg auto lekko żabkuje. W zeszłym roku nawet podczas wielkich mrozów nic się nie działo. A tu minus 3-4 i takie zjawisko. Żadnych innych objawów niż opisałem nie ma. Komp nic nie pokazuje. Teraz, kiedy temp są dodatnie wszystko działa idealnie. Obstawiam luźną osłonę, plecionkę wydechu, sprzęgło/dwumas, półoś. Bo nic innego nie przychodzi mi do głowy, ale nic innego nie wskazuje na te części i to moja naciągana teoria. Ktoś się z tym spotkał? Albo co byście jeszcze sprawdzili? Dodam tylko, że auto miało przekładkę automatu na manual, ale to raczej w dobrej firmie i nie byłem właścicielem wtedy.
-
Czujniki parkowania, jak sprawdzić czy są fabryczne ?
Odkręcasz zaczepy do siatki, śrubę przy zaczepie rolety, składasz fotele i wyciągasz na siłę boczek (zatrzaski).
-
Czujniki parkowania, jak sprawdzić czy są fabryczne ?
A może wrzucisz chociaż ich zdjęcie?