Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

k232

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez k232

  1. A może po prostu wycieraczka spadła z mechanizmu nad podszybiu ? Przerabiałem ten temat w innym aucie, wszystko inne działało a wycieraczki nie.
  2. Technologia za daleko poszła więc najlepiej się spytać co chce i spokój, szkoda tracić pieniędzy na coś, żeby leżało w kącie Zresztą on jest tylko facetem, jemu dużo pewnie do szczęścia nie jest potrzebne.... to będzie najlepszy prezent ;DD
  3. Z Lubelskiego chłopaki polecali dobre warsztaty LPG, podejdź tam jak jesteś na miejscu i Ci na pewno doradzą, valteki nie słyną z dobrych opinii raczej
  4. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w Audi A4 B5
    Ile musi być Nm w kluczu aby móc spokojnie dokręcać świece zapłonowe i koła?
  5. Gdzie w naszych ADR jest przewód pompy paliwa?
  6. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w Audi A4 B5
    Światełka kozak powyżej
  7. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w Audi A4 B5
    No światło nie wygląda na złe Ci powiem
  8. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w Audi A4 B5
    No właśnie się na tym nie znam, jak to działa? Jak kupię klucz na rozmiar świec do audi to w Fordzie już nie pójdzie tym kluczem?
  9. k232 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam, Chcę zaopatrzyć się w klucz dynamometryczny do świec zapłonowych, szczególnie do mojej Audi. Klucz jest jeden i do tego klucza dokupuje się końcówki na różne wielkości świec dobrze to rozumiem? Czy ktoś może od Siebie polecić jakiś dobry klucz, nie jakiś mega drogi bo ja mechanikiem nie jestem tylko, żeby z dobrą siłą dokręcać świece nie tylko w moim aucie.
  10. k232 odpowiedział(a) na janeksroka temat w Audi A4 B5
    Nie wiem jak u Ciebie z Q jest ale ja do Siebie kupiłem rozrząd cały komplet firmy INA i wszystko pasowało, nie wiem ile ząbek.
  11. Grzesiu, nie zwalaj winy na CNG.. To są te nasze SUPER auta z grupy VAG z młodego rocznika...........
  12. Fakt, może być tak jak piszesz, zmieniał mi znajomy, który lubi wypić a nie bierze dużo za wymianę, eh następne doświadczenie - samo życie kuźwa
  13. Napisz negatywny komentarz na jego profilu Allegro a resztę pasuje spytać jakiegoś adwokata
  14. U mnie po wymianie tarcz i klocków z tyłu też coś lekko zaczyna bić przy 120km , wcześniej kierownica ani nie drgnęła. Mówicie, że to mogą być piasty źle złożone?
  15. Na Twoim miejscu 2 km do pracy to tylko rower jak pogoda pozwoli a w zimie szybszy spacer, marzy mi się mieć tyle km do pracy.. Nawet te 10 km do pracy to 100 zł miesięczny na autobus i wszystko w pi***..
  16. I dlatego Marcin sprzedałeś mi febi?
  17. k232 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    No wentylator się załącza przy 96-97 stopniach także to, że wskazówka rośnie po dłuższej trasie i zaraz opada to jest normalne..
  18. Prawdopodobnie coś ma ruszyć w 2017 roku z tą emisją spalin na przeglądach także może być ciężko, ja osobiście dowiadywałem się już o katalizatory także już jestem przygotowany na kupno katalizatora w razie kontroli tych cholernych emisji
  19. Na pewno dowiesz się u gazownika
  20. Po prostu: dzik
  21. k232 odpowiedział(a) na Szymon Drążek temat w 1.8T
    Przynajmniej masz radochę
  22. k232 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Ja też tak mam, że po dłuższej jeździe jak odpalę to mi wskazówka rośnie ale to rośnie maksymalnie na 3 kreskę po 90 stopniach, nie wiem ile to może być dokładnie z 97 stopni? I jak ruszam to wskazówka opada i jest git. Termostat Wahler, ponoć otwiera się przy 93 stopniach..
  23. k232 odpowiedział(a) na Szymon Drążek temat w 1.8T
    Nie no żarty żartami - ja Ci powiem tyle, widziałem tu na forum posty ludzi, którzy kupili 1.8 125 KM z quattro i chyba jeżdżą
  24. k232 odpowiedział(a) na Szymon Drążek temat w 1.8T
    Na co Ci to quattro, polskie drogi nie wymagają quattro, zresztą całe życie pewnie jeździsz bez i żyjesz kup 1.8t bez quattro i ciesz się mocą
  25. Kolejny Rzeszowianin Witaj

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.