Treść opublikowana przez k232
-
Podszarpuje przerywa rano gdy jest zimny
Chodzi Ci o całą cewkę z fajkami czy same fajki?
-
Jaki gaz do audi a4 b5?
To jest temat do długiego gadania
-
Jaki gaz do audi a4 b5?
Najlepiej pojechać do gazownika co zakłada ciągle jedne i te same instalacje. U mnie np. jest gość co zakłada tylko i wyłącznie instalacje LPG Tech z najnowszymi wtryskami Dragon + dobrany reduktor do auta i z niczym nie ma problemu. Nie było auta, żeby nie dało się wystroić i żeby coś nie działało. Inne instalacje też założy i też będzie serwisował ale po co, skoro LPG Tech zakłada od 5 lat i wie, że to jest dobre, dodatkowo jest 5 lat gwarancji na całą instalację a na wtryski 120 tyś. lub też 5 lat. Z wszystkim jak się człowiek zagłębi w opinie ludzi czy w opinie z internetu nie mówię teraz tylko o gazie bo tak jest ze wszystkim to wtedy głowa boli i już kompletnie nie wiadomo co założyć ;D A i jeszcze jedno, wystarczy kumaty gazownik a instalacja każda jest dobra, w końcu ktoś ją stworzył z myślą, żeby wsadzić do auta. Nie zawsze wina leży po stronie LPG bo jak klient wpada i okazuje się , że ma na każdym cylindrze po 9 bar to jak w ogóle auto ma sprawnie jeździć?
-
Podszarpuje przerywa rano gdy jest zimny
Imbusek ale Ty masz problem na zimnym silniku czy nie ma znaczenia? Ja tak mam ale na dobrze rozgrzanym przy przyspieszaniu leciutko szarpnie i tak za każdym razem gdy rozpędzam auto.. Pasek od rozrządu w dupe dostaje i to ostro przy takich szarpnięciach
-
Po założeniu instalacji gazowej problem z odpaleniem i pracą na benzynie
A więc do dzieła
-
Po założeniu instalacji gazowej problem z odpaleniem i pracą na benzynie
Ja też sobie sam nie potrafię sprawdzić, ale oddaję do specjalistów/majstrów i po samym patrzeniu czegoś się można nauczyć, także warto obserwować jeżeli żadnej majster nie robi z tego problemu ( a są tacy ) Nie będę Cię niczym straszył, oby wyszło dobrze, powodzenia i czekamy na rezultaty
-
Po założeniu instalacji gazowej problem z odpaleniem i pracą na benzynie
Aga, dawaj znać na bieżąco bo ciekaw jestem co tam siedzi
-
Po założeniu instalacji gazowej problem z odpaleniem i pracą na benzynie
Szkoda, że na forum nie ma opcji " Podziękuj " za kogoś post, tak by się kliknęło, że ktoś ma rację i obeszło by się bez pisania
-
Z kim jechać po auto ?
No wiadomo, Polak też chce zarobić Teraz to chyba najlepiej wziąć auto z salonu, płacić 500 zł abonamentu przez 3 lata i mieć w d*pie..
-
Po założeniu instalacji gazowej problem z odpaleniem i pracą na benzynie
Zmierz ciśnienie paliwa poprzez manometr. Nie ma szans tego ogarnąć przez forum, wystarczy tylko, że jakaś kostka będzie za słabo dopięta i będą problemy.. Najlepiej oddać auto do tych co zakładali gaz ( partaczy ) i niech całą elektrykę związaną z LPG sprawdzą, czy wszystko jest dopięte na max.
-
Z kim jechać po auto ?
Nie zbrzydło wam jeszcze kupowanie samochodów z Niemiec? Ja osobiście rzygam tym ścierwem już;D
-
W co zainwestować taka kwote?
Tu gość ma dobry pomysł, wynajmowanie garaży/blaszaków przy jakimś większym osiedlu. Chętnych nie braknie.. U mnie w Rzeszowie za garaż to po 400 zł sobie dziadki liczą..
-
Stuki podwozia, skrzynia? zawieszenie silnika?
Ja w innym aucie miałem stuki przy naciskaniu/puszczaniu sprzęgła i wrzucaniu obojętnie jakiego biegu, wadliwa była poduszka na skrzyni biegów, auto odżyło, też ropniak Sprawdźcie u Siebie poduszki
-
[B5 AEB] jak sprawdzić sondę lambda, przepływomierz i turbo.
Panowie na jakim kanale zrobić logi przepływomierza + sprawdzić wypadanie zapłonów w moim modelu?
-
W co zainwestować taka kwote?
A czy to zostało gdzieś napisane w/w postach?
-
Podszarpuje przerywa rano gdy jest zimny
Panowie, jak efekty?
-
W co zainwestować taka kwote?
A nie lepiej zainwestować i postawić swój dom?
-
Ledy do jazdy dziennej - wasze propozycje - wszystkie wersje - zdjęcia
Panowie jak podłączyć zwykłe światła paski led ? Mam zamocowane, wcześniej mi świeciły ale odkąd jakiś specjalista robił przy aucie to już nie świecą.. jak to podłączyć, gdzie szukać?
-
Pompowtryski - gwarancja po regeneracji
Tam jest większe prawdopodobieństwo, że ktoś Ci odpowie, czekaj cierpliwie
-
Piaskowanie felg, proszę o podpowiedź
Zapytaj tego co Ci będzie piaskował, na pewno coś podpowie
-
Laptop do programu VAG
To faktycznie kurde nie ma co przepłacać za lapka
-
Laptop do programu VAG
I bez kitu na tym modecomie Ci działa VCDS-PL 15.7 ?
-
Pierwszy iphone - 6s?
Pokusiłeś mnie tym 5S
-
Laptop do programu VAG
No ale nowy tablet tez kosztuje z 600 zl takie byle co to wole doplacic 200 zl i miec laptopa bo jest wygodniejszy niz tablet Ale dziekuje panowie za odpowiedzi
-
Laptop do programu VAG
Witam, Panowie, rozgladam sie za małym laptopem 10,1" cos takiego chyba, żeby mi na tym działał program VAG najnowsza wersja sciagnieta prosto ze strony Vag, czy taki zwykły mały laptop będzie wystarczający pod taki program? One z 800 zł kosztują i zastanawia mnie to czy dadzą sobie rade przy jakiejś diagnozie