Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

k232

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez k232

  1. 2500 zł do takiego auta ? Coś mi tu wałkiem pachnie. Ciekawe jak to będzie zrobione. Powiedz mu jeszcze żeby Ci założył jak największą butlę w koło zapasowe żebyś później nie żałował.
  2. k232 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Siemka, mam problem z oponami zimowymi. Opony mają teraz 3 sezon i w sumie zrobione jest na nich jakieś 10k km, jak zacznie padać śnieg to auto jeździ jak chce na tych oponach, czy to może być spowodowane źle ustawioną zbieżnością lub jej brakiem ?
  3. A jest tam przekaźnik? Może wystarczy przekaźnik od stacyjki wymienić.
  4. Dzięki za info
  5. Jakie dokładnie świece zamontowałeś ?
  6. k232 odpowiedział(a) na Randor temat w 1.8
    Myślę, że tą skv można kupić , zawsze jest 2 lata gwarancji a jest jeszcze na nią względna cena..
  7. k232 odpowiedział(a) na Randor temat w 1.8
    Ja się długo zastanawiałem nad cewką SKV ale jednak znalazłem dobrą oryginalną używaną.
  8. Ale co ma sprawdzić jak mu nic nie podpowiedziałeś? Przecież napisał, że błąd jest ciągle ten sam na vcds i nie ma już pomysłu, więc jak masz pomysł to mu pomóż i spoko ?
  9. Jawor, na prawdę pomogłeś..
  10. k232 odpowiedział(a) na Woj-tech temat w Audi A4 B5
    To w tym przednim prawym kole coś musi się dziać z czujnikiem. Może już kiedyś ktoś inny naruszył a teraz pokazuje swoje żale .
  11. k232 odpowiedział(a) na Woj-tech temat w Audi A4 B5
    Coś czujnik szwankuje, robił Ci ktoś coś ostatnio przy kołach lub Sam możesz coś robiłeś? Być może jest naruszony czujnik, one są delikatne..
  12. Arek, napisz do @dzik on sprzedaje części już kilka lat i na pewno Ci doradzi dobrą część, on wie, co wraca na reklamację a co nie
  13. Pisałem Ci, że mechanik mi zbiorniczek wymieniał i obstawiam, że na pewno dał nowe uszczelki bo nigdy nie daje się starych
  14. Ja u Siebie mam Febi, wycieków nie ma ale jeżdżę z odpiętą kostką ? Szukaj może używanego ori w dobrym stanie.
  15. To czemu kupiłeś topran? To już było kupić febi może akurat by się udało..
  16. Prawdopodobnie to jak rolety są opuszczone na sam dół to wtedy się woda zbiera bo szyba nie oddycha. Goście jak byli u mnie od szyb to mówili , że mają na wiosnę przychodzić do wszystkich mieszkań i mają silikonować okna bo ponoć producent dał ciała w tej sprawie. No ale pożyjemy zobaczymy .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.