Treść opublikowana przez k232
-
najtańsza a efektywna sekwencja LPG
2500 zł do takiego auta ? Coś mi tu wałkiem pachnie. Ciekawe jak to będzie zrobione. Powiedz mu jeszcze żeby Ci założył jak największą butlę w koło zapasowe żebyś później nie żałował.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Zbieżność A4 B5
Siemka, mam problem z oponami zimowymi. Opony mają teraz 3 sezon i w sumie zrobione jest na nich jakieś 10k km, jak zacznie padać śnieg to auto jeździ jak chce na tych oponach, czy to może być spowodowane źle ustawioną zbieżnością lub jej brakiem ?
-
Stacyjka brak rakcji przy rozruchu
A jest tam przekaźnik? Może wystarczy przekaźnik od stacyjki wymienić.
-
1.8 Adr Nierówna Praca I Wypadanie Zapłonu.
Dzięki za info
-
1.8 Adr Nierówna Praca I Wypadanie Zapłonu.
Jakie dokładnie świece zamontowałeś ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Jakiej firmy cewkę kupić?
Myślę, że tą skv można kupić , zawsze jest 2 lata gwarancji a jest jeszcze na nią względna cena..
-
Jakiej firmy cewkę kupić?
Ja się długo zastanawiałem nad cewką SKV ale jednak znalazłem dobrą oryginalną używaną.
-
Prawdopodobny problem ze świecami
Ale co ma sprawdzić jak mu nic nie podpowiedziałeś? Przecież napisał, że błąd jest ciągle ten sam na vcds i nie ma już pomysłu, więc jak masz pomysł to mu pomóż i spoko ?
-
Prawdopodobny problem ze świecami
Jawor, na prawdę pomogłeś..
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Kontrolka abs i (!)
To w tym przednim prawym kole coś musi się dziać z czujnikiem. Może już kiedyś ktoś inny naruszył a teraz pokazuje swoje żale .
-
Kontrolka abs i (!)
Coś czujnik szwankuje, robił Ci ktoś coś ostatnio przy kołach lub Sam możesz coś robiłeś? Być może jest naruszony czujnik, one są delikatne..
-
Wymiana zbiorniczka płynu hamulcowego w A4 B5
Arek, napisz do @dzik on sprzedaje części już kilka lat i na pewno Ci doradzi dobrą część, on wie, co wraca na reklamację a co nie
-
Wymiana zbiorniczka płynu hamulcowego w A4 B5
Pisałem Ci, że mechanik mi zbiorniczek wymieniał i obstawiam, że na pewno dał nowe uszczelki bo nigdy nie daje się starych
-
Wymiana zbiorniczka płynu hamulcowego w A4 B5
Ja u Siebie mam Febi, wycieków nie ma ale jeżdżę z odpiętą kostką ? Szukaj może używanego ori w dobrym stanie.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Wymiana zbiorniczka płynu hamulcowego w A4 B5
To czemu kupiłeś topran? To już było kupić febi może akurat by się udało..
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Prawdopodobnie to jak rolety są opuszczone na sam dół to wtedy się woda zbiera bo szyba nie oddycha. Goście jak byli u mnie od szyb to mówili , że mają na wiosnę przychodzić do wszystkich mieszkań i mają silikonować okna bo ponoć producent dał ciała w tej sprawie. No ale pożyjemy zobaczymy .
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka