Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

k232

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez k232

  1. A co można Ci zaproponować ? Wlej obojętnie co aby spełniało normę.
  2. Jak chcecie sprawdzony warsztat LPG to polecam wejść na LPG forum i tam jest wszystko o gazie , wszystko o najlepszych warsztatach, co chcecie wiedzieć to macie.
  3. A Ty robiony miękką fają? Było pisane w tym temacie.
  4. Na każdy cylinder licz po 1 litr pb + LPG.
  5. k232 odpowiedział(a) na Krzysiek_A4/A6 temat w 1.9TDI
    No jak w dieslu to trochę słabe to ładowanie, u mnie na benzynie tyle jest, nie wiem czemu, nie wnikam
  6. Ja w 1.8 przejechałem 40k km na minimum ?
  7. No właśnie, ja też je zmieniłem u Siebie + regulacja gazu.
  8. Układ hamulcowy odpowietrzony ?
  9. To pasuje zająć się regulacją gazu, u mnie też strzelało z kolektora i była nieszczelność + źle ustawiony gaz.
  10. Co to znaczy gaz zwykły ? Gdzieś musi być nieszczelność jak strzela.
  11. @Emejcz nie gadaj, że Ty za piśem jesteś?
  12. k232 odpowiedział(a) na januaryy temat w 1.8T
    Pisz do @dzik ?
  13. W takim razie, wieta co mata robić, powodzenia
  14. Dla rozluźnienia sytuacji. Podgłośnij radio nie będzie słychać
  15. Wymieniając samemu filtry tracisz gwarancję, chyba, że masz dogadane z gazownikiem.
  16. Instalacja się zwróci ale jak Ty robisz 60k km to co drugi miesiąc na przegląd + wymiana filtrów. Teraz ile będzie kosztowała taka wizyta razem z filtrami, też 100 zł jak do zwykłego 15 letniego auta ?
  17. Twoja decyzja, za daleko ten temat już poszedł. Ode mnie: Gdybym robił tyle KM rocznie co Ty to nie brałbym gazu.
  18. Cholera wie.. Może klocki jakieś felerne ?
  19. Na wtryskiwacze jest chyba 100k km gwarancji, na sterownik jest 5 lat. To wszystko loteria, jak Ci się zepsuje przed gwarancją to super a jak nie to koszty
  20. Żywotność wtryskiwaczy i reduktora jak Ci się uda to wytrzyma to 120k km a jak Ty robisz rocznie 60k km to wychodzi 2 lata chyba?
  21. Ja kiedyś w swoim aucie też byłem przekonany, że świszczy coś w przednim lewym kole, po porządnej diagnozie wyszło, że to tylne lewe koło także różnie z tym bywa. A przy ruszaniu nic nie słychać?
  22. A jak się zakłada LPG do TFSI to nie ma wtryskiwaczy gazowych i reduktora? Już nie wiem
  23. To w cale nie musi być związane z hamulcami, poduszki pod silnikiem i pod skrzynią sprawne? Może jak hamujesz a któraś poduszka jest luźna to coś o coś uderza w trakcie hamowania.
  24. Pany, jak Wasze zdanie na temat opon wielosezonowych do jazdy tylko i wyłącznie po mieście i na dojazd do pracy ??
  25. Ja u Siebie za samą robotę dawałem coś w granicach 80-120 zł, nie pamiętam ile dokładnie było. Sama uszczelka to koszt pewnie z 30 zł maksymalnie do 50 zł.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.