Treść opublikowana przez k232
-
Zostal 3 i 4 bieg pod czas jazdy
Ja takiej sytuacji nie miałem, jedynie mogę podpowiedzieć.
-
Zostal 3 i 4 bieg pod czas jazdy
W autach to wszystko nagle pada, musisz się zająć skrzynią ewentualnie najpierw dostać się do sprzęgła i sprawdzić czy wszystko jest na swoim miejscu.
-
kontrolka niskiego ciśnienia oleju
Jak mechanik Ci stwierdził, że pompa oleju jest dobra ? Bo nowa ?
-
Zostal 3 i 4 bieg pod czas jazdy
Może tam już synchronizatorów nie ma ?
-
kontrolka niskiego ciśnienia oleju
A jakie w końcu to ciśnienie oleju na wolnych obrotach ?
-
Dłucha Ciepłym na Klimie LOW
Pasuje go zmienić bo już będzie psuł robotę ?
-
Poszukiwany magik a4b6 - bieszczady
Z mechanikami to jest ciężko.. Dwóch mógłbym Ci polecić ale to w Rzeszowie. Chłopaki co siedzą w audi.
-
Poszukiwany magik a4b6 - bieszczady
Polecam wejść na www.lpg-forum.pl - tutaj masz wszystkie polecane warsztaty gdzie tylko chcesz, wybierzesz sobie sam i jak coś będzie nie tak to do nikogo nie będziesz miał pretensji Co do mechaników to najlepiej jak byś to sobie zrobił sam
-
Szarpanie przy przyspieszaniu 1.8t
Przy wymianie cewek nie patrzyłeś na świece czy są mokre?
-
1.6 ADP wymiana ECU
Nie widzę, żebyś napisał o czujniku położenia wału korbowego, zmieniałeś go ?
-
2.0ALT przepływomierz i duże spalanie
Da się ale musisz poszukać, ja Ci w tym nie pomogę bo nie używam polskiego Vag.
-
2.0ALT przepływomierz i duże spalanie
Co to za gazownik, zmień go.. Jeżeli Ci dławi to sprawdź na VCDS parametry jakie pokazuje przepływomierz i sprawdź czy masz jakieś błędy.. Jeżeli to będzie wina gazu to może, któryś wtryskiwacz LPG jest zapchany syfem. Zawsze w programie LPG można zrobić test wtryskiwaczy i postawić jakąś diagnozę
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Jaki smartfon do 1000zł ?
Nie lepiej iPhone? Za 1200 jest jest iPhonse SE 32 gb, mam taki i jest mega telefon, te Androidy to się chowają, co prawda ma tylko 4" ale dla mnie okej
-
A4 B5 Dławi się
Szczelność dolotu poaprawdzaj, musisz komputer podpiąć żeby sprawdzić jakie błędy się pokazały.
-
Problem z zegarami jeager pol fis
Ratuje go tylko i wyłącznie zmiana licznika na VDO.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Przepustnica
Pewnie po wymianie przepustnicy błąd zniknie
-
Dłucha Ciepłym na Klimie LOW
Temperatura w aucie ok? Może coś z termostatem..
-
Swag.
Rozrząd bierz z firmy INA. Ewentualnie napisz do @dzik i on Ci dobierze rozsądny rozrząd.
-
Swag.
Zamienniki, ale SWAG to firma godna polecenia.
-
A4 B5 Dławi się
Podpinałeś vcds, jakieś błędy ? Może przepływomierz pada?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Jakie wartości powinien pokazywać sprawny przepływomierz a audi a4 b5 1,8
Mi przepływomierz pokazuje od 3,50 mg/s do 4.0 mg/s. Jak odpalę samochód po całej nocy, zejdzie ssanie to nie mogę tak szybko wcisnąć pedału gazu bo go przerywa, ale po jakimś czasie się to uspokaja, błędu nie mam od przepływomierza ale może gdzieś się zacina, że nie da rady dynamicznie dodać gazu na biegu jałowym.. Jak odpiąłem przepływomierz na odpalonym silniku to obroty zaczęły mega falować ale to trwało może 20 sekund a później się obroty ustabilizowały ale czuć było drgania..
-
Wypalone gniazdo zaworów przez LPG w 1.8T . Jakie koszty.
Nie wiem jak jest w turbo ale jak ja mierzyłem u Siebie to tylko odkręciłem świece i tyle. Żadnego zasilania pompy nie odłączałem.