Treść opublikowana przez mszark
- Przybywa plynu
-
A4B5 1.8 ADR nie nagrzewa się
Zapewne termostat do wymiany, sporo tego na forum.
-
Rozrusznik
Skoro wiesz, że kostka do wymiany to ją wymień.
-
AUDI 1.8t AJL mankamenty po zakupie
https://a4-klub.pl/profile/817-dzik/ Napisz do dzika podając vin, a dostaniesz pasujący rozrząd w dobrej cenie.
-
Termostat a4 b5 2.8 aah
https://a4-klub.pl/topic/365127-wymiana-wkladu-termostatu-a4-b5-26-v6/
-
1.6 [Ana] duża temperatura z rana
Fajnie, ale po jakim czasie po zgaszeniu podpiąłeś vaga i co pokazywała wskazówka na zegarach? Zrób to samo na zimnym kiedy pokazuje 80 stopni.
-
Volkswagen Golf 4 1.6 porada
Zaprowadź do kogoś ogarniętego, niech oceni co do zrobienia i za ile. Dodaj do tego te grosze, za które go możesz sprzedać + to co możesz dołożyć na nowe auto z zapasem na "pakiet startowy". Pomyśl co byś za to kupił i sam sobie odpowiesz.
-
1.6 [Ana] duża temperatura z rana
Sam Ci gaśnie?
-
1.6 [Ana] duża temperatura z rana
Jak zawyża na zimnym i ciepłym to obojętne.
-
1.6 [Ana] duża temperatura z rana
01-engine->meas.blocks i szukasz kanału na którym będzie coolant temp. Potem to samo w instruments.
-
1.6 [Ana] duża temperatura z rana
Tiaaa, wskazówki. Podepnij pod vaga i sprawdź co pokazuje. Może czujnik padł.
-
Strzela przegub
Z jednej strony mam ruville z drugiej mayle,. Dwa lata, osłony całe, brak luzów.
-
wyłączanie się abs przy skręcaniu
Jechać możesz, najwyżej nie będziesz miał abs-u. Wyciągnij wtyczki od czujników z przodu i sprawdź czy nie zaśniedziały itp. Ale raczej masz kabel przerwany. Obstawiłbym lewy czujnik.Jjak masz możliwość podpiąć vaga to będziesz wiedział który.
-
Kpl sprzęgła do 1.8t AEB FWD
Z jakich modeli pasowało by sprzęgło z dwumasą p&p do 1.8t AEB fwd? Coś z B6 podejdzie?
-
Woda się gotuje a chłodnica zimna
Zrób test na uszczelkę. Termostat zamiennik to ~20 zł, skoro ktoś się pofatygował by go wyjąć to i wsadził by najtańszy. A tu wywalony termostat i zalany układ wodą (zima jest). Wygląda jakby ktoś chciał pozbyć się problemu.
-
opinia regulacji lpg
Jak dla mnie to ostatni wykres na hanach wyglądał ok. Na valtekach wyszło Ci jakoś dziwnie. Albo za duże ciśnienie, albo za duże dysze. Na valtekach będzie jeździć, mój aeb tez na nich jeździł, padły bo swoje przejechały. Wrzuć to na forum lpg skoro tak się upierasz przy samodzielnym ustawianiu.
-
Instalacja LPG przerywanie wtryskiwacza na benzynie
Może problem z wiązką, albo sterownikiem gazu.
-
opinia regulacji lpg
Klikasz na tą żółtą kropkę na wykresie(zrobi się czerwona) i strzałkami na klawiaturze przesuwasz góra i dół. Klikając na linię wykresu robisz dodatkowe kropki tam gdzie potrzebujesz dorzeźbić.
-
opinia regulacji lpg
Operuj mnożnikiem aby wyprostować odchyłke jak najbliżej 0. Nikt Ci dokładnie nie powie o ile, ale widzisz po wykresie gdzie jest za mało i za dużo.
-
opinia regulacji lpg
Na tych gratach wydaję mi się, że możesz obniżyć ciut mnożnik pomiędzy 2-4 ms, a od 13ms ciut zwiększyć. Albo zwiększyć ciśnienie tak by Ci mnożnik schodził do 1. Cytat z forum lpg: Także, albo zwiększ ciśnienie, albo żyłuj mnożnik, albo zmień wtryski na zielone.
-
opinia regulacji lpg
Fachową poradę szybciej dostaniesz na forum lpg. Ja tam fachowcem nie jestem, ale ciśnienie powinno być bliżej 1bara, a mnożnik dążyć do 1. Jeśli po skasowaniu map, zrobiłeś dwa w miarę identyczne przejazdy (benzyna i gaz) i mapy tak wyglądają to można na tym jeździć. Wyższe ciśnienie i mnożnik pewnie za słabe wtryski, albo za małe dysze. Odchyłka na dolnym i górnym zakresie też ujdzie. Ale jak mówię, ktoś inny się przyczepi i powie, że można zrobić lepiej.
-
Pękła sprężyna
Ja zakładałem trw i sprężyny kayaby, brałem u dzika, dobierał mi po vinie.
-
Problem z ogromnym spalaniem.
Na początek szukaj wycieku. Toż to wychodzi ~30l/100km.
-
Podltenek Gazotu nie do okiełznania? :/
Pierwsze co przychodzi na myśl to wartości przepływki.
-
Podltenek Gazotu nie do okiełznania? :/
Może z autem coś nie tak. Zrób logi na benzynie i niech ktoś na forum oceni.