Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kixi4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kixi4

  1. Nie do konca, jest tam przejsciowy model tlokow, po pewnym czasie rowniez biora olej, mniej lub przy ciut wiekszym przebiegu ale rowniez.. napinacz ten najnowszy model byl wprowadzony bodajze 2013-14
  2. kixi4 odpowiedział(a) na crew512 temat w 3.0TFSI
    Jak sprawdzaliscie rozrzad? W 3.0tfsi trzeba wyjac silnik zeby sie dostac do rozrzadu. Wal korbowy sie obraca czy nie?
  3. kixi4 odpowiedział(a) na ppa4 temat w 2.0TFSI
    Trzeba zdemontowac najlepiej kolektor wydechowy z turbo, kosztuje to tylko kilka uszczelek (okolo 100zl aso) ktore trzeba wymienic po demontazu kolektora i czas pracy. Sama przerobka ciegna zaworu trwa 10minut.
  4. Jest to mozliwe, mialem kilka przypadkow podobnych. Rowniez zawsze sciagam glowice, przy okazji zawsze mozna ja odnowic, sprawdzic stan zaworow, przylgni, uszczelnic od nowa, uszczelniacze nowe wrzucic itp przy okazji mozna sprawdzic stan rozrzadu itp
  5. W zbiorniku, dojscie jest pod kanapa tylna. Wymienialem juz kilkanascie razy i zawsze rozcinalem filtr i wewnatrz zawsze byl czysty lub lekko przebarwiony ale nic wiecej... przebiegi miedzy 150-250tys km
  6. kixi4 odpowiedział(a) na ppa4 temat w 2.0TFSI
    Ciegno przerabiam na takie z regulacja naciagu, jak jest fabrycznie np w 1.8tfsi..
  7. kixi4 odpowiedział(a) na ppa4 temat w 2.0TFSI
    Tak, chociaz z doswiadczenia wiem, ze ta spinka zalatwia problem na krotki czas, ja zawsze rozwiazuje to inaczej. Ale pytales co terkocze i chodzi tutaj wlasnie o to ciegno.
  8. kixi4 odpowiedział(a) na ppa4 temat w 2.0TFSI
    Ciegno na turbinie.. temat poruszany wiele razy
  9. Nie oszuka, trzeba klapy wylaczyc programowo.
  10. A nie jest to komunikat o niskim cisnieniu oleju a nie poziomie? Podlaczaliscie vcds'a albo vag'a ?
  11. kixi4 odpowiedział(a) na Rafixo temat w 1.8TFSI
    Gdy autko zawola o olej, mozna smialo dolac litr, 200ml moze jeszcze slupek z mmi nie zlapac. Sprawdz rowniez czy po otwarciu maski jest to pokazywane na fisie, bo jesli czujnik maski nie dziala to nie skasuje sie rowniez wolanie o olej.
  12. Inna odma=inne podcisnienie=zmiana softu + uszczelniacz walu
  13. W kazdym stronicu jest ten objaw, bez roznicy czy ma przejechane 30tys czy 200tys km
  14. Sprawdz czy po wrzuceniu drive na hamulcu halas ustaje?
  15. kixi4 odpowiedział(a) na gawol85 temat w 1.8TFSI
    Separator/odma
  16. Albo rozrzad przeskoczyl, albo nieprawidlowa praca wariatora na walku ssacym.
  17. kixi4 odpowiedział(a) na A81 temat w 2.0TFSI
    kolego zrobiłem juz ponad 100 tych silnikow i nie sa to lejace wtryski... poczekamy na dokladna diagnoze i odczyt błędów jak znowu sie pojawia... ale wciaz dziwi mnie dlaczego koleżanka nie pojechała z tym do warsztatu gdzie był remont?
  18. Podcisnienie w silniku to rzecz normalna i jest ok. Ograniczenie do 4tys to standart i na biegu jalowym i na sprzegle wiec tez ok. A jak z poborem oleju i rozrzadem?
  19. Odma do wymiany, lub mozna sama membrane do odmy kupic na znanym portalu..
  20. Mam caly czas kontakt z klientami ktorzy zrobili juz od remontu 80-90tys km i jest ok, u popek113 wydaje mi sie ze ktos zastosowal zle pierscienie i poprostu przestaly spelniac swoje zadanie, nie wszystkie pierscienie pomimo dobrej szerokosci nadaja sie do tych silnikow, rownie wazna jest ich sama konstrukcja, oczywiscie najbardziej chodzi o dolny pierscien olejowy..
  21. Tak musisz miec z koncowka A. Z koncowka C montowane sa przewaznie w 2.0 Vw passat tsi itp gdzie nie maja zmiennych faz na wydechu.
  22. Podaj rok produkcji mmrrrr
  23. Dokladnie, mozna sie jeszcze pokusic po pokrywe rozrzadu nowa 350zl i uszczelki gornej pokrywy, ale nie 4500zl..
  24. Oleju tam zawsze tyle jest.. jesli problem wystepuje po programie to wroc tam i niech sprawdzaja co jest. I na foto widze ze masz jakis "tuningowy" upust na turbo, jego tez sprobuj na oryginal zamienic..
  25. Ile? 3lancuszki, 2 napinacze i slizgi 4500zl? Zamiennika nie polecam, ja biore wszystko z aso i napewno tyle to nie kosztuje..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.