Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grabson765

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grabson765

  1. bedzie pasowac ale auto straci na dynamice poniewaz w 110 skrzynia jest dluzsza ja bym zakladal dluzsza zawsze autko bedzie mozna kiedys z chipować i dynamika powroci i przy wyzszych predkosciach bedziesz mial nizsze obroty
  2. stacje przy autostradach francja total ON 1.45euro belgia total ON 1.46euro
  3. prawda tankowalem na aralu za 1.19
  4. a czemu chcesz zakladac dwumasa?
  5. nie trzeba demontowac wahaczy, przegub wyjdzie bez tego
  6. dobry wynik u mnie po miescie wiecej pali....
  7. według mnie trochę mało..... ale odgrzaliście kotleta :> spojrzalem tylko na ostatio date
  8. o kur.... [br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 18:47_________________________________________________ja wczoraj tankowalem w Luksemburgu po 1.19 euro taniej jak w polsce
  9. od klubowicza nie zawsze znaczy dobrze bo na forum sa rozni ludzie...
  10. duzo km zorbiles wciagu pol roku? wedlug mnie troche duzo sie popsulo
  11. a skad wiesz czy jego nie bedzie mial 400tys? Według niektórych to chyba wszystkie samochody które wyjeżdżają z salonu mają już kręcony licznik... nie przesadzajmy, że każdy jest kręcony i kombinowany... i zapewne u Ciebie na liczniku jest 180tys? prawda? [br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 13:37_________________________________________________moj passat bedzie u mnie pewnie az juz z niego tylko zyletki zostana bo jak przyjdzie mi go sprzedac za 2 lata i bedzie na budziku 500tys to kto to ode mnie kupi ? zostaje jeszcze opcja zeby skrecic na 180tys przyjedzie fachowiec jeden z drugim zobaczy wnetrze powie zadbane nic nie powycierane tapicerka czysta, silnik ma moc przebieg wyglada na realny bierzem
  12. wedlug mnie troche malo.....
  13. a skad wiesz czy jego nie bedzie mial 400tys?
  14. tylko wtryski mało na pocztaek wystarczy a pozniej zobaczymy
  15. tak kazdy mowi a pozniej i tak kupuje te 180... [br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 23:37_________________________________________________ przynajmniej jeden potrafi sie przyznać ja u siebie obecnie 326tys i też litre sobie wypije na 10tys więc wszystko w normie słabiutko Panowie :gwizdanie: u mnie obecnie 386tys za 2 tygodnie przekrocze 390tys i juz nie moge sie doczekac kiedy cykne fote na 400tys i passat jak narazie caly w oryginale procz wahaczy oczywiscie bo juz powoli 2 zestaw pakuje.... nie dlugo bedzie trzeba sie sprzeglem zajac bo juz szarpie w korkach a lato idzie oleju na 6tys km dolalem 300ml i mam max czyli nie jest zle dodam ze planuje zmianic wtryski i program zrobic
  16. moja okolica
  17. ja i tak tankuje zawsze na orlenie :>
  18. jechalem w poniedzialek i tankowalem na orlenie z swiebodzinie ON po 5.09 dalej do swiecka ceny w granicach 5.05 oczywiscie ON
  19. http://www.wikary.pl/?957[br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 22:30_________________________________________________http://www.wikary.pl/?241
  20. wchodzi w tryb awaryjny najlepije zrob logi zapewne jakis problem z cisnieniem doladowania
  21. wyglada na pasek od klimy
  22. winny niedoladowania bedzie pewnie n75 u sobie mialem prawie identyczny log011 i po wymianie n75 doladowanie wrocilo do normy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.