Treść opublikowana przez grabson765
-
[ALL B5] Niedziałające silniczki
napisal ze silniczek byl sprawny wiec wedlug mnie podmien panel klimatronika bo one tez czesto padaja i wtedy silniczki tez nie beda dzialac mimo ze sa sparwne
-
[ALL] Zimowe Poranne odpalanie TDI... jak to powinno wyglądać ?
dokladnie, podczas jazdy srednie obroty. ponizej 1500 rpm meczy sie silnik, w przedziale 1500-2000 najbardziej jest obciazona turbina. zreszta na forum jest w niejednym watku przepis. wystarczy poszukac czyli na zimnym najlepiej jezdzic z jakimi obrotami? poniżej 1500 RPM źle (to rozumiem) , 1500-2000 RPM tak jeżdżę do osiągnięcia 90oC i też źle ? To jak "kręcić" silnik do uzyskania temp. roboczej ? tez wlasnie chcialbym sie od Musashiego dowiedziec bo zglupialem...
-
[ALL] Zimowe Poranne odpalanie TDI... jak to powinno wyglądać ?
dokladnie, podczas jazdy srednie obroty. ponizej 1500 rpm meczy sie silnik, w przedziale 1500-2000 najbardziej jest obciazona turbina. zreszta na forum jest w niejednym watku przepis. wystarczy poszukac czyli na zimnym najlepiej jezdzic z jakimi obrotami?
-
[ALL] Zimowe Poranne odpalanie TDI... jak to powinno wyglądać ?
ja uzywam wersji 2
-
[B5 AHU] Jakie są oznaki kończących się lub lejących wtrysków ??
jesli sterownik bedzie chcial obnizyc ilosc paliwa to wtedy korekcje beda na - ? moje wtryski maja korekcje : Log (9 - 013) ich przebieg to 375tys mozna cos powiedziec o ich stanie ?
-
Wasze niunie i mrozy
borygo?
-
[B5 AFF] Jakie amortyzatory wybrać BILSTEIN czy KAYABA ?
na pierwszy montaz ida amorki Monroe
-
Nakaz jazdy na zimówkach w Niemczech
5 milimetrów na zimę to absolutne minimum. Poza tym nie liczą się tylko milimetry ale i wiek opony. Nie wyobrażam sobie kupna używanych zimówek 16' za 320zł Dobre 15' używki to koszt 450-500zł. W przypadku 16' trzeba liczyć więcej np. 1000zł z felgami stalowymi. ja 2 lata temu kupilem nowe zimowki 15 za 600zl i teraz bedzie ich 3 sezon za rok te obecne sprzedam bo jeszcze maja sporo bieznika i doloze ze 400zl i znowu bede mial 4 nowe opony na 3 sezony nie stac mnie na uzywane
-
[ALL B6] Wymiana zawieszenia
daj ogloszenie na forum pewnie znajdzie sie pare osob chetnych na taka wymiane
-
[ALL] Rozruch przy dużych mrozach
jesli Ci silnik nie rowno pracowal to masz padnieta ktoras swiecie, a moze nawet wiecej jak jedna.
-
Pomysły na poranny szron.
to dziala sam zakrywam szybe kocem i rano nic nie musze skrobac
-
[ALL] Wytrzymałość przedniego zawieszenia
glupoty gadasz.... jesli cos jest dobre to po co to wymianiac?
-
[ALL] ARL w Audi?
czyli samym programem
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
mi moje AHU 80% trasa (predkosc 120km/h obroty wtedy mam 2700obr) 20% miasto i tu raczej dosc dynamicznie bez oszczedzania troche scigania itp. wychodzi mi 6.6l tankowane zawsze pod tym samym dystrybutorem i zawsze do pelna.
-
[ALL] ARL w Audi?
czym sie rozni od ARL?
-
[ALL] ARL w Audi?
a co to za silnik BPX?
-
[INNE] Proszę o ocenę logów Golf 4 ALH
dodam ze w silniku nie bylo żadnego błędu.
-
Walka z nielegalnymi fotoradarami
w bialym borze o ile sie nie myle ograniczenie jest do 40km/h
-
[B5 AHU] Proszę o ocenę logów passat b5 AHU
czy ja wiem czy ten przebieg to duzy? wedlug mnie normalny i zapewne co 2 na forum ma taki u siebie w aucie ale wiadomo co widnieje na liczniku a ten zamiennik to cos takiego : http://allegro.pl/katalizator-zamiennik-audi-a4-a6-vw-passat-1-9-tdi-i1299973614.html
-
[INNE] Proszę o ocenę logów Golf 4 ALH
wiec? co zrobic z nia ?
-
[INNE] Proszę o ocenę logów Golf 4 ALH
katalizator z tego co wiem to jest przebieg samochodu to 170tys i wyglada na oryginalny wiec temu moze tak dobre korekcje. z tym termostatem to jeszcze sie upewnimy bo nie wiem czy samochod byl dobrze nagrzany a po wszystkich dynamicznych zapomnialem zlogowac 007 bo juz bateria padala w lapku
-
[B5 AHU] Proszę o ocenę logów passat b5 AHU
korekcje dodatnie to co to znaczy? przeplywka nowa, filtr powietrza nie dawno wymieniany zajme sie chyba katem tylko mysle nad tym zamiennikiem od A. Gruchot co o tym sadzicie?
-
[ALL B5] Jakie najtańsze nowe opony na zimę kupić? 15"
ja juz 3 zime jezdze na takich oponach a jezdze dosc sporo i bieznika jeszcze jest, w sumie zlego slowa powiedziec na te opony nie moge.
-
[INNE] Proszę o ocenę logów Golf 4 ALH
Logi golfa 4 naszego kolegi z forum silnik ALH Log (0 - 007) Log (1 - 001,001) Log (2 - 000,000,000) Log (3 - 003,003,003) Log (4 - 008) Log (5 - 011,011) Log (6 - 013) Log (7 - 010) Log (8 - 004,004,004)
-
[B5 AHU] Proszę o ocenę logów passat b5 AHU
witam ostatnio maja troche wolnego zrobilem logi swojego passata Passat troche slabo sie zbiera na 4-5 biegu wydaje mi sie ze powinien lepiej ewentualnie moze juz sie przyzwyczailem i czas cos modzic... z tego co zauwazylem to mam zly kat wtrysku i przeplywka troche tnie dawki paliwa na gorze ale przeplywka jest 100% sprawna wiec nie tu problem. przebieg 375tys wiec juz moze wtryski sa slabe i wymienic koncowki? ewentualnie moze sprzeglo jest juz slabe i tak sie dzieje? Log (1 - 011,011) Log (2 - 003,003,003) Log (3 - 001,001) Log (4 - 008) Log (6 - 004,004,004) Log (7 - 010,010) Log (8 - 000,000,000) Log (9 - 013) Log (10 - 007) [br]Dopisany: 25 Listopad 2010, 17:06_________________________________________________kolejnosc logow w linkach normalne, BS, dynamiczne