Treść opublikowana przez grabson765
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
nie wiem jak jest w benzynie ale u mnie w ON to zalezy czy tankuje w polsce czy za granica i tak: w polsce 4 litry idzie wlac a pozniej juz strasznie powoli trzeba w lac i juz czekac sie nie chce za granica osttanio wlalem 6l i dalej moglem wlewac ale ale juz mialem rowna kwote i dalej nie chcialem w polsce On strasznie sie pieni a za granica nie tak wiec wiecej idzie wlac tylko czemu tak jest ? zeby nie bylo OT u mnie spalanie ostatnio 7.5L na 100km jazda po miescie (bruksela wiec w korkach troche sie stoi) i klima 50%
-
[ALL] Wytrzymałość przedniego zawieszenia
3 miesiace i bedziesz mial wszystko do wymiany....
-
[ALL] Wytrzymałość przedniego zawieszenia
ja bym nawet sobie glowy tym nie zawracal bo i tak tej reklamacji nie uwzglednia
-
[B5 1Z] Szarpanie na ciepłym silniku przy ruszaniu pod górę
albo poduszki albo tarcza sprzegla juz na wykonczeniu....
-
Fotoradary za granicą
Dokladnie §23 1b StVO http://www.verkehrsportal.de/stvo/stvo_23.php Bußgeldkatalog 247 Mandat w wysokosci 75 € + ok 25€ koszty administracyjne + 4pkt Als Führer eines Kraftfahrzeugs verbotswidrig ein technisches Gerät zur Feststellung von Verkehrsüberwachungsmaßnahmen betrieben oder betriebsbereit mitgeführt StVO § 23 Abs. 1b, § 49 Abs. 1 Nr. 22 czyli dostajesz 100euro tylko? bez konfiskaty urzadzenia?
-
[B5 AVG] Tłumik końcowy mi się rusza i trzęsie autem na postoju....co to moze byc?
sprawdz gumowe zaczepu tlumika, zapewne po tylu latach beda do wymiany mozesz mi podac link do aukcji na allegro do tego P. Gruchota tez mysle nad wstawieniem czegos takiego zamiast kata i przy okazji nowej plecionki
-
Ceny paliwa marzec 2026
w arabi ropa po 0.06euro kurw... za 15zl do pelna zatankuje
-
Fotoradary za granicą
Jak Ciebie złapią zagranicą z tym antyradarem (a mają dużo lepsze i łatwiejsze sposoby na to) to chciałbym zobaczyć Twoją minę - zrób wtedy proszę zdjęcie samego siebie, bo może to być dość interesujące :kox: co grozi za antyradar np w niemczech?
-
Gdzie najdalej byliście swoją A4??
ladne wyniki
-
[B5 AFN] Dlaczego w sklepie dają mi za duże osłony przegubów?
Jest taki klubowicz - nazywa się TOM77 - dobiera części lepiej niż inżynierowie Audi Polecam wiem ze jest TOM77 kilka razy bralem od niego czesci tylko nie mialem czasu czekac na paczke... dzien wczesniej przed trasa wymianialem olej i wtedy zobaczylem ze oslona byla peknieta i musialem ja jeszcze tego samego dnia naprawic takze wiesz....
-
[ALL B5] Jakie potrzebne rzeczy zeby założyc jednomas 1Z i sprzęgło VR6/G60
ktos ogarniety moze odpowiedziec w tym temacie ?? tez zastanawiam sie nad takim rozwiazaniem...
-
[B5 AHH] Zamiast quattro RWD
i jak tam filmik?? :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Dlaczego w sklepie dają mi za duże osłony przegubów?
a mi dali jelopy osttanio za mala chyba od starszego passata... a ze mialem trase 1500km do przejechania to musialem jakos zalozyc ta mniejsza
-
[ALL] Aluminiowe zawieszenie
pewnie ma nadzieje ze jego jeszcze nie zalapalo
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
a ja 300zl
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
ja trzy stówki na niemcow na bet-at-home jaki byl kurs w STS?
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
urugwaj tez zagral slabo... dobrze gral tylko po stracie bramki i do momentu wyrownania pozniej urugwajczycy poprostu przestali biegac... kontra jeden wybiega do przodu i lipa musi sie zatrzymac bo nikogo nie ma i jeszcze kompletnie nie potrafia grac w powietrzu... ogolnie dobry meczyk holandia zagrala na swoim poziomie
-
[INNE] Czy to prawda, że Policja ma juz jakiś sprzęt do sprawdzenia czy...
ten link to 2003r a wtedy w polsce silnik nie byl czescia wymienna jak jest teraz
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
spokojnie niech holandia najpierw wygra z urugwajem :gwizdanie:
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
dzis mecz urugwaj- holandia jak typujecie? ja jestem za urugwajem
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
niestety nikt ich nie zatrzyma...
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
dokładnie holendrzy zaczęli w końcu grać tak jak to zrobią hiszpanie w semifinale hiszpanie dzis pokazali co potrafia nie maja wogole pomyslu na gre szczerze mowiac to nie zasluzyli na wygrana... z niemcami nie maja szans niestety
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
beda karne...
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
hiszpania nie ma najmniejszych szans z niemcami.. jak oni nie potrafia wygrac z paragwajem nawet... nie maja zadnego pomyslu na gre... zapewne wtopilem poraz kolejny pieniedze stawiajac na nich
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
ja licze i postawilem kase na niemcow...