Treść opublikowana przez grabson765
-
A4 1.9 115 KM 2000r. Kopci na siwo spadek mocy i brak oleju na bagnecie
jesli chodzi o firme karambol to z tego co widzialem robia regeneracje na czesciach melletta jesli maja dobra wywazarke to regeneracja powinna byc ok
-
Opinia na temat silnika
niczym poprostu numeracja dla afn sie skonczyla i zmieniono na avg
-
Wymiana skrzyni
do jakiego samochodu i silnika ma byc ta skrzynia?
-
Spalanie na wolnych obrotach a synchronizacja rozrządu
podobno najmniej pali jak jest -0.6
-
Drganie przy ruszaniu, przy skreconych kołach, po jeżdzie w korku.
ja u siebie tez mam wrzucone sprzeglo od awx i nie mialem sprezynek w tarczy... ile placiles za regeneracje ?? ja za nowe sprzeglo awx Luka placilem 420zl
-
Drganie przy ruszaniu, przy skreconych kołach, po jeżdzie w korku.
jesli szarpie Ci w korkach na skreconych kolach to raczej tarcza sprzegla sie skonczyla.... u mnie tez mialem takie objawy po wymianie samego sprzegla bez dwumasu teraz tego nie ma
-
Jakie Klucze są dobre do warsztatu
ja mam zestaw covala i polecam troche robie przy autach i zlego slowa nie powiem na nie
-
Odmłodzić samochód o 150 tys. km? "Żaden problem"
ja kupilem swojego passata jak mial 309tys km i nie balem sie tego przebiegu obecnie mam ponad 420tys i jestem mega zadowolony jednie co zrobilem to sprzeglo przy 400tys i bylo jeszcze oryginalne dwumas byl dobry o dziwo jak na ten przebieg wiec zostal a tak to olej, filtry i paliwo i smigam nim po calej europie i wiem ze mnie na miejsce dowiezie tak samo wiem ze bedzie jezdzic u mnie az do zyletek
-
Pytanie o przepływkę
mozesz powiedziec jakie sa plusy takiego zabiegu?
-
Pytanie o przepływkę
Witam mam pytanie co może się stać gdy będziemy jeździć z odpięta przepływką?
-
Wymiana rozrządu
zapewne turbo zle zregenerowane
-
Stopiony tłok w silniku
korekcje to ogolna kondycja danego cylindra wtryski najpewniej i najlepiej sprawdzic u pompiarza dokładnie, wtryski można sprawdzić wyłącznie na stanowisku probierczym. A korekcje nawet nie świadczą o kondycji danego cylindra tylko o różnicach pomiędzy nimi. dokladnie
-
Stopiony tłok w silniku
korekcje to ogolna kondycja danego cylindra wtryski najpewniej i najlepiej sprawdzic u pompiarza
-
Sami kupujecie czesci czy przez warsztat?
sam kupuje sam montuje
-
Stopiony tłok w silniku
najlepiej w serwisie ktory zajmuje sie wtryskami
-
Wtryski z ASV do AFN
kat wtrysku napewno trzeba bedzie korygowac
-
Czy to czujnik temperatury?
czyjnik ewentualnie cos z zegarami zrob test zegarow i zobacz jak chodza wskazowki
-
Nowy termostat a temp 70 stopni. proszę o pomoc
a przejechales sie chociaz zeby nagrzac motor czy tylko grzales na postoju?
-
Przyrost w AHU po zmianie wtrysków na 216 :)
dawka sie zmieni bedzie mniejsza
-
Turbina w 1Z - jakie ciśnienie doładowania?
tak z VAGa mozna odczytac
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
ladny wynik mam nadzieje ze moj tez tyle wykreci u mnie obecnie 420tys :naughty:
-
Ile rocznie robicie km swoimi autkami??
45tys
-
[B5 1Z] PROŚBA O ANaLIZE LOGÓW [wysokie spalanie] #2
nie no przy 90km/h powinien w tych 6l sie miescic ja troche szybciej jezdze w trasie to nie wiem ile u mnie pali przy 90km/h w trasie...
-
[B5 1Z] PROŚBA O ANaLIZE LOGÓW [wysokie spalanie] #2
spalanie w normalnie u mnie tez tyle pali n75 do wymiany na 99%
-
[ALL B5] Ręce opadaja - 4 (lub 5) awaria skrzyni w ciągu 6 lat
jak dla mnie te skrzynie padaja przez zmiane dwumasu na jednomas...