Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mariusz36

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mariusz36

  1. mariusz36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Stal , jest taka sama . Lift , przed lift jest różnica .
  2. Fajna , niech się sprawuje i cieszy .
  3. W Krakowie to „ NAVIPOL" Marcin Sermet , na Zakopiańskiej 30 B. Bez problemu Ci to ogarnie .
  4. Można wymienić same tuleje , nr. 8K0 407 183 D
  5. Noo , kolego szacun . Zaczołem od pierwszych zdjęć i myślę „ale tu jest pracy -straszny golas " , wracam do opisu , przewijam zdjęcia a tu masa fajnej pracy wykonana . Gratulacje !!! . Tak ma wyglądać „modzenie naszych aut " Ma Audiczka szczęście że trafiła w dobre ręce . Powodzenia w dalszych pracach
  6. mariusz36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nawet niezły , te rury przeczyścić i można przed założeniem pomalować . Końcówki tak mają być
  7. mariusz36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie ma z tym żadnego problemu . Możesz za tą środkową puchą jedną odciąć i zaślepić ( odcinasz tą wewnętrzną ) ja tak zrobiłem u siebie . Można też kupić tzw. „portki" i dospawać .
  8. A4 b8 , A5 , ma otwór centrujący 66,6 i takich szukaj . Jak co, to mam takie oryginalne fabrycznie nowe do A4 b8 . Na pw. możesz pisać .
  9. Ten czujnik jest w siedlisku pasażera , teraz jak przełożyłeś siedzenia to Ty siedzisz na miejscu pasażera a tam właśnie jest czujnik od poduszki pasażera . Jak teraz siadasz to czujnik wariuje i pokazuje błąd . Tak , tapicer odpinał mi od spodu to poszycie i tam doszedł do czujnika .Dobrze wiedział jak to zrobić bo mówił że często to robi . Sam próbowałem , ale bez odpowiednich narzędzi nie dałem rady . Tapicerowi zajęło to około godzinki i skasował 50 zł.
  10. Musisz przełożyć tylko czujnik który jest w siedlisku pasażera i teraz też tam musi się znaleś i będzie super (siedzenie kierowcy będzie teraz siedzeniem pasażera ). Jak masz gdzieś w pobliżu tapicera to Ci to szybko przełoży .
  11. To jest tzw. wzmacniacz antenowy .
  12. No nie za bardzo . W podszybiu masz dwa krótkie węże które idą do nagrzewnicy i na jednym jest specjalny otwór do odpowietrzania . Może się tak zdarzyć że się lekko zsunie i tam leci płyn . Trudno się zorientować , bo leci odpływem wodnym pod samochód .
  13. Zobacz na stronę wideorejestratory24 pl . tam mają zasilacze dedykowane do Viofo , maja też filmy jak to podłączyć .
  14. mariusz36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    8V0 853 191
  15. Mam taką wtyczkę , ale nie wiem czy Twoja mając więcej pinów czegoś dodatkowego nie obsługuje . Może to też zależy jaką mamy nawigację . Okazuje się że ta ładowarka nie pod każdą bazę podejdzie . Można spróbować z tymi pinami , może będzie wszystko działać . Wszystkie bazy , wiązki z A4 , A5 mam takie jak moja i nie mam jak tego sprawdzić . U mnie tak wygląda baza Jak chcesz tą wtyczkę to podaj na PW adres to Ci wyślę Czerwony kabel to pin 1
  16. Faktycznie podobna , ale że tam tyle pinów wychodzi . do ładowarki idą tylko cztery , więc trzeba by z tej twojej tylko cztery obsadzić w wtyczce . Ty kupiłeś ładowarkę z wejściem na wtyczkę kwadratową ? Jutro poszukam takiej wtyczki i jak znajdę to Ci wyśle . Myślę że to ogarniemy .
  17. Masz u siebie taką bazę na telefon jak pokazałem u siebie ?. Sprawdzałem przy trzech bazach z różnych roczników aut i wszystkie mają takie brązowe wtyczki łączące jak u mnie na zdjęciu cztero pinowe . Wtyczka ogólnie jest 6 pinowa . Masz może zdjęcie swojej bazy starej ?
  18. Ja byłem na majówce w miejscowości Zadar , Ty jedziesz troszkę dalej . Jechałem Czechy , Austria , Słowenia .Myślę że dla nas to najlepsza trasa . Wylatujesz na A1 i spokojnie lecisz . Winiety kupowałem na Czechy zaraz na pierwszej stacji paliw właśnie w Czechach , potem na granicy Austrii kupowałem na Austrię i odrazu Słowenię 9/15€ .Tankowałem na granicy Austrii z Słowenią .
  19. Nie wiem jak jest 3,0 TFSI ale myślę że podobnie . Zdejmij , albo tylko odchyl osłonę podszybia i tam idą dwa węże do nagrzewnicy . Jeden ma taki otwór - odpowietrzenie . Jak mechanik tam robił mógł go źle założyć i tym może uciekać . Płyn wtedy leci tak jak woda z podszybia i nie idzie się kapnąć .
  20. mariusz36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja mam z A4 b9 8W0965988A , Czytałem tu na forum że zakładają z tego nowego Passata , ale numeru nie znam .Podobno są jeszcze lepsze .
  21. mariusz36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A były takie ? Do B8 zakłada się z A4b9 , A7, A6 . Podobno z Passata pasują .
  22. Na 100% oryginalne , Audi A3 8V na takich wypuszczają , tzw. słoneczniki . Są i polerowane z środkami np. grafitowymi .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.