Treść opublikowana przez mariusz36
-
B8 TrOOOOp
Stal , jest taka sama . Lift , przed lift jest różnica .
-
Audi A5 8W Sportback
Fajna , niech się sprawuje i cieszy .
-
Lampy USA na EU
W Krakowie to „ NAVIPOL" Marcin Sermet , na Zakopiańskiej 30 B. Bez problemu Ci to ogarnie .
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
Można wymienić same tuleje , nr. 8K0 407 183 D
-
Audi Q5 - SQ5 plus
Noo , kolego szacun . Zaczołem od pierwszych zdjęć i myślę „ale tu jest pracy -straszny golas " , wracam do opisu , przewijam zdjęcia a tu masa fajnej pracy wykonana . Gratulacje !!! . Tak ma wyglądać „modzenie naszych aut " Ma Audiczka szczęście że trafiła w dobre ręce . Powodzenia w dalszych pracach
-
B8 TrOOOOp
Nawet niezły , te rury przeczyścić i można przed założeniem pomalować . Końcówki tak mają być
-
B8 TrOOOOp
Nie ma z tym żadnego problemu . Możesz za tą środkową puchą jedną odciąć i zaślepić ( odcinasz tą wewnętrzną ) ja tak zrobiłem u siebie . Można też kupić tzw. „portki" i dospawać .
-
Felgi do a4 B8 Avant
A4 b8 , A5 , ma otwór centrujący 66,6 i takich szukaj . Jak co, to mam takie oryginalne fabrycznie nowe do A4 b8 . Na pw. możesz pisać .
-
Fotele z anglika do europejczyka
Ten czujnik jest w siedlisku pasażera , teraz jak przełożyłeś siedzenia to Ty siedzisz na miejscu pasażera a tam właśnie jest czujnik od poduszki pasażera . Jak teraz siadasz to czujnik wariuje i pokazuje błąd . Tak , tapicer odpinał mi od spodu to poszycie i tam doszedł do czujnika .Dobrze wiedział jak to zrobić bo mówił że często to robi . Sam próbowałem , ale bez odpowiednich narzędzi nie dałem rady . Tapicerowi zajęło to około godzinki i skasował 50 zł.
-
Fotele z anglika do europejczyka
Musisz przełożyć tylko czujnik który jest w siedlisku pasażera i teraz też tam musi się znaleś i będzie super (siedzenie kierowcy będzie teraz siedzeniem pasażera ). Jak masz gdzieś w pobliżu tapicera to Ci to szybko przełoży .
-
Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..
No , w końcu byś coś konkretnego zrobił w tym aucie .
-
Montaż ładowarki indukcyjnej z A4 B9
To jest tzw. wzmacniacz antenowy .
-
Wycieki płynu chłodniczego na wszystkich wężach pod ciśnieniem 3.0 TDI
No nie za bardzo . W podszybiu masz dwa krótkie węże które idą do nagrzewnicy i na jednym jest specjalny otwór do odpowietrzania . Może się tak zdarzyć że się lekko zsunie i tam leci płyn . Trudno się zorientować , bo leci odpływem wodnym pod samochód .
-
kupno kamerki samochodowej
Zobacz na stronę wideorejestratory24 pl . tam mają zasilacze dedykowane do Viofo , maja też filmy jak to podłączyć .
- B8 TrOOOOp
-
Montaż ładowarki indukcyjnej z A4 B9
Mam taką wtyczkę , ale nie wiem czy Twoja mając więcej pinów czegoś dodatkowego nie obsługuje . Może to też zależy jaką mamy nawigację . Okazuje się że ta ładowarka nie pod każdą bazę podejdzie . Można spróbować z tymi pinami , może będzie wszystko działać . Wszystkie bazy , wiązki z A4 , A5 mam takie jak moja i nie mam jak tego sprawdzić . U mnie tak wygląda baza Jak chcesz tą wtyczkę to podaj na PW adres to Ci wyślę Czerwony kabel to pin 1
-
Montaż ładowarki indukcyjnej z A4 B9
Faktycznie podobna , ale że tam tyle pinów wychodzi . do ładowarki idą tylko cztery , więc trzeba by z tej twojej tylko cztery obsadzić w wtyczce . Ty kupiłeś ładowarkę z wejściem na wtyczkę kwadratową ? Jutro poszukam takiej wtyczki i jak znajdę to Ci wyśle . Myślę że to ogarniemy .
-
Montaż ładowarki indukcyjnej z A4 B9
Masz u siebie taką bazę na telefon jak pokazałem u siebie ?. Sprawdzałem przy trzech bazach z różnych roczników aut i wszystkie mają takie brązowe wtyczki łączące jak u mnie na zdjęciu cztero pinowe . Wtyczka ogólnie jest 6 pinowa . Masz może zdjęcie swojej bazy starej ?
-
Wakacje w Chorwacji
Ja byłem na majówce w miejscowości Zadar , Ty jedziesz troszkę dalej . Jechałem Czechy , Austria , Słowenia .Myślę że dla nas to najlepsza trasa . Wylatujesz na A1 i spokojnie lecisz . Winiety kupowałem na Czechy zaraz na pierwszej stacji paliw właśnie w Czechach , potem na granicy Austrii kupowałem na Austrię i odrazu Słowenię 9/15€ .Tankowałem na granicy Austrii z Słowenią .
-
S4 b8 ubywający płyn chłodniczy.
Nie wiem jak jest 3,0 TFSI ale myślę że podobnie . Zdejmij , albo tylko odchyl osłonę podszybia i tam idą dwa węże do nagrzewnicy . Jeden ma taki otwór - odpowietrzenie . Jak mechanik tam robił mógł go źle założyć i tym może uciekać . Płyn wtedy leci tak jak woda z podszybia i nie idzie się kapnąć .
-
Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..
Jest super . Możesz podrzucić nr. tego uchwytu na lewarek .
-
B8 TrOOOOp
Ja mam z A4 b9 8W0965988A , Czytałem tu na forum że zakładają z tego nowego Passata , ale numeru nie znam .Podobno są jeszcze lepsze .
-
B8 TrOOOOp
A były takie ? Do B8 zakłada się z A4b9 , A7, A6 . Podobno z Passata pasują .
-
Audi A4 B8 Avant 2015...Biała perła.
18mm
-
To ori czy włoska podróbka?
Na 100% oryginalne , Audi A3 8V na takich wypuszczają , tzw. słoneczniki . Są i polerowane z środkami np. grafitowymi .