Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ecobuda

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ecobuda

  1. Coś z turbiną, a dokładnie z jej sterowanie, ale bez logów ani rusz. Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
  2. ecobuda odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    Poleciało na PW Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
  3. ecobuda odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    Mam kolegę w dziećmoriwicach który jest lakiernikiem w toyota Nowakowski ale maluje też w domu, chcesz numer? Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
  4. Napisz do Bart-s, on ci odpowie Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
  5. Wytargaj świeczki i sprawdzaj. Tylko uważaj żebyś nie ukręcił. Tylko taki sposób da ci 100 procent pewności że są sprawne. Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
  6. Liqui moly 5W40 4100 Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
  7. Dzisiaj zmieniłem olej. Przebieg 212 tyś i kumpel mechanik powiedział że 5w30 to już za luźny olej. Miałem castrola 5w30 teraz Liqui moly 5w40 i od wymiany silnik jakby ciszej chodzi. Jak masz blisko do wymiany spróbuj zalać 5w40 i zobaczysz czy też będzie się spalał. Tak czy siak 2 l na 10 tyś to nie dramat. Benzyna potrafi 1l na1000km spalić. Pamiętaj o specyfikacji oleju do dpf ( niskopopiołowy), bo dpf zapalisz popiołem. Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
  8. Ja 5W40 Liqui moly Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
  9. A żadnych wycieków nie masz? Auto z dpf czy bez, dymi coś czy nie? Ja olej zmieniam co max 12tyś i leje 5W40. Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
  10. Piotrek, małe pytanko. Z tym katalizatorem to nie będzie to że, katalizator ustabilizował ciśnienie w wydechu i tym samym poprawił pracę turbo. Pamiętasz, twoje próby z przytykaniem wydechu. Teraz poprawiła się jakość mieszanki i dymienie ustąpiło. Jutro u siebie spróbuje przytkać rurki i zobaczę. Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
  11. ecobuda odpowiedział(a) na Zabsonek temat w 2.0TDI
    Czujnik g450 to ten do którego idą dwa wężyk od dpf. Sprawdź drożność weżyków, ewentualnie wymień czujnik i zrób adaptację. Dpf nie wypali się jak sterownik widzi jakieś błędy. Po usunięciu błędów możesz próbować dopalać( patrz procedura dopalania filtra dpf) na forum. Jak nie, to płukanie filtra. Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
  12. Może to i banał ale nie napisałeś, więc zapytam. Filtr paliwa wymieniałeś[emoji2] Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
  13. ecobuda odpowiedział(a) na hehu temat w 1.9TDI
    Górą. Trzeba tylko jedną rurkę od egra odkręcić i silnik lekko odciągnąć rękoma w prawo. Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
  14. Boję się bo mam Multitronic Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
  15. Taaak. Jestem już rok po swapie z bpw na awx pompki turbo soft i świeczki z bpw. Pali od strzała, za***rdalala jak trzeba tylko trochę dymi. Wydaje mi się że jakby mu trochę dawki zmniejszyć to było by git. Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
  16. A sprawdzałaś czy egr ci się dobrze dotyka. Ja przez uwalone egr i wytarty wałek rozrządu zabiłem dpf. Teraz już mam spokój bo Wyrwałem chwasta. Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
  17. No to myślę że zostaniesz z oooo Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
  18. ecobuda odpowiedział(a) na maThew994 temat w Audi A4/S4/RS4 B7
    Nic nie mósisz się rozpisywać. Poczytaj najpierw. Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
  19. ecobuda odpowiedział(a) na joaxx temat w 2.0TDI
    Mój silnik jak zaczął ddnić wymieniłem wałek szklanki i paneli. Dudnienie ustąpiło. Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
  20. Jest jeszcze rzecznik praw ubezpieczonych. Możesz tym ćwokom z link4 przypomnieć o instytucji nadzorującej. Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
  21. Jeśli puszcza uszczelnienie turbiny to moc jeszcze bedzie, ale olej przedostaje się do spalania i z tąd ten dym. Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
  22. To bierz z eBay i DHL przywiezie ci go do polski. Koszt wysyłki ok 16 euro. Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
  23. Do wszystkich posiadaczy bpw. Jeżeli nie jesteście pewni swojego napędu pompy oleju sprawdzajcie jak najszybciej. Jak już nie raz pisałem u mnie silnik padł a kontrolki od ciśnienia oleju nie widziałem. Gniazdo było wyrobione a imbus okrągły przebieg denata 191tyś. Auto eksploatowane w Niemczech. Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
  24. ecobuda odpowiedział(a) na joaxx temat w 2.0TDI
    Wymieniłeś tylko wałek czy szklanki też? Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
  25. Możliwe że turbo padło i leje olej Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.