Treść opublikowana przez ecobuda
-
Turbo przycina na wolnych obrotach
Coś z turbiną, a dokładnie z jej sterowanie, ale bez logów ani rusz. Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
-
Wałbrzych
Poleciało na PW Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
-
Wałbrzych
Mam kolegę w dziećmoriwicach który jest lakiernikiem w toyota Nowakowski ale maluje też w domu, chcesz numer? Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
-
Przegub wewnętrzny multitronic.
Napisz do Bart-s, on ci odpowie Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
-
[TDI PD] Trudne uruchamianie silnika, ciężkie odpalanie
Wytargaj świeczki i sprawdzaj. Tylko uważaj żebyś nie ukręcił. Tylko taki sposób da ci 100 procent pewności że są sprawne. Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
-
Audi A4 2.0 TDI B7 2005 Ile pali wam oleju 140Konny silnik?
Liqui moly 5W40 4100 Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
-
Audi A4 2.0 TDI B7 2005 Ile pali wam oleju 140Konny silnik?
Dzisiaj zmieniłem olej. Przebieg 212 tyś i kumpel mechanik powiedział że 5w30 to już za luźny olej. Miałem castrola 5w30 teraz Liqui moly 5w40 i od wymiany silnik jakby ciszej chodzi. Jak masz blisko do wymiany spróbuj zalać 5w40 i zobaczysz czy też będzie się spalał. Tak czy siak 2 l na 10 tyś to nie dramat. Benzyna potrafi 1l na1000km spalić. Pamiętaj o specyfikacji oleju do dpf ( niskopopiołowy), bo dpf zapalisz popiołem. Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
-
Audi A4 2.0 TDI B7 2005 Ile pali wam oleju 140Konny silnik?
Ja 5W40 Liqui moly Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
-
Audi A4 2.0 TDI B7 2005 Ile pali wam oleju 140Konny silnik?
A żadnych wycieków nie masz? Auto z dpf czy bez, dymi coś czy nie? Ja olej zmieniam co max 12tyś i leje 5W40. Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
-
Dymienie po wycięciu DPF lub regeneracji turbiny w A4 B7 2.0TDI
Piotrek, małe pytanko. Z tym katalizatorem to nie będzie to że, katalizator ustabilizował ciśnienie w wydechu i tym samym poprawił pracę turbo. Pamiętasz, twoje próby z przytykaniem wydechu. Teraz poprawiła się jakość mieszanki i dymienie ustąpiło. Jutro u siebie spróbuje przytkać rurki i zobaczę. Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
-
Dpf problem
Czujnik g450 to ten do którego idą dwa wężyk od dpf. Sprawdź drożność weżyków, ewentualnie wymień czujnik i zrób adaptację. Dpf nie wypali się jak sterownik widzi jakieś błędy. Po usunięciu błędów możesz próbować dopalać( patrz procedura dopalania filtra dpf) na forum. Jak nie, to płukanie filtra. Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
-
Auto kończy się przy 160km/h
Może to i banał ale nie napisałeś, więc zapytam. Filtr paliwa wymieniałeś[emoji2] Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
-
[B7 BRB] Demontaż DPF-u
Górą. Trzeba tylko jedną rurkę od egra odkręcić i silnik lekko odciągnąć rękoma w prawo. Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
-
Zmiana silnika 2.0TDI BPW w Audi A4 B7 na 1.9TDI AVF
Boję się bo mam Multitronic Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
-
Zmiana silnika 2.0TDI BPW w Audi A4 B7 na 1.9TDI AVF
Taaak. Jestem już rok po swapie z bpw na awx pompki turbo soft i świeczki z bpw. Pali od strzała, za***rdalala jak trzeba tylko trochę dymi. Wydaje mi się że jakby mu trochę dawki zmniejszyć to było by git. Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
-
Procedura wypalania DPF 2.0 TDI PD
A sprawdzałaś czy egr ci się dobrze dotyka. Ja przez uwalone egr i wytarty wałek rozrządu zabiłem dpf. Teraz już mam spokój bo Wyrwałem chwasta. Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
-
Skradziono Audi, z zamkniętego podjazdu.
No to myślę że zostaniesz z oooo Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
-
Audi A4 b7
Nic nie mósisz się rozpisywać. Poczytaj najpierw. Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
-
Dudnienie z filtra powietrza
Mój silnik jak zaczął ddnić wymieniłem wałek szklanki i paneli. Dudnienie ustąpiło. Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
-
Skradziono Audi, z zamkniętego podjazdu.
Jest jeszcze rzecznik praw ubezpieczonych. Możesz tym ćwokom z link4 przypomnieć o instytucji nadzorującej. Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
-
Wyciek oleju z silnika, biały dym ! Pomocy!
Jeśli puszcza uszczelnienie turbiny to moc jeszcze bedzie, ale olej przedostaje się do spalania i z tąd ten dym. Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
To bierz z eBay i DHL przywiezie ci go do polski. Koszt wysyłki ok 16 euro. Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
Do wszystkich posiadaczy bpw. Jeżeli nie jesteście pewni swojego napędu pompy oleju sprawdzajcie jak najszybciej. Jak już nie raz pisałem u mnie silnik padł a kontrolki od ciśnienia oleju nie widziałem. Gniazdo było wyrobione a imbus okrągły przebieg denata 191tyś. Auto eksploatowane w Niemczech. Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
-
Dudnienie z filtra powietrza
Wymieniłeś tylko wałek czy szklanki też? Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
-
Wyciek oleju z silnika, biały dym ! Pomocy!
Możliwe że turbo padło i leje olej Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka