Treść opublikowana przez lewiatan1989
-
Nagła awaria większości elektroniki
A pod kompa podpinałeś? Rozumiem, że bagażnika nie możesz tworzyć z tyłu klamką? Na zegarach sygnalizuje otwarcie zamknięcie drzwi? Lampki w suficie na ręczne włączenie reagują? czy ciemność całkowita?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Audi już na chodzie? Problem z wtryskami rozwiązany? No to co Panowie przyszła środa? godzina 19? Klepać w kalendarzach
-
Po testach vagiem auto nie ma zasilania
No i git
-
Pytania do użytkowników VFIZ w Audi A4 B6 i B7
Coś pomożesz... Ale na przyszłość wywołuj mnie przez cytowanie albo przez @ Więc jak korzystasz z Bterm to przed logowaniem klikasz log i jak skończysz, czyli odptaszkujesz w vfizie to klikasz drugi raz log. Program zapisze log w telefonie w folderze Bterm log czy jakoś tak. Plik ma rozszerzenie .log i aby go otworzyć w telefonie potrzeba apki np. log viewer. Jak prześlesz plik na kompa szukasz jakiegoś konwertera z log na np. csv i wtedy wrzucasz na stronę do vaglogów. Nie wiem czy jakiś konwerter vaglog czyta rozszerzenie .log - do weryfikacji. Pozdrawiam, Darek
-
czujnik temperatury spalin g235
A jaki pokazuje stan wypełnienia dpf? Wypala się prawidłowo? Jak poszukasz jaki jest zakres rezystancji dla różnych temp będziesz mógł sprawdzić czujnik i tym samym zweryfikować czy problem leży po stronie czujnika czy dpf
-
Rozładowany akumulator audi a4 b6 2.0
Pytanie, czy następuje do samoistnego wyładowania, czy coś zaczęło zjadać prąd. Możesz odłączyć aku na noc zmierzyć napięcie i następnie rano zmierzyć ponownie jeżeli będzie dużo niższe to aku szrot - niestety czasem się zdarza i młodszym akumulatorom. Można także sprawdzić ile amper pobiera instalacja jest sporo opisów w sieci jak i u nas na forum, które mówią w jaki sposób sprawdzić pobór prądu przy użyciu multimetru. Pozdrawiam, Darek
-
Nie grzeje tylna szyba
A nie był wymieniany przypadkiem climatronic? Może jest wersja z b7 przy której są własnie problemy z ogrzewaniem tylnej szyby. Polecam też sprawdzić bezpieczniki
-
czujnik temperatury spalin g235
Wymienić czujnik i po problemie. Jeżeli chcesz go sprawdzić w celu wyeliminowania uszkodzenia np. instalacji to każdy czujnik temperatury działa poprzez zmianę rezystancji. Szukasz jaka powinna być rezystancja przy jakiej temp nagrzewasz go i sprawdzasz na nim opór. Jeżeli będzie się zmieniał zgodnie z zaleceniami to oznacza, że czujnik sprawny. Jednak osobiście obstawiam, że to on padł. Możesz wzrokowo przy demontażu skontrolować stan kostki i kabli.
-
Po testach vagiem auto nie ma zasilania
Daj znać czy wszystko wróciło do normy ale obstawiam, że będzie ok.
-
Rozkodowaniel błędów
Adaptacje czujnika kąta skrętu przeprowadziłeś? Dla sterownika abs Bosch 5.7 Audi A4 (8E) Brake Electronics (Bosch 5.7) - Ross-Tech Wiki WIKI.ROSS-TECH.COM Dla sterownika abs Bosch 8.0: Audi A4 (8E) Brake Electronics (Bosch 8.0) - Ross-Tech Wiki WIKI.ROSS-TECH.COM
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
U mnie wtorki kiepsko... Praca Mi lepiej by podeszła środa a jeszcze lepiej czwartek. @MaTeo85 wiesz już kiedy wracasz?
-
Licznik a4 b6
A ja wam powiem, że niekoniecznie to musi być licznik... Przerabiałem świrowanie licznika u siostry i na forum już raz też był podobny problem.
-
Rozkodowaniel błędów
W tym skanie nie ma wgl hebli. Zrób skan systemu ABS/ESP Płyn w układzie jest? Sprawdzałeś, próbowałeś dolewać? Coś przy heblach miałeś ostatnio robione?
-
Po testach vagiem auto nie ma zasilania
I co aku sprawdzony?
-
rok na szybach bocznych
Jest to możliwe bo to rok produkcji szyby nie auta. Może mieli w zapasie i zamontowali.
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Moduł polecam z czystym sumieniem!
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
U nas się znowu aż tak wiele nie pozmieniało
-
Radio Android
Tak musisz. Kamerkę jaką masz? Polecam taką w klamkę.
-
Po testach vagiem auto nie ma zasilania
A aku masz w dobrej kondycji? Nie skończył Ci się w nim prąd?
-
Problem z układem kierowniczym
Stawiam na maglownice ale niech ktoś jeszcze się wypowie.
-
Po testach vagiem auto nie ma zasilania
1. Czym się podpinałeś ori kabel czy klon? 2. Czy możesz połączyć się teraz? 3. Sprawdź wszystkie bezpieczniki co do jednego. 4. Odłącz aku i po jakimś czasie podepnij i sprawdź czy coś się zmieniło.
-
Rozkodowaniel błędów
I gdzie te błędy? Bo nie widzę... Jedyne co to jest problem z połączeniem się z centralną elektryką. Spróbuj połączyć się normalnie a nie przez test wszystkich systemów.
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Ja potwierdzam u siebie przesiadłem się z Motula na RAVENOL + AR9100 i silnik chodzi po pierwsze ciszej, po drugie bardziej miękko
-
Stuki w zawieszeniu
Tak z opisu, ja bym sprawdził łączniki stabilizatora jak i gumy na samym stabikizatorze. Rozumiem, że całe zawieszenie było zluzowane podczas składania i następnie dokręcone pod obciążeniem? Oczywiście przeguby też mogą pukać, zewnętrzne z reguły pukają podczas skręcania jest wtedy słyszalne charakterystyczne klekotanie, strzelanie przegubu. Wewnętrzne zaś są słyszalne głównie podczas jazdy na wprost. Objawem charakterystycznym jest też dość intensywne drżenie gałki od zmiany biegów.
-
SPRZEDAM - ZIMA/WIOSNA 2021! CzArnuLka [216HP 325Nm] \ A4 B7 1.8T \ Full S-line \ 19" RS4 \ Quattro \ Sedan \ Bixy \ 320/288
Pięknie się prezentuje Ale te lampy bym dał na czarno czArnuLKa zobowiązuje