Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lewiatan1989

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lewiatan1989

  1. Uje***o się ucho od górnych wahaczy .... próbowałem delikatnie nie dało się, palnik nie poszło (próbowałem nie zniszczyć wahaczy) no i du*a jedno puk za dużo i ucho poszło.... No i teraz szukam na gwałt zwrotnicy aby najlepiej jutro ją odebrać - stąd tylko kujawsko-pomorskie wchodzi w rachubę - próbuję tu może się trafi jak nie to olx, alledrogo i szroty w okolicy...
  2. No niezłego wyzwania się podjąłeś Powodzenia
  3. No niby tak ale... 1. Sądzę, że znowu zacznie przypominać po przejechaniu kilku tysięcy km teraz zaczął po przejechaniu raptem 2500 km a w moim wypadku to miesiąc max dwa. 2. Lubię gdy samochód sam się przypomina o wymianie oleju
  4. Koledzy, problem mam... który psuje mi wygląd vfiz'a przy uruchomieniu. Otóż po przekręceniu kluczyka na liczniku zamiast ustawionego logo pojawia mi się info ile km zostało do serwisu... Dostaje szału... Przeglądałem adaptacje licznika ale nie widzę nigdzie miejsca gdzie mógłbym wpisać ilość km do przeglądu od których ma się wyświetlać informacja. Do tej pory przypominajka zapalała się gdy do przeglądu zostały 2000 km i sobie odliczał w dół i wtedy mnie to cieszyło a po 10k km zapalał się już sam nspis SERWIS. Teraz mnie to wkurza bo liczy mi już od 8500 km aktualnie wygląda to tak w podsumowaniu inspekcji:
  5. Nie znasz dnia ani godziny ? A czarny lakier elegancko zrobiony to coś co misie lubią najbardziej ?? wygląda super!
  6. No ja też wszystko brałem na forum.
  7. To ja się na świeżo wypowiem w temacie hebli: 320/288 - regenerowane jarzma + zaciski (co prawda tył składany na nowych jarzmach i nowych tłoczkach) + komplet osłon po regeneracji (tył od S4) + blaszki ozdobne 1700 zł Tarcze zimmermanna + klocki ceramiczne ATE komplet - 1100 zł No i zabawa z wymianą, która mnie dopiero czeka - ale to już czysta przyjemność
  8. lewiatan1989 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Dokładnie tak
  9. Nie no podziwiam - super robota!
  10. Ja nie dałem rady, u mnie zderzak zdjęty. Chłodnice na bok i cała reszta zdemontowana. Jak będziesz miał zderzak zdjęty zobaczysz co i jak. Jak przód rozebrany to nie ma już różnicy w którą stronę go wyjmiesz
  11. Wymieniłeś - niestety bez zdjęcia zderzaka odgięcia chłodnic i demontażu całej ramy/skrzynki z wiatrakiem się nie obeszło. Sam wentylator trzyma się na 3 śrubach na rysunku powyżej 5,7,11 i wychodzi do przodu - jak masz sprawne łapki to bez demontażu skrzyni/ramy wentylatorów się obejdzie. Pozdrawiam, Darek
  12. Ja też na wyjeździe - wracam dopiero 17 a od 23 planuję robić zawieszenie i swap hebli ???? Pozdrowienia z Chorwacji
  13. No i takie dbanie o furę to rozumiem! Faktycznie wszystko dobrze wygląda a jak się zabezpieczy to będzie spokój na ładnych parę lat - ja też w tym roku myślę o konserwie
  14. ładnie siadło ja już nie mogę się doczekać montażu u siebie zawiasu ? A jak na progach i dziurach?
  15. Ja u siebie robiłem wszystko na odpiętym aku czyli: - elektryczne szyby tył, - prąd do foteli i ich zmiana - oświetlenie drzwi Dopiero jak wszystko poskładałem a w wątku o moim audi widać jak był samochód rozbebeszony to podłączyłem Aku i wsio działało od strzała
  16. Kupiłeś wiązkę do drzwi czy sam rzeźbisz? T16/3 - zasilanie lampki czerwonej T16/2 - zasilanie lampki białej T16/6 - masa wspólna dla wszystkich lampek oraz iluminacji przycisków już obsadzona. Zakładasz zwykłe żarówki czy LED? Przy LED pamiętaj o polaryzacji. Poza tym warto sprawdzić kodowanie w MK (46 – Convenience) i przy pomocy kanału 61 w adaptacjach modułu (10 – Adaption —> Channel 61), spróbować zakodować elektryczne podnośniki szyb (wartość 0 jeśli nie mamy dodatkowego pakietu oświetleniowego lub wartość 2 jeśli go posiadamy). U siebie dokładałem wszystko czyli elektrykę w tył iluminacje klamek i lampki ostrzegawcze - wymieniałem całe wiązki w drzwiach i na kodowaniu 0 wszystko mi hula - później doszło odświętnie przestrzeni nóg. Pozdrawiam, Darek
  17. Oj tak już nie mogę się doczekać - powrotu i montażu wszystkiego ???
  18. Gładkie zimmermanna i klocki ceramiczne ATE
  19. Kolejne elementy układanki - dopiero dziś wstawiam foto bo z męskim przeziębieniem walczyłem. W niedzielę wyjazd na Chorwację lalunią i dopiero po powrocie będę robił wszystko. Planowany termin zabawy 23 września - jakoś trzeba wytrzymać ?
  20. No i tego nie wiedziałem... Jak mnie męczyło to czemu się połączyć nie mogę...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.