Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lewiatan1989

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lewiatan1989

  1. Dziś przyjechała paczuszka od Tomnika wyczekiwanych ledów w postojówki
  2. Mój kolega wracał do domu na 3 gary 100 km jak widać w cylindrze dochodziło do niekontrolowanego spalania
  3. Na trzy garki mimo wszystko nie ryzowałbym powrotu, bo możesz po powrocie zobaczyć coś takiego: Tak to jest tłok Swoją drogą podłączałeś go pod kompa?
  4. Bose w całości idzie przez wzmak więc musisz zastosować moduł/aktywator czy jak to tam teraz nazywają właśnie do Bose - jest tego pełno na alledrogo.
  5. A kompresja jest? Sprawdzałeś?
  6. Koledzy, Gdyby ktoś rozważał przekazanie 1% podatku to polecam jest to wpis dotyczący mojego taty.
  7. Wybieram się najprawdopodobniej w piątek po elektrycznie składane lusterka tylko z montażem poczekam aż KKAM zrobi moduły
  8. Koledzy i koleżanki, Mamy okres rozliczania się z podatku, jeżeli jeszcze nie zatwierdziliście swoich pitów i nie przekazaliście nigdzie swojego 1% podatku, to możecie rozważyć przekazanie 1% na rehabilitację i leczenie mojego taty. Mój tato od tego roku jest podopiecznym fundacji "Dobro powraca" wspierającej osoby chore na stwardnienie rozsiane https://www.dobropowraca.pl/index.php Mój tato choruje od 2000 roku, do tej pory radziliśmy sobie bez pomocy fundacji, jednak w związku z postępem jego choroby oraz pogarszającym stanem zdrowia mojej mamy, a także moją wyprowadzką z rodzinnego domu do Trójmiasta, zdecydowaliśmy w tym roku po raz pierwszy skorzystać z pomocy fundacji i zorganizować zbiórkę 1% podatku. Tato w obecnym stadium choroby już nie porusza się samodzielnie, trzeba go podnosić z łóżka na wózek, z wózka na toaletę itp. Jednak pomimo czasu jaki choruje, jego głowa i stan umysłu mam momentami wrażenie, że jest lepszy niż u mnie. To, że tato jest jeszcze w domu i samodzielnie je (tylko jedna ręka została mu sprawna) to zasługa tylko i wyłącznie ciągłej rehabilitacji i możliwie najlepszego leczenia na jakie nas było stać. Dlatego aby cały czas o niego walczyć, aby mógł mnie wspierać jak najdłużej swoimi radami, rozważcie proszę przekazanie 1% podatku własnie na mojego tatę. Główny cel na jaki zbieramy to dalsza adaptacja mieszkania rodziców do jego potrzeb (szczególnie przebudowa łazienki) oraz zakup pionizatora, który pomoże w rehabilitacji. KRS: 0000 33 88 78 FUNDACJA DOBRO POWRACA CEL SZCZEGÓŁOWY: Wojciech Weiland Aby pieniądze z 1% podatku trafiły do mojego taty konieczne jest wskazanie w celu szczegółowym jego imienia i nazwiska. Dołączam jeszcze ulotkę. Pozdrawiam, Darek
  9. No to można odhaczyć kolejną rzecz zrobioną w laluni Dekory oklejone szczotkowanym alu:
  10. Piękna maszyna. Ogarniaj temat przekładki bo szkoda by taką furą pasażer kierował ???
  11. Tak da się, tam są zaciski zgrzane na ciepło (takie ciepłe nity) delikatnie nie obskrobujesz i wypychasz - potem wchodzi na sztywno bez zgrzewania.
  12. Wyjąłem cały ten czarny plastik z dwoma chromami - nie było to takie trudne
  13. Mało asertywny jednak jestem - na oglądałem się na forum oklejonych dekorów i dziś zacząłem pierwszy etap realizacji planu, który już od dawna wziął na pierwszej stronie - oklejanie dekorów szczotkowanym alu. Dziś pierwszy etap czyli popielniczka i ramka. Swoją drogą zastanawiam się czy tylną popiołkę też okleić? W niedługim czasie okleję resztę dekorów. W razie co link do aukcji: https://allegro.pl/oferta/folia-okleina-aluminium-szczotkowane-152-x-50cm-7276330676?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare Z innej bajki: niedawno przepaliła mi się postojówka i postanowiłem zamówić ledy oczywiście od TOMNIKa, jednak czekając aż dotrą na szybko kupiłem na allegro takie : https://allegro.pl/oferta/57-led-w5w-smd-t10-canbus-can-bus-najmocniejsza-7109522052?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare Błędu faktycznie nie ma ale niestety nie mieszczą się w dziurze w lampie
  14. Ja to jednak mało asertywny jestem ??? Dziś na próbę okleiłem u siebie popiołkę i ramkę ? Za niedługo wrzucę fotę do siebie jak to wygląda dzięki za natchnienie bo to była Twoja zasługa
  15. No zdarza się i tak z przejściówkami grunt, że działa
  16. Weź sprawdź dla pewności czy na remote w radio pojawia się prąd po włączeniu radia. Ja u siebie mam założony ten separator z wejściem na dwa fakry, jedna fakra bezpośrednio, a tam gdzie była antena ISO założyłem przejściówkę na fakra. Posprawdzaj miernikiem przejścia wszystkie bo te przejściówki to lubią słabo łączyć i nie stykać. Spotkałem się też z sytuacją, że obudowę separatora czasem trzeba było dodatkowo obizolować aby niczego nie dotykała.
  17. Ja mam radio już bardzo długo i też potwierdzam, że FM zbiera lepiej niż w concert2 zresztą film jest na stronie mojego audi. Zaczynam obserwować temat bo ciekawy
  18. A po dymieniu dawałeś jeszcze clar UV? Czy tylko ten spray z linku powyżej?
  19. Myślałem o przyciemnieniu folią Oracl np taka https://allegro.pl/oferta/folia-do-przyciemniania-lamp-oracal-8300-8300-074-6852660144 Czy lepiej je trysnąć? Jaśniejszej (dobrej) foli nie widziałem. Pozdrawiam, Darek
  20. No no praca wre - super ta klapa wygląda Za mnę też ostatnio chodziło przyciemnienie lamp jednak nie wiem czy do mojej czarnulki by pasowały
  21. U mnie była inna historia - siadły mi obie silnika - właściwie bez objawowo - tzn coś mi pukało ale nikt nie wiedział gdzie, aż do czasu gdy wrwało mi dosłownie poduchę skrzyni i skrzynia niemal weszła mi do środka. Po dokładnej diagnozie przyczyny wyrwania poduchy skrzyni okazało się, że silnika siadły tak, że aż odbój w zderzaku był spłaszczony - dlatego tak kompleksowo Teraz cisza i spokój
  22. No to przecież bocianie gniazdo, musza bociany ładnie klekotać kle kle kle kle a serio tak słychać silnik ale dla mnie to plus a niżeli minus Ja swoich nie ważyłem ale wymieniałem od razu komplet i zakupiłem go w ASO - 2 silnika, skrzynia i odbój w zderzaku Pozdrawiam, Darek
  23. Jak wyszedłem z pracy nagrałem film jak działają na postoju: Ps. nie linczujcie mnie za wycieraczki - już jadą nowe jednak czekałem na wiosnę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.