Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DivaynEays

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DivaynEays

  1. Nie bawi sie w hybrydy bo trzeba sie bardziej do softa przylozyc, zeby z EGT nie przegiac itp. Turbo to co mowisz powinno ogarnac te 250, do tego przydaloby sie wrzucic fmic i conajmniej DP. Sprzeglo pewnie szybko da o sobie znac, wiec wtedy po prostu obij swoje kevlarem. Seryjna pompa jak zdrowa to rozmieni 300PS, takze Twoja ogarnie jak nie jest zajechana niewiadomo jak. TIPa nie trzeba ruszac jeszcze, chyba, ze planujesz pozniej atakowac cos wiecej typu 270+
  2. drugi smic(a najlepiej fmic), wtryski bex, a najlepiej z saaba 2.3T (czerwone) i program, DP tez by sie przydal(zdecydowanie odprezy uklad, da odczuwalny przyrost momentu), ale nie jest to jakies must-have. Sprzeglo seryjne ogarnie. No i heble faktycznie by sie przydaly, bo seryjne 1.8T nie hamuja wcale przy tej masie auta(mowa o 288/312, swapowac na 320)
  3. Witam, wrzuciles juz gwint Eibach pro street? Moglbys podzielic sie wrazeniami i opinia? jak z wytrzymaloscia, komfortem, sztywnoscia wzgledem 1BE/1BV? Pozdrawiam
  4. Witam, widzialem, ze miales(badz nadal masz) gwint eibach pro street S, moglbys podzielic sie opinia na jego temat? jak z wytrzymaloscia, komfort, sztywnosc itp? najlepiej w odniesieniu do zawieszenia 1BE/1BV. Pozdrawiam! PS: Sztos fura
  5. DivaynEays opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam, mam pytanie odnosnie gwintu Eibach pro street S KW (tak jak na foto) i zastanawiam sie czy jest sens to zakladac, czy to raczej gwint pokroju ta technix i mts, ten ma nie cale dwa lata przelotu, ale nie wiem ile kilometrow. Aktualnie mam zawias 1BE. Jak z komfortem w porownaniu z 1BE?
  6. DivaynEays odpowiedział(a) na Damianstawicki temat w Audi A4 B6/B7
    280cc bodajze sa seryjne z 1.8T avj/bfb/amb.
  7. mam intercooler z 1.8T jezeli potrzebujesz
  8. najpierw zastanow sie ile chcesz wyciagnac bo to sie scisle wiaze z pracami, ktore trzeba wykonac. Tak jak ktos wyzej napisal, sam program to okolice 170PS 370Nm
  9. mozna mozna
  10. Pytasz o sam soft czy juz zmiana gratow?
  11. Ja tam sobie quattro dorzucilem, koszty praktycznie zadne w porownaniu do kosztu modow
  12. Jak chcesz Turbo konkretne to kontaktuj sie z Geremim na FB albo na google wyszukaj Geremi VAG Garage(na FB tez ma fanpage o tej nazwie) i kontaktuj sie telefonicznie bezposrednio
  13. DivaynEays odpowiedział(a) na HaGeNn temat w Audi A4 B6/B7
    Grzegorz wycenił mi polowe modow, ktore zrobilem 2x drozej niz zaplacilem za calosc. Estetyka, wykonanie itp tak samo bardzo dobra. Oczywiscie nie umniejszam Jemu, ale fakt faktem jest drogi tak samo i Tune-up
  14. Dokladnie tak jak mowisz, ja bym sie bal dac im auto do softu jak nie potrafia nawet pomiaru normalnie wykonac
  15. Piekna jest A co do wydechu to turbinki musza czyms oddychac PS: Jak wrazenia z jazdy? (pewnie padlo to pytanie, ale szczerze mowiac nie chce mi sie wertowac 14 stron
  16. Z tych grup co wrzuciles jest git trzyma serie i wszystko gra
  17. Logi wygladaja w porzadku, na pewno byl chip bo po przeplywie wychodzi 200 kucy. Turbo wstaje normalnie, a nie trzyma cisnienie do konca bo to tylko seryjne k03 po nie znanym przelocie i to jest maksimum jakie wyciagniesz z tej turbinki.
  18. Tarcze Rotinger/Zimmerman i klocki Ferodo/Textar. Pozdrawiam
  19. DivaynEays odpowiedział(a) na Adam562 temat w Audi A4 B6/B7
    samym softem do 190kunia
  20. DivaynEays odpowiedział(a) na HaGeNn temat w Audi A4 B6/B7
    Gregor10 masz najblizej, jeden z lepszych specjalistow w Polsce w zakresie modow, ale ceny ma wysokie. Co do wytrzymalosci motoru, seryjny blok/slupek wytrzymuje 400-420 nm, moc dochodzi wtedy do okolo 300-330km. Jezeli nie chcesz wymieniac nic z osprzetu to realnie mozesz wyciagnac DO 190km, ale w cieplejsze dni bedziesz odczuwac spadek mocy ze wzgledu na niska wydajnosc seryjnego intercoolera. Stosunkowo niskim kosztem jestes wstanie wyciagnac ZDROWE 200koni, jedyne co musialbys zrobic to wrzucic wtryski z saaba 2.3T albo 1.8T Bex i boczny intercooler z bexa.
  21. Jak masz zamiar robic 240PS to nie musisz brac hybrydy k03s. Wystarczy zdrowa seryjna k03s. Wtryski duzo taniej dorwiesz od saaba 2.3T (koszt to 150zl), a fmic gotowy nie pasuje p&p, trzeba poprzerabiac, dorobic mocowania itp, wiec lepiej zlecic komus robote (w 1500zl powinienes z fmicem sie zamknac) no i na koniec strojenie. Wyzej ktos slusznie zauwazyl, ze bedziesz musial sprzeglo ogarnac i masz dwa proste sposoby - albo wyciagasz swoje i obijasz kewlarem albo wrzucasz sprzeglo z dociskiem z AWX i masz zapas(ogarnia 450nm).
  22. Jak chcesz zrobic zdrowe 200koni to plan minimum wyglada tak: - wtryski z saaba 2.3T albo z bexa - drugi boczny intercooler z bexa - chip Warto wymienic cewki i swiece na nowe od razu; cewki beru, a swiece NGK PFR6Q. Wydech do tych mocy ogarnie seryjny, nawet z katem(o ile nie jest zatkany i jest 0 przedmuchu) No i oczywiscie samochod doprowadzic do porzadku nim zaczniesz modzic, w sensie wszystkie zaworki wezyki itp itd musza byc sprawne
  23. Tak to jest jak sie zaczyna robic mody kiedy silnik i osprzet kuleje. Podstawa do zaczecia jakich kolwiek modyfikacji jest zdrowa seria. Wracajac do tematu jak chcesz ogarnac fure w pelni to uderzaj do Bialegostoku do Geremi VAG Garage

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.