Treść opublikowana przez jolley
-
Wyciszenie auta - miejsca newralgiczne
Jak możesz to wrzuć proszę kilka fotek krok po kroku, ile + - materiału trzeba liczyć np. na drzwi i jak się w ogóle za to zabrać.
-
Forumowe 3.0tdi 301KM, Czarny sedan
Dzięki za rady !
- B7 Crew
-
Wyciszenie auta - miejsca newralgiczne
@scq wyciszałeś wnętrze? Zrobiłeś jakąś fotorelację?
-
Forumowe 3.0tdi 301KM, Czarny sedan
Widzę, że na ciekaw temacik trafiłem. I to połowa rzeczy, o których od dłuższego czasu myślę Lampy po zabiegu ze sznurkiem przestały parować? U siebie myślę nad wymianą soczewek, wyrzuceniem kierunku + pomalowanie środka na czarno, ale nie mogę się standardowo za to zabrać Powiedz mi jeszcze, ile roboty jest z wyciszaniem drzwi? W a4 nie rozbierałem ich nigdy i nie wiem ile może z tym zejść + ile czasu sama robota? Jedna sobota wystarczy na wszystkie drzwi? Jak wrażenia z audio po wyciszeniu? aha i podlinkuj proszę tą matę Coś czuję, że w końcu się za to wezmę
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Zestaw petarda ! No i kreski btw. Chyba nie muszę mówić że również czekam na filmik albo i serię filmików
- B7 Crew
- B7 Crew
-
dystanse - rysunek techniczny
Witaj Jak możesz to wrzuć tutaj fotkę
-
Kolejny Avancior V6
Świetna informacja ! Gratuluję! Plany widzę są, także powodzenia !
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
@przem8 gdzie kupujesz ten ravenol?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Witam Panowie, po założeniu dystansów trzeba robić zbieżość? I jeszcze jedno, czy przy Q szerokość dystansów ma być taka sama, czy przód i tył może się bez problemu różnić np. przód 5 a tył 15 mm?
-
Spalanie w Audi A4 B6 1.8T
Panowie wybaczcie, ale czytam spalanie gazu 11L na autobanie ze średnią 150km/h to mi się śmiać chce. Moje B7 Q przy takich prędkościach łykał ok. 13, a gazu zawsze wciągnie więcej. Średnio (30% trasa, reszta miasto) wychodziło mi 11.5 PB nie deptając od świateł do świateł. Czasem nawet emerycka jazda jak nie było gdzie podjechać szybciej. Nie wiem skąd bierzecie 9 w mieście.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja pewnie będę u teściów więc odpadam Ewentualnie zapraszam na spot w Iwoniczu
-
Wymiana żarnika XENON B7
dzięki ! Zrobię jutro zamiankę
-
Wymiana żarnika XENON B7
Witam Odświeżę delikatnie temat. Czy jest możliwe, że żarniki, które nadal mają białą barawę się wypalają? Zauważyłem ostatnio, że mruga mi prawy xenon co jakiś czas (różnie, raz na dołkach, raz na prostej). Wczoraj to w ogóle na chwilę zgasły oba (lewy nie mrugał wcześniej). Nagle kończą się oba?
-
Kolejny Avancior V6
Błotnik planujesz Ori używkę czy może zamiennik w kolorze? U siebie muszę wymienić ale w kolorze nie znalazłem (kolor rzadki dosyć) i myślę nad zamiennikiem. Ale to różnie z zamiennikami jest. Jedni chwalą, inni nie
-
Kolejny Avancior V6
Każdego zżera ciekawość ile sztabek auto kosztowało (mnie też). Napisz tutaj i po kłopocie btw. oby się sprawowała jak poprzedniczka !
-
Wymiana projektora / soczewki bixenon na soczewki z A4 B8
@booolek masz może jeszcze soczewki z B8+ na sprzedaż?
-
Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
@ofikruszon nie, to nie są ori. Sprzedają jakieś badziewie kombinowane z podkładkami Dawaj na priv, mam komplet na sprzedaż
-
A4 B7 by Damianq #1.8T #Quattro #Sedan #LY7H #Szyber #BiXenon #PDC #DRL LED #Pakiet światło #19"
Mody za modami Tak trzymać !
-
Tatusiowóz - Laguna 3 2.0 Turbo Initiale Paris
Nie ujmuję marce Renault, bo twierdzę że to jak z każdym autem - kwestia jak się trafi. W pracy dwie osoby jeżdżą takim modelem jak ja miałem, kupione zza granicy kij wie z jakim przebiegiem i sobie chwalą. Mój egzemplarz niestety był słaby (salon Polska, pierwszy właściciel, 104kkm udokumentowany)
-
Jakie świece do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Witam Panowie, zakładam LPG i przydałoby się wymienić świece. Wybór padł oczywiście na PFR6Q i ma je założyć gaziarz. Powiedział że są dwa rodzaje tych świec i jedne są za ok. 45zł i wymiana co 30 tys, a drugie są po ok 65zł i wymiana co 60 tyś. Gaziarz mówił że te droższe są twardsze. Zakłada co klienci chcą, ale z reguły te droższe żeby nie zaglądać do nich zbyt szybko. Co sądzicie?
-
Tatusiowóz - Laguna 3 2.0 Turbo Initiale Paris
Benzyna 2.0 16V. Prosty silnik, z którym nic się nie działo. A reszta, jak to wiadomo
-
Tatusiowóz - Laguna 3 2.0 Turbo Initiale Paris
Panowie widzę słodzą marce Renault, więc ja dołożę trochę inna opinię, żeby nie było za słodko Moje poprzednie auto to było Renault Laguna II po liftingu (niby poprawione, od 1 właściciela, polski salon, 104000 udokumentowany przebieg ASO) i powiem Wam że tej marki to ja już na oczy nie chce widzieć. Nie było miesiąca żeby coś się nie popsuło, ciągle 500 lub 1000 opuszczało mój portfel. Bywało tak że żona jechała na pocztę kilometr dalej i już z niej nie wracała autem, bo niestety laweta musiała mnie odwiedzić... Jeżeli chodzi o nowsze Reno, nie mam doświadczeń, aczkolwiek Laguna III z tego co dyskutowałem z mechanikiem to jest mocno poprawiona i nie ma z nią problemów. Ale żeby wciąż nie było za słodko, znajomy ma Megane coś 11 czy 12 rok i mówi że też ma już dość. Reasumując, to auta dla cierpliwych pasjonatów marki (oczywiście nie ubliżając nikomu i życząc bezawaryjnej jazdy) Pozdro