Treść opublikowana przez jolley
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
@Damianq dzięki również! Może następnym razem frekwencja dopisze
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja będę
-
Polecane opony letnie
Dunlop to klasa premium, więc nie wiem gdzie można kupić "tanie Dunlopy". Btw. Bluresponce wygrywały przez 2 czy 3 lata testy i mówisz że są gorsze od 7mio letnich Bridgestone? Heheheheh
- B7 Crew
-
B7 Crew
Panowie czy u Was przy autach z Quattro, przy ruszaniu że skręconymi kołami występuje takie jakby "przeskakiwanie kół"? Uczucie takie, jakby koło nie obracało się płynnie, tylko przeskakiwało. Dzieje się to tylko przy ruszaniu że skręconymi kołami. W zawieszeniu nie czuć luzów, nie puka nic. Ten typ tak ma?
-
Klima chodzi ale nic nie wieje.
Ta sama sytuacja jest u mnie. Nawiew dmucha ale na klimie nie dmucha nic. Słychać wiatrak w podszybiu ale to wszystko
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Śwagrowi to już bym nie dał chrzanu do tarcia Panowie, poratuje ktoś tym kablem pod B7? Tzn podjechał bym podpiąć i sprawdzić te silniczki klap. Jak nie pomoże to muszę rozebrać.
-
Polecane opony letnie
Ja również kupiłem auto i miało lato i zimę w rozmiarze 215/55/16 i taki rozmiar mam na słupku (205 również) Na lato wpakowałem 225/45/17, chociaż fabryka zaleca 235. A jak zimę skończę to założę pewnie 205/55/16 bo jest większy wybór opon w tym rozmiarze Btw. To co pisze @przem8, to co na etykiecie a rzeczywistość to czasem dwie różne bajki
- B7 Crew
-
Klima chodzi ale nic nie wieje.
Mateo, Slim, dzięki za odpowiedź. Właśnie co ciekawe prsed adaptacją wszystko hulało Śwagier ma kabel bez Can, może to dlatego coś poszło nie tak :/ @slimmdoo na allegro kupiłeś ten silniczek? Czy jakieś inne portale? Pod nazwą g143 szukałeś?
-
Klima chodzi ale nic nie wieje.
@slimmdoo pozbyles się na dobre problemu? Ile zapłaciłeś za silniczek? U mnie problem się pojawił, kiedy szwagier zrobił mi "z ciekawości" adaptację klap. Po adaptacji przestało dmuchać z nawiewów na klimatyzacji. Na econ dmucha. Czy przez wykonanie adaptacji silniczek mógł się zawiesić w granicznej pozycji?
-
Polecane opony letnie
Weź Dębicę. Cena prawie ta sama a jakość w miarę trzyma
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Dzięki! Dowiem się co i jak Panowie mam jeszcze jedną sprawę, czy ktoś z Rzeszowa lub okolic dysponuje kablem i mógłby wykonać pod wieczór u mnie kalibrację klap nawiewów? Coś mi przestawił mój "zapalony mechanik" szwagier i na klimie nie wieje nic z nawiewów.. :/ Sprawa dość pilna, bo jutro mam wyjazd do Wrocławia i bez klimy będzie ciężko
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Czyli spokojnie ładować po 17-20mm i można spać spokojnie Dzięki Pany!
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Panowie, jak się ma temat dystansów do eksploatacji el. zawieszenia/łożysk itp? Faktycznie siada wszystko szybciej?
-
Jaki olej w napędach i skrzyni biegów Audi A4 B6?
Panowie czyli do dyfra i skrzyni manualnej GJW ten sam olej wlać?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Gdzie? Solidna robota?
-
Regeneracja sprzęgła w BFB - kevlar itd
Witam Kilkukrotnie temat na forum był poruszany, ale nie do końca wyjaśniony. Stoję przed wymianą sprzęgła w moim BFB Q (bez dwumasy). Na początku miała wlecieć tarcza + docisk z AWX, niestety podobno trzeba cały zestaw wrzucić z dwumasy. Dlatego pewnie wpadnie zestaw dla BFB. I tu pytanie: 1.czy przy (aktualnie) stockowej mocy warto wrzucić "przyszłościowo" kevlar na tarczę? 2. Jeżeli tak to obić nową tarczę, czy obijając starą uzyskamy to samo? 3. Ruszać dwumasę? Przetaczanie ma sens? Docisk, łożysko itp pewnie lepiej wrzucić nowe. 4. Czy po prostu włożyć nowy zestaw np. Sachs i powinien pociągnąć kilkadziesiąt kkm mimo kilku przypaleń Jakie są Wasze opinie na ten temat? Na Podkarpaciu ktoś sprawdzony się zajmuje regeneracją? Sorry za epopeję i dzięki za odpowiedzi
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Panowie obijał ktoś z Was w Rzeszowie/okolicach tarczę sprzęgła kevlarem?
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Właśnie mam dylemat jak to załatwić. Dałem sobie póki co spokój ze sprzęgłem z AWX, bo podobno dwumasę też trzeba wymienić, a nic nie wskazuje żebym miał uszkodzoną. Kupię zestaw do BFB i pewnie podrzucę na kevlar przyszłościowo. Dzięki
-
Sprzeglo 1.8t
@Dev do 1.8t moc stock'owa lepiej włożyć tarczę + docisk BFB niż bawić się w AWX bez dwumasy? Tarcza do obicia kevlarem i powinno kleić dobrze?
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Holmatro, trochę przeszedłeś z tym sprzęgłem. Najważniejsze, że już na prostej ! btw. myślisz, że ten sam problem byłby gdybym chciał nową tarczę obić kevlarem (bez zabawy w planowanie dwumasy itp) ? Nowy zestaw sprzęgła bez dwumasy + kevlar na tarczę. Moc póki co podstawowa.
-
Regeneracja przycisku blokady szyb (przycisk blokady szyb)
Witam Czy rozwiązał ktoś ten problem w B7 z tym innym przełącznikiem? Trzeba nowy kupić? Dysponuje ktoś nr części? edit. Tematu do dzisiaj nie rozwiązałem i postanowiłem się za niego zabrać Jak z tym B7, da się "coś pokombinować" czy tylko nowy panel wchodzi w grę ?
-
House of Detailing Lublin :)
Kawał dobrej roboty! Właściciel samochodu chyba lubi się wyróżniać z tłumu
-
Modyfikacja podświetlanych klamek
Panowie mam Ori podświetlenie klamek, ale chciałbym żeby trochę mocniej świeciły. Wystarczy że zastosuję większe diody? W Ori instalacji są rezystory? Ew Będę musiał dołożyć do większych diod? Btw. Pytanie błahe, ale czy przy ściąganiu boczków jest dużo roboty? Łatwo się je z powrotem zakłada? Miałem wcześniej Lagunę i tam zdjęcie boczka to była tragedia, trzeba było nakładać świeżą uszczelkę bitumiczną i wku*wiałem się pięknie