Treść opublikowana przez Adam87
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Oczywiście nie mówię, że jest jeszcze słabo.. Takie cyferki już są fajne przy 2.0TDI Pochwal się wykresem, jak ogarniesz już sprzęgło
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Czyli 222/445 musi wystarczyć
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Czyli nie ma co zawracać sobie głowę wtryskami??? Moje jeszcze dobre Podobno już jakoś jedzie W Polsce robiłem, bo to żonka jeździ tym autkiem Widziałem też tą datę, ale niewiem czemu taka..
-
A8 D3 4.2 TDI S8 LOOOK in progress By Mordeliuss ;)
Czyli jest przyśpieszenie i jest Stop
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
No napewno lepiej niż było Tak jeszcze się zastanawiam czy to już wystarczy, czy może jeszcze coś w górę z KM Teraz to raczej kolej na wtryski, tylko jakie do BRD..
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
I podobno o wiele lepiej się zbiera, ale ja jeszcze nie jeździłem
-
B7/1.8T/CzornySedan
To prawda. Miałem W b7 ori heble 312/255 i jak zmieniłem na 320/288 to jest niebo a ziemia.
-
A4 B7 1.8 T Quattro Sedan 2006 rok by pelonek1
Za pierścienie dasz kilkanaście złotych, także nie jakiś duży wydatek. A jeżeli nie planujesz innych kół do B7, to te nie będą złe.
-
A8 D3 4.2 TDI S8 LOOOK in progress By Mordeliuss ;)
O kur.. No Dawid, teraz to pojechałeś
-
Spociki w Kielcach
Coś w Kielcach się dzieje????
-
Black Magic OEM+ by FroS-t
Współczuję Leszku Najważniejsze, że wszyscy cali, a autko się ewentualnie ogarnie. Zdrówka życzę
-
B7/1.8T/CzornySedan
Ładne B7 B6 też było ok, ale c6 z tym motorkiem Mogłeś jakąś S4 z manualem poszukać, wtedy frajda bylaby większa choć nie mówię, że z 1.8T nie ma
-
BlAcK ArRoW | 3.0 TDI V6 245kM | S-line | S-tronic | Quattro | Brakes 356/330 | Limousine by Grem
Będzie stawała w miejscu
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Właśnie przejażdżka Delfinkiem przypominała mi jak ma z dołu jechać samochód (przynajmniej nasze klekoty) To i tak u Ciebie lepiej wyszło, bo start był z ori 140km, a u mnie 170km.
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Jak chciała, to ma Teraz muszę pomyśleć zawieszeniu, żeby pasowało pod felgi na lato
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Z niewielkich nowości jakie dopadły moje B7, to tak jak pisałem kilka postów wcześniej, nowa turbinka z nowszych modeli Audi tj. m.in. A6 C7, A5, A7, chyba A4 B8 też, ale nie jestem pewien. Do wymiany skłoniła mnie w sumie Żonka, bo nieraz mówiła, że wolno się zbiera ten samochód.., tak sobie myślę.. wolno??? Przecież ma prawie 200 koni Jak każdy wie, BRD nie jest kwintesencją wczesnego wstawania, więc wymieniamy, a oto efekty Nie jest mi dane się przewieźć narazie, ale po wykresie widać poprawę
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
W B6 ruda się panoszy na maxa błotniki przód do wymiany, a tył.... no cóż, bedzie trzeba leczyć.. A w B7 raczej nic szczególnego, poza tym że błotniki też mają chorobe 'rdzewiejus blachus'
-
B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant
U siebie regulowałem zderzakiem jak i zamkiem maski. Deczko ciężej maska się otwiera, ale szczelinka odpowiednia.
-
A8 D3 4.2 TDI S8 LOOOK in progress By Mordeliuss ;)
Tak jak Piotr pisze, poproszę o filmik
-
Bixenon A4 B6 - Adaptery, Montaż Hella Evox-R 2.0, B8 FL, Hella 3R... Bi-Led !
@karol1981ma u siebie takie cuś
-
Bixenon A4 B6 - Adaptery, Montaż Hella Evox-R 2.0, B8 FL, Hella 3R... Bi-Led !
- B7#BWE#TFSI#Quattro#Tiptronic#Sedan#PakietS4#Recaro#AP#345/324mm#VEEMANN4x9.5j
Tu akurat bez dystansu Wiadomo.. Do lata jeszcze troche zostało, a nóż na wiosnę ktoś bedzie takich szukał.. Powodzenia i pozdro- B7#BWE#TFSI#Quattro#Tiptronic#Sedan#PakietS4#Recaro#AP#345/324mm#VEEMANN4x9.5j
Z ET21 i 9.5 J musiałbyś ponacinać błotniki, poodginać i 3 tony szpachli To tak luźno.. A jak z Veemanami? Sprzedane?- B7#BWE#TFSI#Quattro#Tiptronic#Sedan#PakietS4#Recaro#AP#345/324mm#VEEMANN4x9.5j
W takiej konfiguracji to chyba nie tylko tobie się śni- B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant
Jak już zmieniasz na carbon to i kiere też zmień Będzie elegancko - B7#BWE#TFSI#Quattro#Tiptronic#Sedan#PakietS4#Recaro#AP#345/324mm#VEEMANN4x9.5j