Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adam87

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adam87

  1. Trzeba rozebrać i zobaczyć.. może coś pękło i nie jest na swoim miejscu. Tak to ciężko wywróżyć...
  2. Siemanko? Organizuj czas i może zrobimy jakiegoś spota.. Pozdrawiam
  3. Damian współczuję bardzo.....
  4. Adam87 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Nie potrzebuje do siebie takiego zestawu ale masz plusika odemnie
  5. Zobacz czy napewno ten torx ma 6 "promieni" bo są takie co mają 5.. I wtedy ten prawie dobry ni hu.. nie odkręci śrubki?
  6. Na 18' też miałem 225/40 i super sie jeździło także też polecam ten rozmiar.
  7. Niestety to prawda co Łukasz pisze..
  8. Ogólnie fajne ale wydaje mi się, że na dłuższą trase to troche nie wygodne te fotele... ale są mega? deska i reszta również?
  9. Może pieniądze jakie chcesz za auto są za wysokie..
  10. To fajnie słyszeć, że tak "wadliwe" motorki działają jak u Ciebie ? U mnie czeka mnie remont, ale myślę, że później też jeszcze pojeździ sporo... aktualnie na blacie mam 304 tys więc już czas na naprawę?
  11. Adam87 odpowiedział(a) na Lamas temat w Audi A4 B6/B7
    Ja miałem tak, że już nie miałem fizycznie DPFa i programowo a co jakiś czas się zapalał. Przyczyna taka, że jakiś czujnik pokazywał coś czego nie ma? Jutro cyknę Ci fotke jaki to czujnik.
  12. To chociaż tyle.. u mnie jest na wkręty ale niewiem czy w razie zahaczenia zostaje dokładka czy cały zderzak...... wole nie sprawdzać
  13. U mnie jeszcze tak nie jest, ale podejrzewam, że kiedyś nastąpi ten czas na takie słowa... Choć nie raz mówiłem, że jak chce to moge jej kupić jakieś autko... ale zawsze jest tak samo... sam se kup, ja to mam?
  14. Też takie tekściki miałem.. ale się przyzwyczaiła i uważa. Więc i u Ciebie też będzie dobrze
  15. No to gratki furki I jak po użytkowaniu rok czasu??? Podejrzewam, że lista modów pomnoży się, jak u każdego.. Pozdrawiam
  16. O kurła ? To ładnie..... Maciek nic więcej się nie uje..ło???
  17. Ja tak zrobiłem i jest baja. Jeszcze dałem duże podkładki żeby to lepiej było..
  18. A no wiadomo, że coś te kuce musi zatrzymać
  19. Spory spadek temp. to już fajnie dla motorku.. To i ja muszę się odezwać do @DanielMod ws. turbo? I nie tylko...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.