Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adam87

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adam87

  1. No ciekaw jestem jak to będzie na przelocie.. hmm.. Ale wydech i tak już fajny
  2. Kurła lepiej dejta Brajanowi albo Dżesice opsugiwać te nawi?co by sie nie spier....ło
  3. Sobota?? Niedziela?????
  4. Wiem co to znaczy... samochody za miliony a syf, że masakra. Raz w jednej T gość miał mięso w przednim bagażniku i tak jeb...o, że musieliśmy hale wietrzyć, bo nie dało się wytrzymać
  5. Siema Takie pytanka to zadawaj w odpowiednich działach. Tam dużo osób zagląda Pozdrawiam
  6. Zdrowia życzęi mimo wszystko Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku 2019
  7. U mnie na trasie wyszło 6.2l, trasa Kielce-Łódź. Także zróżnicowana, bo do Piotrkowa Tr. taka średniawa droga. Suma summarum lepszy wynik bo wcześniej miałem ok 7l.
  8. Dziękuje i wzajemnie Odemnie również Wesołych Świąt dla wszystkich Klubowiczów i oczywiście dla Waszych Rodzinek
  9. Super wyszło Jak wrażenia z jazdy??? Turbo ładnie wstaje??? To jeszcze do pełni szczęścia potrzeba Q......
  10. Nie znam. Ale najlepiej poprostu porozbierać i sprawdzić.
  11. Norbert Super autko dla Żonki sprawiłeś teraz pewnie nieraz będziesz miał dylemat którym do pracy I znowu czyszczenie środka jak w A2.... ale efekt już widać choćby na podłokietniku. (jakoś najbardziej rzucił się w oczy) Powodzenia w czyszczeniu i modach, a przede wszystkim bezawaryjności
  12. Dobry wybór
  13. Nie no ogólnie myślałem właśnie o GTB2060VKLR ale bardziej chodzi mi o pompki jakie wrzucić żeby współgrać z BRD.
  14. Chodziło mi właśnie o s6.. ale s-line też będzie extra
  15. A czy c6 fl też w wersji S????
  16. Wiem właśnie☹ To takie teraz pytanko.. co najlepiej wmontować??? Maciek sorki, że w twoim temacie moje pytania
  17. Gdzieś się pytałem czy podejdą i miały podejść.... trudno. Czyli chyba jednak będzie trzeba też dolot wykołować jakiś...
  18. Karolku to co teraz???

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.