Treść opublikowana przez Przemo c
-
[B6 AVF]Avant 1.9 TDI Sline/S4/RS4 18''*KompasA8*BlackPiano*LED*Bose*DRL*H&R*PDC*RNS-E*BT*320/288 by Venom
a no fakt z daleka wygląda jak wyklejona
-
[B6 AVF]Avant 1.9 TDI Sline/S4/RS4 18''*KompasA8*BlackPiano*LED*Bose*DRL*H&R*PDC*RNS-E*BT*320/288 by Venom
fajna maszynka na boku na lampach z przodu przy kierunku masz wyklejone folią na zewnątrz czy w środku?
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
super wozidło, bardzo mi się podoba bryła b8, w dodatku Twoja jest czarna i śliczna
-
Czerwone maleństwo
Auto u lakiernika, a ja powoli zaczynam kolekcjonować kolejne zabawki do upiększenia i odświeżenia wnętrza, dziękuję chłopakom z forum i nie tylko za pomoc w znalezieniu gratów
-
Czerwone maleństwo
niestety cena to sprawa indywidualna i uzależniona od danego regionu i fachowości wykonanej usługi, w moim przypadku lakiernik to znajomy znajomego, więc może wyjdzie trochę taniej za maskę kasuje mnie 450zł, a tylne nadkole ok 350zł, tylko ze u mnie są 2x tył i jeden przód z wymianą elementu i wstawienie zamiennika
-
Czerwone maleństwo
Pierwsze oznaki wiosny z racji tego ze auto pochodzi ze Szwecji, a tam kamyczki zrobiły swoje do tego nasza sól zjada blachę, dziś auto postanowiłem oddać do lakiernika, przedni lewy błotnik idzie do wymiany, a tylne nadkola do malowania, do tego maska na której jest sito od kamyczków pójdzie cała w nowy lakier bo nie ma sensu robić zapraweczek jak autko wróci z malowania wrzucę kilka fotek jak to wygląda następnie pójdzie wnętrze auta do odświeżenia kilka drobiazgów już czeka na montaż trzymajcie kciuki
-
Sezon rowerowy 2019
moja przygoda z dwoma kołami z silnikiem skończyła się 2 lata temu ale może za niedługo powrócę na trasę wiem że to nie dział moto ale też dwa koła he
-
Sezon rowerowy 2019
co do shimano w karbonie jest wygoda nieporównywalna do zwykłego buta, ale niestety nie każdy jest w stanie sie przyzwyczaić do wiązania spd, a co do przebiegów to zależy od czasu i pogody wszystko przed Tobą Stasiu powodzonka
-
Sezon rowerowy 2019
Rzeczywiście z bocznego profila są ok, przez 2 lata jeździłem na shimano spd sl 105, ale niestety nie bardzo mi podpasowało w szczególności jak się zapomniałem i wyglebiłem się kilka razy na skrzyżowaniu , aktualnie jeżdżę trekkiem Kellysa saphix z 2011 roku, którym zrobiłem kilkadziesiąt tysięcy km mogę stwierdzić że rowerek jest niezawodny i polecam na rożnego rodzaju trasy szosa, szutr :), w tamtym roku nabyłem szosówkę Meride race 80 przebieg ok 3 tys km, jak do tej pory wszystko oki oprócz uszkodzonej opony na progu krawężnika pozdr maniaków dwóch kółek nie tylko z napędem na pedały
-
Polecane opony letnie
kilka tygodni temu zakupiłem letnie kapcie BARUM Bravarius 3HM 225/45/17 mam nadzieję ze będą się trzymać i nie zjadą się po kilku 2 sezonach rzecz jasna cena zachęcająca oby to nie wpływało na ich jakość
-
[B6 BEX] Avant S line Red Devil 224KM 340Nm by arass
masz wrzucony jakiś dystansik na fele? ładna furka w słusznym kolorze poza tym
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj powodzonka w poszukiwaniu autka
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Dziś wpadł nowy komplecik do hamowania postawiłem na tarcze Zimmenmann i klocki TRW, jeszcze nie miałem okazji testować takiego zestawu przede wszystkim tarcz, zazwyczaj w poprzednich autach wkładałem Textara lub TRW zobaczymy jak się będą spisywać, dzięki WAndej za realizacje zamówienia pozdr
-
Czerwone maleństwo
Właśnie otrzymałem małą paczuszkę od Wandeja dzięki za szybką realizację zamówienia, w wolnej chwili wpadną na koła hamule
-
Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Glacier white - odebrana
gratki piękny kolorek i zacna fura niech wozi bezpiecznie
-
[B6 BFB] AKOYA Avant Quattro
jak na szweda w dobrej kondycji lakier, a co do poduchy tez miałem ten problem jak przesuwałem fotel to sie zapalała wredna sucz ale wystarczyły trytytytki i dobrze przypiąć i problem minął pozdr i powodzonka
-
[B6 AWX] 1.9 TDI 165HP Szaraczek Avancik
kawał dobrej roboty chyba twoje modziki przerosły wartość auta po zakupie powodzonka w kolejnych modach
-
A4 b7 1.8t
super siedzi tylko pozazdrościć
-
Felgi do 1.8t 163km
czytaj jak wyżej
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
właśnie padły u mnie dwa dolne z prawej strony banan i prosty przebieg na ori ponad 260tys, zdecydowałem się na RTS zobaczymy co warte, w weekend zostawiam mechanikowi i niech walczy DZIK dzięki za ekspresową realizację zamówienia pozdr
-
[S4 AGB] Ebony Black S4 Avant
schludny środeczek z zewnątrz prawie lalka fajny avancik
-
Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Glacier white - odebrana
nie trzymaj w niepewności odbierz je w końcu i nie pitol
-
Nieprzyjemny zapach spalin w aucie podczas postoju
mam podobne doznania, ale u mnie wali olej z pokrywy zaworów na turbo i jebie spalenizna, ale juz nabyłem uszczelke i na weekendzie planuje wymienić, jak kolega wyżej pisze może to jednak olej
-
Moje Audi B7/ASB/2xsline/Recaro
witaj fajna czarnula
-
Czerwone maleństwo
boczne listwy hm w pierwszej odsłonie modelu czyli 2002 do maj 2003 nie było takich listw z tego co wyczytałem dopiero później się pojawiły