Treść opublikowana przez DarekS4
-
Stroker-jakie tłoki?
Po co ci stroker do takiej mocy ?? JA w swoim leonie swego czasu miałęm Ori AuQ na kutej korbie i TD05HR16g9,8T i 395Hp. Na taką moc narobisz sobie niepotrzebnych kosztów a olej ?? Możesz spasowac ciaśniej do takiego wyniku. Ale zawsze po strokerze coś łyknie.
-
Brak świateł cofania
moduł od skrzyni. Przekaźnik pod kierownica pod tym dużym głównym powinien być. Nie pamiętam nr
-
1.8T Q BFB Logi - Proszę o analizę
Masz problem z doładowanie od samego dołu napewno dopiero w wyższych partiach trochę nadrabia ale dalej z brakami. Auto seria ?? Czy wydech w tym aucie jest seryjny z katem ??
-
Audi S4 B7 LIMO / 2.7 BiT Black Vader by Pro Performance
za***iste ! Chyba najbardziej to z nich się cieszę. Nie dość że wygodne to mają jakiś urok wizualny nawet. Może za ten napis ... nie wiem.
-
Chiptuning skrzyni biegów Multitronic
Szanuję pracę każdego ale jak słyszę że warsztatowi pliki robi ktoś tam to sorry. Dej Ci Panie boże że diagnostyke chociaz po bożemu zrobią. Mówię chłopy jak jest. Obsługuje dwie floty i kilka warsztatów na południu polski ale jeźdże tam sam i sam robie im na miejscu. Nie mówie bo miałem propozycje żeby obrabiac komuś pliki ale ja od tego ręce umywam. Bo jebnie coś raz a d*pę będziesz miał obsmarowaną do końca świata.
-
Audi S4 B7 LIMO / 2.7 BiT Black Vader by Pro Performance
Dzięki staram się. Chyba w powietrzu wisi sezon bo roboty mamy tyle z innymi autami że to jest jakieś nieporozumienie. Z nowości udało się kupić nówkę jednego pole position dtm ori Recaro. Fotel pod moje dupsko super wygodny. Siedziałem w wielu fotelach ale ten jest mega. dodatkowo waga śmieszna. Moge pwoeidzieć że już urwałem 100kg z samochodu porównując to do foteli z RS6 . Teraz zostało mi ustrzelić kolejną sztukę i zawieźć do tapicera bo chciałbym żeby były w czarnej alcantarze. Co do pasów będzie trochę ciekawie i nietypowo ale to zostawię sobie na później jak projekt wypali.
-
Brak świateł cofania
Sterownik asb albo sprawdź jeszcze przekaźnik
-
Quattro z Diesla do 1.8T co pasuje?
Tylko sprawdź sobie wcześniej jaka skrzynia żebys się nie zdziwił z długością biegów
-
Wydech z q5 do a4
A to ciekawe bo zupełnie inna platforma
-
Turbo dziura do 2000obr.- 3.0tdi
gdyby adaptacja miała pomóc to nastawnik nie pracowałby w zakresie więc sadze że miałby błędy.
-
Turbo dziura do 2000obr.- 3.0tdi
Przy diagnozie Panie kolego a nie na stałe. Pozatym swoją drogą miałem może dwóch klientów ktzórzy zdecydowali się na wymianę np. Filtra DPF. Dla reszty koszt był zabujczy a auto jeździć musiało. Nikt nikomu napewno nie narzuca omijania systemu.
-
Turbo dziura do 2000obr.- 3.0tdi
Raczej nie.
-
Uszkodzony sterownik S4 B5 2.7TBiT
Ogarnołęs temat ? Jak coś mozesz wysłać i postawię ci to ECU.
-
Turbo dziura do 2000obr.- 3.0tdi
A ja dużo zapchanych katalizatorów prułem. Zrzuć wydech i zrób log zobaczysz. Co do wstawania turbo to wstaje dobrze ale z deficytem tak jak napisałem wyżej. Ale tak jak zauważyłeś może się nie domykać. Możesz przeregulowac i zobaczysz.
-
Turbo dziura do 2000obr.- 3.0tdi
Miałem zapytać od razu o EGR ale doczytałem że zaślepiony. Ewidentnie nie jest tak jak ma być. Turbina nie domaga do OK 2,5K RPM A co do tego że to ma tak być to widac to po zadanym booście do 1,6K RPM. Gdybyś kiedyś stroił furę można by to poprowadzić ładniej i płynniej. A jak nie będą chcieli to przyjedź i się zrobi. Co do turbiny trzeba by sprawdzić czy elektronika dobrze domyka turbinę. Nieszczelność wykluczam bo spadek nie jest tak spory całym zakresie.
-
Audi S4 B5 Imolagelb
Turbo od TTE i wiecej czytać nie muszę. Daj więcej fot. 430 na TTE z k03 czy jest to w ogóle nowa turbina ?
-
Budowa zimnego dolotu w A4 B6
Będzie napewno dużo mniejszy bo zależy nam żeby sprzedać a nie sprzedawać. Spodziewam się że nawet nie bedzie ceny 4 cyfrowej.
-
Przeładowanie, bład P0234
Źle zrobiony soft.
-
A5 2018 2.0tfsi 252km - swap na 3.0 354km z S5
ja bym poszedł w swap. Zalezy ile chcesz. Jak wiesz że będziesz atakował 5 z przodu i wiecej to wal swap i nawet sie nie zastanawiaj bo z R4 nie ukręcisz kosy. No sorry ale taka prawda.
-
2.0 35TFSI mild hybrid plus Start Stop
jest dodatkowa pompa wody elektryczna. Sterowana jest z ECU. tak samo po zgaszeniu auta pompa bezszelestnie pracuje jeszcze kilka minut.
-
Wymiana oleju w Audi A4 B9 1.4 TFSI
Zgadzam się ALE proszę rozwiń ostatnie dwa słowa. Bo obsługuje kilka B9 poza ASO. Co do oleju ja swoim klientom leje tylko LM (nawet tym na gwarancji)
-
niskie ciśnienie oleju
Regulacja ciśnienia oleju odbywa się tak jak w nowych bmw. Jak zaczną pojawiać się epizody z zatartymi silnikami to z powodu złego serwisowania. Obsługuje u siebie kilka b9 i za każdym razem ( zreszta tak samo robie z wszystkimi BMW) kiedy jest serwis wymiany oleju to nie tak jak 15-20 lat temu tylko niestety trzeba się zacząć wysilać i robić niewielkie rewizje ! Rewizja czujników/zaworków które odpowiadaja za sterowanie cisnienie oleju w silniku. Wszystkie zazwyczaj maja sitka te sitka się zapierdzielają syfem i potem są takie jaja jak wyżej. Przykład S8 4.0 2015-2020. W ubiegłym roku wyciągaliśmy 3 silniki bo padło ciśneinie oleju. Sitka zapchane łącznie ze smokiem. Trzbea rewidowac silnik często wymieniac olej i filtr i będzie ok. Moja żona jeździ BMW w którym dwa zawory w głowicy sterują magistralami olejowymi. Silnik w necie jest opisany jako wadliwy i aby go unikać. Jeździmy już ponad dwa lata co dzień bez awari. A robie tylko dwie rzeczy. Rewizja zaworów przy wymianie oleju. I wymiana oleju co 8tys. km. I jakoś mi się nic nie dzieje.
-
Montaż FMIC do A4 B6 1.8T
Polecam coolery JRspec. Montuja bardzo dobre rdzenie. Słyszałem że podobno od ninsensa ale to niepotwierdzone info. W każdym razie lepszy niz fmicowe.
-
Budowa zimnego dolotu w A4 B6
Witam. Kolega pracuje nad zestawami takich obudów do B6/7/9. mają się pojawic w tym roku, Całośc będzie z carbonu. I ma być jeszcze carbon + ekran od strony silnika. Jezeli sam chcesz to zrobić to ja bym szukał materiału odpronego na temperature żeby się to nie deformowało.
-
Audi S4 B7 LIMO / 2.7 BiT Black Vader by Pro Performance
Dzięki. Temat sprzęgła dograny niestety jak i u nas na warsztacie roboty od groma tak u lamika terminy spore bo jakby nie było do sezonu zaraz będzie bliżej niż dalej. Na spokojnie skończę sobie słupek i będę czekał na sprzęgło. Doszły też rarytaciki. Oryginalne mocowania fotela recaro z szynami. Miały być fotele z RS6 ale waga Ori foteli jest za duża. Będę szukał zejścia z wagą . I zaczynam od foteli.