Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DonDżonson

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DonDżonson

  1. DonDżonson odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    pewnie podobnie, ale tak jak mówimy to kwestia raczej minimum 2 lat, więc do tego czasu już nie będzie to taki full wypas. Zresztą patrząc na nową Q3 to górny ekran już dostaje na wzór tego z A6/A8 to raczej w A4 nie wsadzą bardziej okrojonej wersji
  2. DonDżonson odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Ale gdzie oglądałeś? Bo w salonach raczej jeszcze nie uświadczysz. już to gdzie indziej pisałem, jakoś średnio wierzę że teraz mieliby zrobić jeden mały lift a za rok kolejny większy. Raczej zakładam że z 2-3 lata ta wersja jeszcze będzie funkcjonowała i dopiero wtedy zrobią jakiś znaczący lift ze zmianą środka, albo wejdzie nowy model.
  3. A ktoś ma porównanie B&O do Audi Sound System?
  4. i będzie kolejny diselgate? ??
  5. czyli jak wymieniam zarówno klocki jak i tarcze co ok 20 tys to jeżdżę eco czy jak??
  6. To raczej dość głębokie zarysowania, jak dla mnie tylko jakiś zakład renowacji felg jeśli to ma faktycznie wyglądać
  7. DonDżonson odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    W tej rozpisce w salonach kiedy jaki model wchodzi podane jest że lifting A4 od 47 tygodnia 2018, czyli od 19 listopada. Jakoś też w tym okresie ma być zaprezentowane S4 z silnikiem TDI. Trochę dziwne by było robić teraz jakiś lifting za rok kolejny, a pewnie 2020/2021 by wprowadzali nową generacje. Chyba że ten lifting miałby przedłużyć żywotność B9 o kolejne 3-4 lata.
  8. DonDżonson odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Znaczy że niby teraz ten mini lifting, a w 2019 kolejny większy?
  9. DonDżonson odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    skąd takie info? Jakieś 2 miesiące temu zaprezentowali wersję po liftingu i wizualnie w szczególności w środku zbytnio zmian nie ma. O ekranach kiedyś tam były jakieś plotki, itp. Ale nic takiego nie nastąpiło. https://paultan.org/2018/06/27/b9-audi-a4-facelift-revealed-minor-cosmetic-changes/ https://www.autozeitung.de/audi-a4-facelift-2019-preis-technische-daten-193992.html
  10. DonDżonson odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Tak, już z jakiś miesiąc jest na niemieckiej stronie podzial na 2018 i 2019, ale konfiguratora 2019 jeszcze nie ma, może od przyszłego tygodnia ruszy bo gdzieś słyszałem ze niby od września ma ruszyć model 2019. Ile w tym prawdy nie wiem, ale skoro obecnie zamawiane samochody i tak przyjdą już poliftowe to pewnie zaraz wystartuje.
  11. Ja posiadam od kilku lat i nic się nie dzieje. Zbytnio z brama nie ma co się dziać, raczej napęd jest słabym ogniwem, ale z tym też nie było problemów. Też skoro tyle tego jest to chyba źle nie jest. Co do napędów, nie w bramach segmentowych tylko przesuwnych/skrzydłowych to użytkuje na codzień 4 silniki Nice (coś koło 10 lat). W jednej bramie problemy są, choć lekko nie ma bo potrafi mieć pod 100 cykli dziennie i przy ciężkiej bramie żeliwnej o długości coś koło 6 m. Bardziej to użytek przemysłowy niż domowy. W drugiej w tym roku coś padło, coś z elektronika na moje, choć nie wiem czy wymieniali czy jakaś prosta naprawa. Ogólnie raczej bym powiedział że jestem zadowolony i nie myśle o wymianie na inne systemy. Ale jeśli w pobliżu masz jakiegoś sensownego przedstawiciela Hormanna to chyba bym się nie zastanawiał tylko brał sprawdzone od lat i jednak masowo używane rozwiązania.
  12. Hormann jest chyba jednym z większych graczy na naszym rynku. Jadąc dzisiaj przez osiedle patrzyłem co u kogo i powiem że tak 3/4 bram miało plakietkę Hormanna
  13. A Hormann, Nice, jeszcze kojarzę Krispol, Dako
  14. To tyczy się każdej wersji 2.0 TFSI, czy tylko tej 190KM? I macie to w każdym trybie czy to tylko w efficiency, a comfort, a przede wszystkim dynamic już nie gaśnie?
  15. RS5 też jest poszerzona względem A5, fakt że nie aż tak, RS4 o 24 mm, RS5 o 15mm
  16. Ten niebieski to Navarre? Na żywo robi robotę, dzisiaj widziałem na zwykłej A4 i wyglądała bardzo fajnie
  17. Ja polecam coś z Automapą. Jak dla mnie prowadzi bardzo rozsądnie (sprawdzane wielokrotnie w terenie który znam) i dość dobre pokrycie, często znajduje dokładny adres tam gdzie google jest w czarnej du**. Większe co do pokrycia chyba Garmin ma większe, przynajmniej porównując tak było jakiś czas temu, ale często prowadzi nielogicznie. Przynajmniej ja mam takie spostrzeżenia używając tych 3 systemów. Jeszce masz mapy Here (wcześniejsza Nokia) i generalnie też bardzo dobrze sobie radzą, to możesz używać w telefonie offline ściągając całe mapy na telefon.
  18. Zdarza mi się jeździć ponad 200, może nie non-stop przez 300km, bo to raczej mało realne, ale w przedziale powiedzmy 170+km/h-2X0km/h i to za 1/6 ceny ów Tesli w dodatku w całkiem znośnie wykończonym samochodzie. Też jezdzilem wieloma samochodami choćby na Torze Poznań które lekko nie miały podczas takich całodziennych sesji i też potrafiły kosztować nawet jeśli nie 1/6 to spokojnie 1/3 tej ceny, a wiele za tą 1/6 wyciskały więcej niż dałaby radę ów Tesla
  19. razy wymieniałem tu https://www.szybykoberski.pl/ innym razem tu http://www.nordglass.pl/pl/poznan-i,a138.html?gclid=EAIaIQobChMIucma5ubH3AIVVKmaCh0ElwFNEAAYASAAEgKU_fD_BwE w obu miejscach szyba dostępna na następny dzień (wymieniałem w Subaru i Mazdzie MX5, więc raczej nie jakieś popularne modele) przypuszczam że do Audi mogą mieć od ręki
  20. mam sportmaxxy rt2 i powiem że trochę mnie rozczarowały. Kupiłem je po pozytywnych wrażeniach z Dunlopami Sport Bluresponse które mam w innym samochodzie i które w szczególności robią mega robotę na mokrym. A Sportmaxy już tak średnio, na mokrym szału nie robią, na suchym jak dla mnie za szybko puszczają. Na dzień dzisiejszy pewnie próbowałbym czegoś innego
  21. Kupiłem w zeszłym roku Transita Customa i póki co nie mogę narzekać, choć ergonomia, schowki w poprzednim były lepsze. Ale sam samochód ok. W Twoim przypadku raczej zwykły Transit, skoro chcesz silnik pow 2.0., z ładownością pewnie też będzie mocniejszy, niż Custom choć ten występuje z ładownością do DMC 3.5t. Jeszcze zobacz Citroena Jumper czy jak to się tam nazywa, niby to to samo co Fiat i Peugeot. Ale mam kontakt z firmą co mają to samo od Fiata i któregoś francuza i na Fiaty narzekają bardzo, z Francuzów są zadowoleni. Cenowo tez Citroën dużo lepsza ofertę mi zaoferował od Fiata.
  22. Mogliby zrobić w konfiguratorze 2 opcje, dla szorujących samochód codziennie szczoteczka do zębów, a przez wydech czyszczą aż do głowic i dla tych co mają to w tylnej części ciała i nie interesuje ich czy końcówki codziennie lśnią jak po gumie orbit i wyszorowaniu na to jeszcze vizirem.
  23. Racja, mój błąd, podstawowa jest 1 strefowa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.