Treść opublikowana przez Patrox
-
[ALL B5] Co oznacza wartość w bloku 001 Engine (rysunek)
Z tego co pamiętam to jest to temperatura paliwa:)
-
Tulejowanie gniazd pompowtryskiwaczy opinie !
A dawałes głowice pod rengen?Nie wydaje mi się żeby było wytarcie tylko mikropęknięcie które objawia się po rozgrzaniu. JA wiem że choćbyście najlepiej to zrobili to po pewnym czasie i tak będzie kibel. Najlepiej kup głowice od ASZ, ATD, ARL, BLT w nowszych ibizach ze starszych 1,9tdi i będzie po sprawie. Wszadzulismy dzisiatki głowic do 1,9 tdi po różnych obróbkach i na lepiej jest wsadzić używaną z małym przebiegiem niż remontować.
-
2.0 TFSI AXX by DynoSoft Wrocław 441KM i 510Nm
Dzis podkusiło nas 1 mini hamowanko,soft prawie seria z 200KM silnika z przepisanymi paroma rzeczami,ku naszemu zdziwieniu to turbo wstaje Przy 3500 obr jest juz 400Nm Odpusciliśmy noge z gazu jak na booscie pokazało sie 1,5 bara Jeszcze nie czas na takie doładowania.
-
[B7 BGB] Projekt ciemność - NA SPRZEDAŻ
za***iste, do kalendarza można zgłosić,hihi :polew: :polew:
-
[B5 1Z] Bardzo proszę o ocenę logów
Jedyne co widac po logah to to że masz przepływke do wymiany, a jak wymienisz to zrób jeszcze raz logi
-
[B7 BRB] Kontrolka Air Bag
Tym kablem nie skasujesz. Jeśli nie masz nikogo ze znajomych co maja vagoski kabel podejdz do chałopaków z compsport u siebie w mieście to powinni ci pomóc
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
To sa normalne usterki, ja tez miałem u siebie robione. Wystarczy że w kompie raz zapmięta bład a niemcy już wymieniają je na gwarancji:) Tylko się cieszyc bo jeden 1800zł kosztuje.
-
2.0 TFSI AXX by DynoSoft Wrocław 441KM i 510Nm
Wejscie 102 i przejscie w 76mm ,i tak sie o podłużnice już zapiera lekko 76mm a co dopiero 102
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
Miron juz wszystko w temacie napisał, w ASB od 6 miesiąca 2006 są poprawione wtryski i bardzo rzadko padaja. A jeśli tak to sa to pojedyncze przypadki wywołane raczej bardzo kiepskim paliwem niż zatarciem iglicy.
-
[B7 BPW] 193KM i 400Nm juz powoli zaczyna sie robic malo.... co dalej
drogie te 3-5 koni Drogie ale daje możliwość dalszego rozwoju. Kwestia silnika bo ja w swoim jak miałem wydech zrobiony, ic i turboz BRD wyszło coś chyba 209 albo 211ps.
-
[ALL B7] Emblematy na drzwi S-line - prośba
Mam tak samo. W elsie jest podobnie, rózni sie chyba o ok milimietr czy 2
-
[B5 AJM] Pomoc w zestrojeniu 160km AJM-a
Jedz do najbliższego tunera w swojej okolicy i on ci wszystko doradzi. Pod turbo od AWX musisz zrobic korekte softu bo turbo może niedoładowywac dołem i przeładowywac góra i w ten sposób pozbedziesz sie szybko turbo
-
[B7 BPW] 193KM i 400Nm juz powoli zaczyna sie robic malo.... co dalej
Kup to sobie, pasuje plug& play i da około 3-5 ps. http://motoallegro.pl/item910913677_uklad_wydechowy_2_5_cala_inox_a4_avant_1_9_tdi_b6.html
-
[ALL B7] My ride 3,0 TDI
te auta zawsze maja ok.220 i więcej natomiast 233ps ASb maja coś koło 240ps
-
[ALL B7] My ride 3,0 TDI
Zapożycz się i zrób wtryski bo za chwile będziesz robił motor. Mielismy auto w którym tłok na 4 cylindrze wyszedł z boku. Jeśli wtryski lały dośc długi czas proszę abyś sprawdził czy nie wypaliły wirnika w turbinie od strony wydechowej. Być może już jest częściowo wypalony i stad nie ma auto serii:)
-
[ALL B8] Tlumiki końcowe S4 B8
NIestety nie :(
-
[ALL B7] My ride 3,0 TDI
Jak na tak bardzo słabą serie to i tak sporo mocy wyszło. Normalnie takie egzemplarze maja 220ps i więcej po shamowaniu:) Jaki przelot ma samochód?
-
[ALL B6] Rok produkcji na pompowtryskiwaczach-gdzie szukać?
PAtrząc przodem do wtyczek masz date produkcji. Zaczyna się przykłądowo jeśli pompki z 2004 roku to tak: 04 02 18, i na każdej pompce jeśli masz takie same powinna ta data być
-
[ALL B7] Wymiana na kolorowy FIS
za***iście jakby można było dopasowac licznik z RS4 bo masz lap timera i co wazniejsze temp oleju:)
-
[ALL B7] Klimatronic zwariował
o kurcze no popatrz. jezdziłem kiedyś z tydzien z nieprzyuczonym klimatronikiem i tego nie zauwazyłem... Człowiek uczy się całe życie To ja dodam jeszcze że klimatroniki z b6 i b7 są niekompatybilne. Występuje właśnie kłopot z grzaniem tylnej szyby (w ogóle nie działa) :> :> :>
-
[ALL B7] Klimatronic zwariował
Tak tylko napisałem, i nie do końca będzie wszystko działało! Bez douczenia klimatronika nie będzie działało automatyczne wyłaczenie grzania tylnej szyby po jakimś czasie. :>
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
Te Eibachy jeszcze ci siądą. Mnie siadły o ok 1,5 cm po 3 miesiacach, szczególnie z tyłu. Co do tego że jeżdzi się bardziej komfortowo niż na seri s-linie to się nie zgodze. Na początku tez tam myślałem, jak sie już ułożą te sprężyny i siądą będzie bardziej twardo.
-
[ALL B7] Klimatronic zwariował
Ja mam identyczny problem w swojej audi tz; strona kierowcy na maxa wieje gorącym powietrzem nawet jak zrobię na LO a strona pasażera jest OK. Zauważyłem ze zanim auto się nagrzeje i ustawie na LO to zaczyna wiać zimne powietrze . A podpowiedzi typu ze trzeba podjąć pod vag-a to o tym to chyba każdy wie a kolega wyraźnie pyta czy miał możne ktoś podobny przypadek Przyczyn może być bardzo dużo... Dlatego najpierw się podpina VAGa. A nie każdy musi o tym wiedzieć. ja mialem kiedys podobną sytuacje. Po otwarciu i zamknieciu drzwi pasazera klima (mimo że było 30 stopni) zaczynała grzać na maxa na ok 3-4 minut. Błędów nie było. Nastawy podstawowe robiłem parokrotnie. Panel klimatronika poszedł do wymiany, bo podobno sterownik był padnięty. Teraz jest wszytko ok. W b7 w klimatroniku jest zapisany nr Win auta i jeśli wsadzi się nowy trzeba zrobić adaptację. Jeśli ktoś ma vaga wchodzi w blok centralna elektronika bodajże 09 i dalej adaptacja blok 10 i potem klika sie na kanał 81. Wpisuje się 5 cyfrowy kod ale w tej chwili nie pamiętam( jesli ktos ma oryginalnego vaga to ma w tym okienku podpowiedz ). DAjemy zapis i już jest zaadaptowany.
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
Mam to samo, powinni mi dac dopłaty za do że odśnieżam drogę
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
tyle to i ja też wiem ale jeśli dectane nie zaprezentował ich na targach w Essen na których byłem to nie ma co liczyć w tym półroczu na nie. Będzie to albo koniec wrzesnia albo jeszcze dalej.