Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

nadybek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez nadybek

  1. nadybek odpowiedział(a) na Merdoock temat w 1.9TDI
    Tylko sie nie śmiej... Zobacz jak odpala z wyłączonymi a jak z włączonymi światłami. Pewnie masz zimny lut we włączniku świateł.
  2. Jak chcesz hamować to pyli. Staropolskie powiedzenie mowi: " nie ma hamowania bez pylenia"... Żarcik taki ale prawdziwy. Wlasnie wymienilem klocki na przodzie na ferrodo. Wymieniłem bo przejechałem się 500m A4 kumpla. Okazalo sie ze moje w ogóle nie hamuje. No ale z przodu zawsze czyste felgi mialem. Auto nabyłem z klockami "breyko" z przodu. Przez 70kkm wymienilem z tylu klocki 2 razy a z przodu nawet do końca ścięć nie doszły. Jak je zdemontowalem to byly jak lustro. Nie pyliły ale tez nie hamowaly. Z tyłu mam teraz Trw dtec niskopylace. Powiem tak: "niskopylace" pylą praktycznie tak samo ale łatwo to zmyć z felg. Nie ma tez wtopień żelaza w lakier felgi.
  3. nadybek odpowiedział(a) na Ma1477 temat w 1.9TDI
    Czujnik egt prawdopodobnie jest sprawny. Wystarczy poprawne usuniecie dpfa i egra.
  4. Krzychu masz racje ze nie mialem do czynienia w b7 z nagrzewnica- widocznie rzadki temat, ale takie wydumane teorie bo można to łatwo sprawdzic a nie później usłyszeć od mechanika ze byla walnieta uszczelka pod glowica nooooi "przy okazji" wymienili nagrzewnice. Koszt wymiany UPG 1000zl czesci + robocizna. A jaki jest koszt sprawdzenia nagrzewnicy? Oblukania rurki splywowej parownika, sprawdzenie ciśnieniowe na aucie?
  5. nadybek odpowiedział(a) na Rycho1978 temat w 2.0TDI
    A co sie stalo, ze silnik chcesz wymieniac?
  6. nadybek odpowiedział(a) na wujekkokos temat w 2.0TDI
    Gacek jak dymi na szaro po przejechaniu kilkuset metrow przy ruszaniu ze swiatel to zaslep na próbę egra.
  7. Pany muszę wytargać mój piecyk bo od kilku dni zaczął hałasować: https://youtu.be/HOjJP1TU1AY Piecyk mial robiony full serwis w styczniu 2019. Od tego momentu pracował intensywnie- podejrzewam, że ma ze 150godzin nalotu. Podpowiedz ktoś jakiej średnicy rurka jest potrzebna do zrobienia bypasu obiegu wody bo nie moge tej rurki odnaleźć w moich gratach. Może ktoś miał tak hałasujący piec i podpowie również na co sie nastawiać? Ostatnio skręciłem rozpylacz na pastę do układów wydechowych więc wątpię żeby się rozkręciło. Piec pracuje prawidłowo tylko hałasuje.
  8. A gdzie pod autem wycieka? Może być dziurawa nagrzewnica i ścieka przez rurkę przez którą normalnie spływają skropliny z parownika klimatyzacji ( pod osłoną termiczną przy skrzyni).
  9. Witam! Szukałem ale cos nie mogę znaleźć odpowiedzi. Regenerowalem pompe z AKE ( pompa 106E). Zawsze sobie robię znak na wałku i kole ale chciałbym ustawic to jak fabryka każe. Czy na obudowie pompy jest podane na ile setek ustawić kolo pompy jak w Bmw i oplu? Wiem ze i tak na koncu dojdzie regulacja na vagu ale czy na korpusie jest wartosc podana? Jedyne co na korpusie pasuje to chyba 1110 wiec -1,11mm co jest wartością dość wysoką. Edit: Sam sobie odpowiem. Na pompach z grupy VAG nie wybija się wartości ustawienia pompy. Pompiarze muszą założyć koło na stole probierczym, chociaż sam wałek pompy posiada ścięcie na którym sie ustawia poczatek tłoczenia. Ustawie na ślad po wycięciu na klin.
  10. nadybek odpowiedział(a) na Ma1477 temat w 1.9TDI
    Prawdopodobnie zle usuniety dpf i egr U mnie w 2.0 8v po usunieciu dpfa vcds pokazuje tylko egt i lambde. Reszta grup zwiazanych z dpfem jest pusta. Nie wiem do konca jak jest w edc17 ale chyba tak samo wiec dpf usuniety jakims programem z tablicy bledow.
  11. nadybek odpowiedział(a) na Ma1477 temat w 1.9TDI
    Oddaj auto do tjunera bo ktoś cos zje..ał
  12. Zapewne skończy sie na wymianie czujnika pedalu hamulca.
  13. nadybek odpowiedział(a) na Ma1477 temat w 1.9TDI
    Glupie pytanie ale... Nie zatankowales czasem benzyny?
  14. Jak tyle sie z tym meczysz to na Twoim miejscu wymienilbym wezyki na przezroczyste igielitowe pomiedzy pompa tandemowa a filtrem paliwa. Bedzie widac skad powietrze sie bierze. Te turbawki w BPW i tak duzo dmuchaja wiec nie wyobrazam sobie tego jak to wyglada z dpfem. Musialoby dmuchac 2600mbar zeby afr byl wysoki a to nie wrozy turbawce dlugiego zycia. Przy "regeneracjach" jest problem, ze wstawia sie wirnik i turbine lub caly koras z chin a te nie trzymaja wymiarow. U siebie wymienilem sam koras na meletta i jest super. Turbo wstaje przy 1700obr.
  15. A sorki. Już widzę. 74 vs 71mm. Co ciekawe te 1323 są proponowane przez katalog online ferodo... Podziękował.
  16. A te drugie czym sie różnią? Wywalono miedź z mieszanki?
  17. Siema! Do B7 na przód 288 jakie w końcu klocki polecacie? Ferodo FDB1717 czy FDB1323? Czym te klocki sie różnią???
  18. Raczej wyglada na nieszczelnosc w ukladzie paliwowym. Jak nie przybywa oleju to pompki zostaw w spokoju i szukaj centymetr po centymetrze obejrzyj dokladnie okolice pompy tandemowej czy nie jest tam zapocone. Przetrzyj chusteczka i szukaj po zapachu ropy. Edit: Teraz jeszcze raz zajrzalem do ostatniego loga i mam takie pytanie: a od kiedy masz takie objawy? Bylo tak samo przed programem i po programie? Program na 170KM i dpf na pokladzie to jakas porazka chyba ze turbo nie jest oryginalne
  19. Ja sie grzebie u kumpla w Małkowicach, ale dla klientów to u niego kiepsko z terminami. Zapytam. Wrzuc jeszcze film lub loga takiego: Grupa 13 i 23. Zacznij krecic film po odpaleniu jak sie korekty w 13 w miare unormuja. Dodaj gazu na 3000 obrotow, potrzymaj tak 15s i nastepnie pusc pedal gazu. Nagrywaj jeszcze z 10s na obrotach jalowych.
  20. W lato tez szybciej sie nagrzewa. Masz zaślepiony zawór EGR? Bez chlodnicy do cylindra trafiają spaliny o temperaturze >350*C. Z chlodnica do ~120*C
  21. Chlodnica egr ma bardzo duzy wplyw na nagrzewanie sie silnika. Nie ma wplywu na odpalanie.
  22. nadybek odpowiedział(a) na Szyszekb7 temat w 2.0TDI
    Nagraj film jak kręci i nie odpala i zmierz napiecie po postoju te 6h
  23. a logi przed wirusem?
  24. nadybek odpowiedział(a) na Szyszekb7 temat w 2.0TDI
    Jakie napiecie akumulatora po ladowaniu? Trzyma 12,7V czy spada od razu ponizej 11? Objawy kieruja na uszkodzoną (oberwana) celę w aku.
  25. Z korekt pd mi to wyglada na zapowietrzenie. Sprawdzales chłodnice paliwa pod autem? Czesto nie ma tam wycieku ale zaciąga powietrze i paliwo spływa do baku.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.