Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

nadybek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez nadybek

  1. nadybek odpowiedział(a) na Rid0 temat w 2.0TDI
    Im krotsze trasy robisz tym olej o mniejszej lepkosci wybierz. Jak latasz trasy po 50km to zalej jakis 5w40. Norma 505.01 tez jest spoko. Wymiana co 10kkm. Jak nie kupisz oleju po frytkach na allegro to producent nie ma znaczenia. Byle norme spelnial. Ja druga wymiane latam na mannolu 5w30. Tani, dobry i rzadziej podrabiany niz motule, shele i inne takie.
  2. Pamietaj ze blad czujnika wywala jak jest za niskie cisnienie w ukladzie- czujnik moze byc sprawny.
  3. Jechalem takim autem z turbo brd i wstawalo swietnie. Ale te turbinki to jedna wielka loteria. Jak sa 100% oryginal to sa hiper, super, swietne ;). Jak ktos wymienil wirnik to kupa.
  4. Jak placisz za ta mape to nie warto. Moze za jakis czas poczujesz niedosyt i wpadna mocniejsze pompki, turbo i IC a z nimi nowa mapa...
  5. nadybek odpowiedział(a) na keq temat w 1.9TDI
    Spuść to paliwo do sloika dopoki nie zatankowales. Bedziesz wiedzial czy problemem byl PD czy problem z jego montazem.
  6. nadybek odpowiedział(a) na keq temat w 1.9TDI
    Problemy z kompresja sie same nie naprawiaja i nie przenosza na inny cylinder. Ja bym stawial na niepoprawny montaz PD. Wystarczy ze zastosowano sruby dociskajace lub kpl. uszczelnien w marnym zamienniku. Oleju nie przybywa? Spusc paliwo z filtra do sloika i pokaz jego zdjecie.
  7. Aktualizacja wersji softu ecu nie pomoze na zadne problemy zwiazane z filtrem dpf. Chyba ze jest wyciety i chcesz go przywrocic.
  8. nadybek odpowiedział(a) na Falafel123 temat w 2.5TDI
    Wlasnie taki mniejszy prostokatny nie kwadratowy z 4 nozkami
  9. nadybek odpowiedział(a) na Falafel123 temat w 2.5TDI
    Jeden maly na skrajnym miejscu i jeden duzy przedostatni chyba bo pisze z pamieci. Czyli XxxxXx. Czesto pada przekaznik glowny czyli ten duzy ale wtedy komp sypie bledami.
  10. nadybek odpowiedział(a) na Falafel123 temat w 2.5TDI
    Jak zatankujesz do pelna to ja wyeliminujesz lub potwierdzisz. Sterowanie z ecu. Wysterowuje przekaźnik pompy masą a plus jest wziety z przekaznika glownego ecu. Za przekaznikiem pompy po drodze jest bezpiecznik F28. Po podaniu + na ten bezpiecznik pompa powinna pracowac. Do sprawdzenia wiec 2 przekazniki w puszce ecu i jeden bezpiecznik w kabinie.
  11. nadybek odpowiedział(a) na Falafel123 temat w 2.5TDI
    Chodzi o pompke w baku ktora przerzuca paliwo z jednej komory do drugiej.
  12. nadybek odpowiedział(a) na Falafel123 temat w 2.5TDI
    Zatankuj do pelna i sprawdz!
  13. nadybek odpowiedział(a) na Nowak50 temat w 1.9TDI
    Przeczytalem 2 raz Twoj pierwszy post i napiecie jest na wtyczce wiec to nie to. Napiecia na odpowiednich pinach masz ok. Obejrzyj jeszcze dobrze wtyczke, pociagnij za przewody moze ktorys sie na jednym druciku trzyma. Jak masz checi to mozesz przedzwonic przewody do ecu: Przewód czarno niebieski (pin 2) to zasilanie po stacyjce przez bezpiecznik F31 Przewod brazowo bialy (pin 3) idzie na pin 49 ecu. Jest to masa ecu. Przewod bialo fioletowy ( pin 4) idzie na pin 30 ecu Przewod zielono brazowy (pin 5) idzie na pin 68 ecu.
  14. I chyba cos tam halasuje- moze byc ze dwumas sie rozsypuje.
  15. Przekroczona wartosc regulacji. Wrzuc chociaz screena z kanalu 013.
  16. nadybek odpowiedział(a) na Falafel123 temat w 2.5TDI
    Quattro? Jak tak to zatankuj do pelna i zobacz wtedy.
  17. Nie ma kata- ta role pelni dpf. Jak rozwalilo harmonijke to zerknij w jakim stanie jest przednia poduszka silnika czyli ogranicznik momentu
  18. Ale na tym wykresie wyraznie widac ze jest to tjuning procentowy. Wykresy praktycznie idealnie odwzorowane tylko wyzej Mozna podlac delikatnie wiecej ale trzeba przyspieszyc poczatek wtrysku dla duzych obciazen o jakies 2stopnie.
  19. nadybek odpowiedział(a) na Nowak50 temat w 1.9TDI
    Światło wsteczne dziala poprawnie??? Zerknij na bezpiecznik F31.
  20. A nie masz pod maska dziwnych trzaskow? Czesto pada zebatka w zaworze egr i wtedy wystepuja szarpania podczas jazdy a na jalowym, chwile po odpaleniu slychac dziwne trzaski pod maską.
  21. Oj Dev... Ale Ty niedobry... ;D Pasek, rolka prowadzaca, rolka napinajaca. Brak napinacza hydraulicznego (tlumika). Do tego pompa wody. Pasek osprzetu+ rolki jak wyjdzie przy rozrzadzie. Zasadniczo jakosc czesci sie obniza wiec jak cos jest sprawne to tego nie wymieniamy chyba ze chcesz miec swiety spokoj w bani to wymieniaj co rozrzad.
  22. Silnik 8V? Wyrwac spod rurek egra, wyczyscic powierzchnie, wymienic uszczelke, nalozyc mase uszczelniajaca typu dirko w 4 rogach pierwszej i ostatniej pokrywy panewki walka i zamontowac pokrywe.
  23. Moze byc padniety czujnik polozenia walu. Trzeba sprawdzic kompem czy widzi obroty silnika przy kreceniu rozrusznikiem.
  24. Z blb za duzo nie powalczysz. Ciezkie odpalanie na cieplym- mapa rozruchowa do poprawy. Telepanie i drganie ma wolnych??? Nikt tego problemu nie rozwiazal. Jedyne co to zmiana kąta walka wydechowego pomaga ale to leczenie syfa pudrem. Wzrasta obciazenie silnika przez co dawka paliwa sie podnosi i stabilizuje. Zobacz jak skacze dawka paliwa i obroty w kanale 001 na wolnych obrotach.
  25. Albo to albo to. Zrob test CO2

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.