Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Elhape

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Elhape

  1. Tylko jak będziesz czyścił to bardzo delikatnie i najczystszym ipa bo bardzo łatwo porysować lub zmatowić soczewkę/laser i już nic nie będzie czytał
  2. Elhape odpowiedział(a) na Samflak13 temat w 1.9TDI
    Pytanie jeszcze ile Ω pokaże to coś co nazywa się miernikiem jak zetkniesz kable ze sobą. Powinno być 0Ω ale różnie bywa w tych najtańszych miernikach.
  3. Proponuję pisać w odpowiednim dziale: https://a4-klub.pl/forum/476-małopolskie/ Może nawet już jest tu odpowiedź na Twoje pytanie.
  4. Musiał byś nagrać ten dźwięk bo po samym trrrrr to w sumie wszystko może wydawać taki dźwięk Z tego co piszesz w drugim poście to duże szanse, że to coś innego niż skrzynia/sprzęgło.
  5. To, że nowe to nie znaczy, że się nie rozleciało no chyba, że zakładałeś nowe sprzęgło i docisk już po wystąpieniu owego trrrrrrr. Ten dźwięk słychać jak wciśniesz sprzęgło głębiej lub płycej ?? Czy tylko przy połowie wciśnięcia??
  6. Przede wszystkim trudna wymiana żarówek. Pytanie jeszcze co według Ciebie znaczy na krótko bo dla mnie to odizolowanie kabla i owinięcie wokół styku żarówki a to może powodować słaby styk przez co wzrost rezystancji i grzanie się połączenia, może powodować miganie lub gaśnięcie żarówki na dziurawej drodze itp. Ale jak zawsze wszystko da się zrobić/zdrutować aby działało
  7. Nie wiem czy to dobry pomysł ale dać się na pewno da
  8. Będą pasować bez przeróbek jak teraz też masz lampy z dwoma żarówkami H7.
  9. Proszę bardzo, to są tylko z 1 strony na allegro po wpisaniu depo a4 b5 allegro.pl ALLEGRO.PL allegro.pl ALLEGRO.PL allegro.pl ALLEGRO.PL allegro.pl ALLEGRO.PL allegro.pl ALLEGRO.PL allegro.pl ALLEGRO.PL
  10. Sporo tych "złych" zdjęć. Pomijając ten fakt i tak na pewno od 1997 do 2001 nie szły te same lampy Lampy widzę, że są na allegro więc nie będziesz miał problemy ze znalezieniem. Jedynie na co Cię uczulę to są dwa rodzaje tych przed liftowych lamp, na żarówkę H4 i H7, więc jest duża szansa, że jak kupisz na inne żarówki niż masz teraz to też będziesz musiał przerabiać wtyczki.
  11. Nie ma znaczenia który kabel do którego pinu. Ja mam u siebie zamontowane wkłady firmy TYC i działają jak trzeba już od roku.
  12. Zmiana amortyzatora raczej nic nie zmieni, prędzej twardsze sprężyny. Masz normalnie odboje na amortyzatorach założone ?? Może masz złe ET felg i w tym cały problem ??
  13. Do 1998 kierunkowskaz jest osobno a lampa osobno tak jak w drugim linku. Od 1999 do 2001 są razem tak jak w pierwszym linku. Czyli prawdy nie piszą. Ale tak jak wspomniałem wcześniej da się te lampy założyć po drobnych przeróbkach w aucie ale p&p nie pasują za to te drugie jak najbardziej pasują bez przerabiania czegokolwiek.
  14. Zwróć uwagę, że te z pierwszego linku nie będą pasować do Twojego auta bo to są poliftowe lampy (kierunkowskaz i lampa to jeden element) żeby takie zamontować do przed lifta trzeba ciąć błotniki i przerabiać wtyczki. Te drugie będą pasować p&p ale czy będą się lepiej prezentować to już kwestia gustu
  15. No i chyba nie mają zastępczych z dodatkowymi pedałami po prawej stronie
  16. Tak jak by ktoś nie zwrócił uwagi to ten dekoder błędu can to zwykły rezystor i w sklepie elektronicznym kosztuje 4 zł
  17. Elhape odpowiedział(a) na L0TEN temat w Audi A4 B6/B7
    Czytałem tu na forum kiedyś temat i problemem okazały się wtryski ale za nic nie mogę znaleźć tego tematu.
  18. Elhape odpowiedział(a) na Ruko81 temat w Audi A4 B6
    Kiepski dział do tego wybrałeś. Lepiej szukaj tutaj: https://a4-klub.pl/forum/35-serwisy-samochodowe/
  19. Elhape odpowiedział(a) na Jarsam temat w 2.0T
    Tutaj powinieneś znaleźć wszystko co Cię interesuje Elsa online. ElsaWin. ElsaWeb. Audi WWW.KOLHOSNIKI.RU Version en ligne du logiciel Elsa ou elsawin pour Audi, Skoda, Volkswagen, Seat. Toutes les bases anciennes et fraîches dans un Elsaweb.
  20. Źle ci się wydaje, quattro z tyłu ma całkiem inne mocowanie górne amorka. Dokładnie to takie:
  21. Wyjścia są dwa albo coś nie poszło przy czyszczeniu wtrysków albo przy wymianie filtra paliwa. Wróć do tego kto to robił niech podłączy komputer a jak nic mądrego nie wyjdzie to pewnie filtr do wymiany na ori z ASO.
  22. Osobiście wymienił bym na zwykłe żarówki i zapomniał o kłopocie.
  23. Na allegro mają.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.