Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Koalakm

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Koalakm

  1. tak tez to czasami mam - tak jak Muskel napisal moim zdaniem to wlasnie za krotko / slabo wcisniety pedal hamulca
  2. no tak rozumiem piracenie rozumiem ze jest zle, ale czesto wynika z kosztow (czesto jak widac jednak bardzo wysokich). To troche podobnie bylo z grami na PC, a kiedys i na konsole - piracenie bylo tez wynikiem "przesadzonych" cen a moze mentalnosci... To nie chodzilo o to ze to jest to samo (bo nie jest) , ale moj wpis mial na celu odniesienie sie do Twojego wpisu o kosztach: to skoro stac Cie na auto za 150k to aktywacji dokonuj tylko w ASO - tak bedziemy najbezpieczniej i po "bozemu" - bo te aktywacje chyba powinny byc robione w ASO - aby na serwerze byl slad i wpis - gdzie potem jak sprzedajesz auto i nowy wlasciciel pojedzie do ASO i beda mu zalozmy robic aktualizacje oprogramowania to juz wszystko co bylo poza serwisem aktywowane nie bedzie ponownie dzialac... Dlaczego osoby na forum korzystaja z tutoriali, instrukcji aktywacji (oczywiscie swietnych i bardzo pomocnych)? No nie dlatego ze tak bardzo lubia "pogrzebac sami" (choc oczywiscie to tez prawda), ale glownie, glownie ze wzgledu na koszty. Wiec to nie jest tak ze masz auto za 150k to plac za wszystko. Takich osob - ktore stac na auto za 150k i potem zlecaja wszystko w ASO - jest bardzo malo - wlasnie ze wzgledu na koszty, moze na nature ludzka - skoro jest opcja ze zrobie to sam i mam 0,5k, 1k, 2k, 5k w kieszeni to robimy samodzielnie Zebysmy sie dobrze zrozumieli, moj wpis dotyczyl generalizowania - nie napisalem nigdzie ze piracenie jest dobrem (przeczytaj jeszcze raz moja wypowiedz). Nikt nie pracuje za darmo. Dla jasnosci - glownym "zadaniem" pracy jest przynoszenie dochodu.
  3. tez nie generalizujmy... Bo to samo mozna powiedziec ze skoro stac kogos na auto za 150k to powinno byc stac na aktywacje rozpoznawania znakow w serwisie czy dolozoenie i aktywowanie autohold w serwisie... a robimy to sami dzieki forum. Kazdego wybor.
  4. ooo dzieki, sprawdze i dam znac tez mi trudno uwierzyc ze lampa sama z siebie padla
  5. ja niestety nie wiem jak, ale polecam skorzystac z uslug ludzi co to robia odplatnie.
  6. aha no to ciekawy temat , w takim razie wyglada na to ze zwyczajnie padaja. Dotyczy jednak to sprowadzonych, byc moze stoja na tych placach zima pol roku i je cos trafia...
  7. O super. Czyli jednak dobrze myślałem. Wielkie dzięki za info. Nie wiedzieć dlaczego ale widać padają... Choć może my im jakoś pomogliśmy przy demontażu....choć nie wiem jak... Jedynie jeszcze jak wyjmę przyjrze się pinom, być może np jeden przy wypinaniu kostki został uszkodzony.
  8. to jest bardzo dziwne wlasnie. Ja przelozylem z lewej na prawa i po wlaczeniu wstecznego w prawej zapalilo sie czerwone - ale to normalne bo piny inaczej mysle sa ulozone - jednak wskazuje na to ze wiazka jest ok bo sygnal przy wstecznym idzie. Dlatego obstawiam lampe ze ma defekt - ale kurcze tez nie chce mi sie wierzyc. Dlatego przelozenie da 100% pewnosci dopiero. Jezeli mozesz podmien na chwile z auta w ktorym na 100% lampa jest dobra.
  9. Niestety nie. Jeżdżę tak cały czas. Najłatwiej byłoby podmienić na chwilę od kogos.
  10. a to ciekawe. Myslalem ze adblue powoduje czystosc spalin itp
  11. ile zaplaciles za sterownik?
  12. ahh no tak to faktycznie lepiej juz szukac
  13. no nie wiem jaki masz problem - w sensie czy masz juz problem ze sterownikiem i czy mozesz czekac
  14. wyglad nie ma wiekszego znaczenia. Najwazniejsze aby sprawny byl. Najlepiej chyba kupowac w "smarcie" aby jezeli okaze sie uszkodzony mozna bylo bez problemu zwrocic. Sa tu opisane przypadki gdzie ktos kilka razy musial zwracac. Moze lepiej jednak isc w naprawe?
  15. auto kupiles na firme czy na osobe prywatna?
  16. w sumie to nie masz sie co przejmowac... cos zrobic musza, tylko pilnuj udokumentowania zgloszen itp
  17. w sumie racja, zadzwon na policje, opowiedz dokladnie i zglos.
  18. a w czym by to pomoglo??? ehh wspolczuje takiego klienta. Na pewno nie powinien ingerowac w auto jezeli chcial oddac z tytulu rekojmi.
  19. no powiem szczerze ze tez mnie to dziwi, ale myslalem ze w 2024 przyspieszanie utworu juz zrobili...
  20. o super ze znalazlas to jestem tez madrzejszy
  21. 99%, takie stety / niestety mamy prawo. Jest to wada ukryta. Sprzedajacy mogl o niej nie wiedziec - nie ma to znaczenia.
  22. oczywiscie ma prawo zadac. Mysle ze to uczciwa ugoda. Zaplac bo w razie co w sadzie i tak przegrasz.
  23. znaczy o jakim modelu mowa? W opisie masz A4 B8 - to nie wiem jak tam jest W A4 B9 mozna tylko uwywac opcji "natstepna piosenka", niestety nie ma opcji plynnego przyspieszania utworu (znaczy wypowiadam sie o Android Auto) Wiadomosc przeczyta Ci Asystent google, chyba ze bedziesz na postoju - chodzi o bezpieczenstwo
  24. co w sumie jest troche "dziwne" bo jak widac wszystkich to bardzo denerwuje (zeby nie napisac dosadniej )

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.