Treść opublikowana przez mentryb
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Panowie. A jak jest uwas z pokazywaniem spalania. U mnie fis sporo zaniza. Bralem kalibracje vagiem +15% ale nadal jest malo
-
[ALL B5] RNS-E czy jakieś inne radio 2-dinowe ?
Panowie teraz się ja wypowiem. Mialem rns-d spoko radyjko tylko jak ktoś nie ma zmieniarki to Potem zamontowałem naviheaven 2 din. Spoko radyjko. Ale minus wyswietlacz w dzien malo widac. Potem mialem rns-e z a6. I tu duzy plus. Nie wiem w jakiej technologi jest wyswietlacz ale dzien i noc taka samo jasnosc i kontrast. Zajebi efekt tylko minus cena. ja dalem 1200zl sprzedalem 1800zl (jedyny powod sprzedazy)
-
[ALL B5] RNS-E czy jakieś inne radio 2-dinowe ?
Co za ramke kupiles?
-
[ALL] Prośba o pomoc w diagnozie Opel Zafira 2.0 DTI
Pompa......... Częsta usterka w oplach DTi
-
[ALL B5] RNS-E czy jakieś inne radio 2-dinowe ?
Po co o te wysyłki niech ci podeśle wymiary i będziesz wiedział jaka ma być.
-
[ALL] Dziwne działanie klimatyzacji w trybie automatycznym
Wlasnie chodzi o to ze ona za bardzo dmucha i nie wazne czy dopiero wsiadlem do auta czy jade nim godzine zawsze dmucha przez przód
-
[ALL B5] RNS-E czy jakieś inne radio 2-dinowe ?
Czyli kupiles jaka?? Do A4 czy A6?
-
[ALL] Dziwne działanie klimatyzacji w trybie automatycznym
No tak ale leci powietrze tylko przez srodkowe nawiecwy? To jest denerwujace bo ile nie nastawie to i tak za mocno dmucha nimi
-
[ALL] Dziwne działanie klimatyzacji w trybie automatycznym
Witam. Gdy klima działa w trybie auto to prawie cale powietrze leci kratkami z przodu. Nie powinno trochę lecieć gorą i dołem. Jak jest nastawione na auto to zdaje mi się ze za mocno dmucha mi tymi kratkami z przodu. Nawet jak temp otoczenia jest na równo z nastawiona na klimatroniku.
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
Panowie czy to jest nawigacja DX? Sprzedajacy w aukcji napisal ze ma do tego mape polski z lektorem
-
[ALL B5] Stacja Multimedialna ( 2din ) - pomoc przy zakupie
Daj znać jak ją kupisz bo też szukam.
-
[ALL B5] Stacja Multimedialna ( 2din ) - pomoc przy zakupie
A jak rozwiążesz sprawę ramki do radia w b5??
-
[ALL B5] Osłona na silnik + inne elementy
Przeciez sa to oslony do innych silnikow. Do aut z pompowtryskami. A oslone podszybia moze kupic. Ja w a4 b5 mam taka
-
[ALL B5] Jak wyjąć panel climatronic, ale ten po lifcie?
Wyjmij ramke co jest wokol klimaronika i radia potem radio i go sprobuj od tylu wypchnac
-
Firma windykacyjna
Ale jak sprawę zgłaszałeś miałeś zawieszone konto? Ja tez miałem ostrzeżenia za podbijanie aukcji ale i zawieszone konto za to. Przeprosiłem i napisałem ze już nie będę tego robił i będę przestrzegać regulaminu. Według mnie powinni ci kasę oddać.
-
Firma windykacyjna
Ale przecież jest program ochrony kupujących. Allegro oddaje kwotę do 10000zl. Mnie kiedyś gościu na telefon Zgłosiłem sprawę na policje i allegro. Po 3 mcach allegro oddało mi kasę. Za jakiś czas przyszło ze śledztwo umorzono bo nie znaleźli gościa.
-
Moja Viki kiedyś... ;)) Pozdro VKP !
Ja tez wcześniej jeździłem Viki 2.2 dti 2001r na full wypasie. Dużo pracy i serca w nią włożyłem Pozwolę sobie pokazac fotki Należałem do VKP nick ALVARO1981
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
Panowie ja odpadam. Nie dam rady finansowo w tym półroczu Sorry za zamieszanie Może ktoś na me miejsce wskoczy.
-
[B5 AEB] Jaka podstawka do ECU ?
A nie lepiej interfejs galetto i wgrac po kablu?
-
[ALL B5] Czy ta kierownica podejdzie do A4 b5 2000r?
Jak w temacie. Link do kiery http://www.allegro.pl/show_item.php?item=972146843&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Ja robie 850 km. Teraz zmienilem wtryski od afna i testuje ale chyba spalanie spadlo. Wtryski sprawdzane w warsztacie i ustawione odp cisnienie 220-300bar
-
Odkurzacz piorący
Duzo zalezy od chemi jaka uzyjesz. Bo zasada dzialaniajest ta sama. Standardowy prosze o kant ..... potluc. Dopiero proszek karchera jest git
-
Odkurzacz piorący
Ja mam taki tylko chyba nie St http://www.allegro.pl/item960893299_odkurzacz_pioracy_zelmer_919_0_sp_filtr_wodny.html Na razie pralem fotel i dywan. Chemia co jest w zestawie jest srednia. Najlepiej kupic proszek karchera
-
[B5 AHH] Prośba o pomoc w logach NoWe logi
Lej co 2 tankowania czarne stpdo czyszczenia wtryskow diesla. Po paru razach beda efekty
-
[ALL] Zamiennik lampki oświetlenia rejestracji LED
Ile mm maja te zarowki do oswietlania tablicy?