Treść opublikowana przez truckmaniac
-
[B5 AEB] I ja też się pochwalę/pożalę :)
No w końcu to Twoje auto, ale te fele na tym zawiasie wygladaja lekko komicznie. A moze to tylko ja tak to widzę
-
[B4 2.5 Tdi] SZARPNĘCIE MULTITRONIKA przy RUSZANIU Remont Czy olej ?
na zimnym oleju mozesz czasem odczuwać lekkie szarpnięcie przy ruszaniu. Nie wiem, co to może być, opisane przez Ciebie terkotanie
-
[ALL] Świecące listwy progowe - choinka ?
Chyba najsensowniejsza wypowiedź tego watku.Sam sie kiedys jarałem DayLine do B6 Zobaczyłem na aucie i wtedy wiedziałem...
-
[B5 AEB] I ja też się pochwalę/pożalę :)
No. Fele całkiem wypaśne. szkoda, że full chrom Jedna sugestia. Moim zdaniem Twoim kolejnym modem powinna być "gleba"
-
[ALL B6] Jakie lampy z czarnymi wkładami pod żarówkę H7 ?
A gdzie tam są ori lampy z czarnymi środkami pod H7 ??Cos nie mogę sie doszukać :gwizdanie:
-
[ALL B6] Jakie lampy z czarnymi wkładami pod żarówkę H7 ?
Chyba nie. Ja się nie spotkałem bynajmniej. Aczkolwiek zawsze można zrobic
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witka
-
Koniec słynnego 1,9 TDI
Taka dziwna myśl mi sie nasuwa. Dziwne auta porównujecie. To jakby w latach '80 porównywać Poloneza z Passatem
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Pewnie znajdziesz duzo wiecej Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Sie ma
-
Nowicjusz - wątek powitalny
I dlatego tu się znalazłeś Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
Pochwal się w odpowiednim dziale oczywiście.Witaj- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Hmm... Wypaśna furka. Za listwy bez kolorka Strasznie mi się to podoba i też tak chcę Szybki jednak zrobiłbym 5 i nie tak ciemno jak na Photo... Ogólne jest :kox:- [ALL] Czy da się wypolerować czarne oryginalne relingi ?
Tak mnie zastanawia tylko jedna rzecz Jak juz relingi są wypolerowane, to czego ten lakier się będzie trzymał??- Nowicjusz - wątek powitalny
Powitać- [ALL] Światła do jazdy dziennej LEDayLine
są gusta i guściki;) Hehe. Dlatego napisałem:- [ALL] Światła do jazdy dziennej LEDayLine
Jak dla mnie to porażka. I do tego tyle kasiory- [ALL] Spryski xenon B6/B7
Numery w ETCE też sa inne.- Audi pobiło Veyrona
A przeczytałeś kolega artykuł z pierwszego linka?Chodzi o auto napędzane BIOGAZEM- [B6 AVJ] Napęd quattro a palenie gum
Wiecie co? Na sliskim, to sobie można nawet rowerem podriftować Moje zdanie jest takie. Po to kupuje się Q, żeby się nie ślizgało. Chcę sie ślizgać, kupuję FWD, a jeszcze lepiej RWD.- [ALL] HID - rozpala się i gaśnie
Na razie mam na 24 i jest ok.Komunikat o spalonej żarówce wcale mi nie przeszkadza, bo nic nie pipka, tylko kontrolka jest na wyświetlaczu kompa. I tak zawsze ją miałem, od postojówek LED- [B5 APS] Rosnąca temperatura płynu chłodzącego w czasie postoju
Ja bym postawił niesprawny termostat. Identyczne objawy miałem w Voyagerze.- [B6 AWX] Wymiana tarczy w liczniku
Myślę, że sama zmiana tarcz nic nie da. Teoretycznie powinien byc inny soft, a tego VAGiem nie zrobisz. Jedyna rzecz, to podmiana licznika. - Nowicjusz - wątek powitalny