Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

truckmaniac

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez truckmaniac

  1. No w końcu to Twoje auto, ale te fele na tym zawiasie wygladaja lekko komicznie. A moze to tylko ja tak to widzę
  2. na zimnym oleju mozesz czasem odczuwać lekkie szarpnięcie przy ruszaniu. Nie wiem, co to może być, opisane przez Ciebie terkotanie
  3. Chyba najsensowniejsza wypowiedź tego watku.Sam sie kiedys jarałem DayLine do B6 Zobaczyłem na aucie i wtedy wiedziałem...
  4. No. Fele całkiem wypaśne. szkoda, że full chrom Jedna sugestia. Moim zdaniem Twoim kolejnym modem powinna być "gleba"
  5. A gdzie tam są ori lampy z czarnymi środkami pod H7 ??Cos nie mogę sie doszukać :gwizdanie:
  6. Chyba nie. Ja się nie spotkałem bynajmniej. Aczkolwiek zawsze można zrobic
  7. Taka dziwna myśl mi sie nasuwa. Dziwne auta porównujecie. To jakby w latach '80 porównywać Poloneza z Passatem
  8. Witaj na Forum
  9. Pewnie znajdziesz duzo wiecej Witaj
  10. I dlatego tu się znalazłeś Witaj na Forum
  11. Pochwal się w odpowiednim dziale oczywiście.Witaj
  12. Hmm... Wypaśna furka. Za listwy bez kolorka Strasznie mi się to podoba i też tak chcę Szybki jednak zrobiłbym 5 i nie tak ciemno jak na Photo... Ogólne jest :kox:
  13. Tak mnie zastanawia tylko jedna rzecz Jak juz relingi są wypolerowane, to czego ten lakier się będzie trzymał??
  14. są gusta i guściki;) Hehe. Dlatego napisałem:
  15. Jak dla mnie to porażka. I do tego tyle kasiory
  16. Numery w ETCE też sa inne.
  17. A przeczytałeś kolega artykuł z pierwszego linka?Chodzi o auto napędzane BIOGAZEM
  18. Wiecie co? Na sliskim, to sobie można nawet rowerem podriftować Moje zdanie jest takie. Po to kupuje się Q, żeby się nie ślizgało. Chcę sie ślizgać, kupuję FWD, a jeszcze lepiej RWD.
  19. Na razie mam na 24 i jest ok.Komunikat o spalonej żarówce wcale mi nie przeszkadza, bo nic nie pipka, tylko kontrolka jest na wyświetlaczu kompa. I tak zawsze ją miałem, od postojówek LED
  20. Ja bym postawił niesprawny termostat. Identyczne objawy miałem w Voyagerze.
  21. Myślę, że sama zmiana tarcz nic nie da. Teoretycznie powinien byc inny soft, a tego VAGiem nie zrobisz. Jedyna rzecz, to podmiana licznika.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.