Treść opublikowana przez truckmaniac
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
Też tak myślę
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Jak dla mnie to wsio rawno. W Polsce będę w sobotę w nocy i zostaję do następnej soboty . Póki co mam wszystko wolne oprócz wtorku
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
W weekend lecę do kraju na tydzień. Jacyś chętni na ponadplanowy spocik
-
2 000 000
- F1, Rajdy i Motorsport
Wszystkie zespoły są przerażone, co Nikuś wyprawia na torze i stąd ten napis :polew:- Bixenon Xenon od A do Z
Jeżeli masz D1S to możesz wykorzystać swoje żarniki i przetwornice/ Ja u siebie przechodziłem ze zwykłej lampy, także kupiłem komplet z przetwornicami i żarnikami.- Bixenon Xenon od A do Z
A które części chcesz wymieniać?Wyciągasz stare lampy i zakładasz nowe. Ot i cała lista części.- Będę tatą :-))
No tak :doh1: :doh1: :doh1: To jest Forum Klubowe. Tylko Klubowicze mają dostęp. Sorki Zawsze można wrzucić foty tutaj- Będę tatą :-))
No to zdrowie żony i synka. Za swoje sam wypijesz Gratulacje. A pro pos jest wątek z fotami naszych pociech, więc się pochwal :gwizdanie: Bylbym Ci wdzieczny jakbys podeslal mi linka do tego watka bo ja teraz niemam zabardzo czasu zeby siedziec i szukac,calymi dniami jestem u zony i synka!! Dziekuje wszystkim za dobre slowa!! :notworthy: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=166298.0- F1, Rajdy i Motorsport
Pokazywali to wczoraj w wiadomościach. Miły gest- [ALL B6] Silniki 2.5tdi
Było tu na Forum kilka batalii w tym temacie . No widzisz. Nie miałeś tego silnika, a jednak wyrażasz opinie... Na jakiej podstawie? Prześledź Forum i np. ilość usterek zgłaszanych przez uzytkowników 1,9 TDI, a 2,5 TDI. A co do wspomnianej drogiej eksploatacji, to wybacz, ale jest pewna różnica, pomiędzy prostym , rzędowym czterocylindrowcem, a (jak na owe czasy) technologicznie zaawansowanym V6. Poza tym, to kto przy zdrowych zmyslach kupuje sobie V6 dla oszczędności- Będę tatą :-))
bo Raga ma racje wyspij sie,bo napewno zaliczysz na poczatku kilka bezsennych nocy.... p.s GRATULACJE :good: Niekoniecznie. Mój syn ma dzisiaj 7 lat i zawsze dobrze spał. Córka ma dzisiaj 4 miesiące i przesypia całe noce- [ALL B6] Silniki 2.5tdi
Zacznijmy od początku. B6 to w ogóle jest porażka. Najgorszy model Audi. (opinia posiadaczy B5) 2,5 TDI to syf jakich mało (opinia posiadaczy 1,9 TDI) Multitronic to największe nieporozumienie w historii marki (opinia posiadaczy manuali, zazwyczaj tych, którzy w życiu nie jeździli automatem) Z trzech powyższych powodów mam to co mam i od 2,5 roku jeżdżę sobie very happy i baz żadnych usterek. :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:- Będę tatą :-))
No to zdrowie żony i synka. Za swoje sam wypijesz Gratulacje. A pro pos jest wątek z fotami naszych pociech, więc się pochwal :gwizdanie:- Problem z sąsiadem a własciwie jego autem
Dzwonić na Policję. Nie na 997, tylko po prostu do dzielnicowego i złożyć zażalenie, sugerująć, że przy takich objawach wskazane auto nie może spełniać norm emisji spalin. Jeżeli dzielnicowy jest normalny, powinno pomóc.- JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Pfff.... :gwizdanie:- [B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
Tamte insze :gwizdanie:- [B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
Śmiej się. Znam jednego debila, który właśnie tak sobie obniżył Opla Kadetta.- Nowicjusz - wątek powitalny
preditio Witaj na Forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Łukasz Witaj na Forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Paweł Witaj na Forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Łoker Witaj na Forum- [ALL] Układy wydechowe - katalizatory, tłumiki, końcówki - Andrzej Gruchot
Łukasz Witaj na Forum- Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=142776.msg2171670#msg2171670- Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE
Widzieliście jak to wyglądało u Glinka jak prysnął je w połysk ? :thumbdown: - F1, Rajdy i Motorsport