Treść opublikowana przez truckmaniac
-
F1, Rajdy i Motorsport
za***iste kwalifikacje. Już nie mogę się doczekać jutrzejszego wyścigu
-
Mają ludzie fantazje :)
Bardzo ładne wypracowanko
-
Ding dongi? :d
Dokładnie do tego zmierzałem
-
Ding dongi? :d
a silnik masz zgaszony, czy pracuje?
-
B6 DIVISION
No i Git. U kogo zamówienia składamy?
-
30.03.2012 urodziła mi się córeczka !!! Jestem zadowolony jak cholera!!!
Jakoś nie mogę otworzyć tego linku nie wiem dlaczego pokićkało mi się. To dział tylko dla różowych. Sorki. Wrzuć fotki tutaj.
-
30.03.2012 urodziła mi się córeczka !!! Jestem zadowolony jak cholera!!!
Pogratulować potomkini Teraz tylko rób fotki i chwal się tu: http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?146850-Nasze-pociechy&highlight=nasze+pociechy
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Dokładnie.Ale Masternak? Esencja boksu. Naprawdę piękna walka
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Nie było źle. Na pewno serce większe do walki miał Wilczewski, jednak walkę wygrał bezdyskusyjnie Abraham.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Wiem, wiem. Już patrzę
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
O której przewidziana walka Wilczewskiego?
-
Ile godzin dziennie spędzacie w pracy?
Wychodzę do pracy w niedzielę o 21 a wracam w piatek ok północy. Czasami uda się w czwartek, ale i tak w piętek robię od rana do późna... ale masz pauzy a ja nie:) Nie chcę tu robić niepotrzebnej polemiki, ale nie sądzę, żebyś pracował bez przerwy od poniedziałku do czwartku. Bez odpoczynku. po drugie, to fakt. Mam pauzy, co nie zmienia faktu, że jestem cały czas w pracy; odpowiedzialny za sprzęt i towar.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Fakt, faktem, że Perez jechał dzisiaj jak natchniony, co nie zmienia faktu, że całym sercem byłem za Alonso. Kto wie, czy tym zwycięstwem nie tchnął nowej energii w zespół?
-
F1, Rajdy i Motorsport
Grunt, że Ferrari w końcu na najwyższym stopniu pudła
-
Ile godzin dziennie spędzacie w pracy?
:polew:
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Wczoraj fajną walkę stoczył Kołodziej. Szkoda Proksy
-
Ile godzin dziennie spędzacie w pracy?
Wychodzę do pracy w niedzielę o 21 a wracam w piatek ok północy. Czasami uda się w czwartek, ale i tak w piętek robię od rana do późna... od poniedziałku 4-5rano do najwcześniej 12.00 piątek..czasem późna sobota... Ciekawe czym się zajmujesz
-
Kto zamierza zmienić audi na inną markę lub zmienił a wraca do OOOO
Miałem 90 w B3, potem 80 w B4 i ... kupiłem Passata, potem Chryslera Voyagera i doszedłem do wniosku, że dość tej c**jni. Znów kupiłem Audi
-
Kornackiemu urwali drzwi w Maserati
W każdym normalnym kraju wina byłaby Sochy i Kornackiego. Zasada jest prosta. Gdyby nie zatrzymała się w tym miejscu, w którym nie miała prawa tego zrobić, to nie doszłoby do całego zdarzenia. Do tego Kornacki nie miał prawa otworzyć drzwi, nie upewniając się wcześniej, że nie utrudni to ruchu.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Super wyścig. Cieszę się z 2 miejsca Vettela. Skończy się pieprzenie, ze wygrywał tylko dzięki bolidowi. No i szacun dla Alonso. Póki co, tylko on chroni moje ukochane Ferrari przed kompromitacją;
-
F1, Rajdy i Motorsport
Normalnie Ferrari mi przygotowało taką załamkę, że szok Brawo dla Grosjeana
-
F1, Rajdy i Motorsport
:decayed:
-
B6 DIVISION
Dobry jest koleś
-
VFIZ on Audi B6/B7
Jak będzie już hulać na czerwonym FISie, to się piszę
-
Ile rocznie robicie km swoimi autkami??
Zależy którym Małym średnio 15 tysi; Dużym w zeszłym roku 144 348 km