Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

truckmaniac

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez truckmaniac

  1. Wychodzę do pracy w niedzielę o 21 a wracam w piatek ok północy. Czasami uda się w czwartek, ale i tak w piętek robię od rana do późna...
  2. Dobra jest Myślę, że dużo racji jest w tym, co powiedział Wojewódzki. Ma wielkie szanse na finał.
  3. Ale się podniecacie http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10150603308834562&set=a.10150602934309562.381994.363178009561&type=1&theater
  4. Szacun maliku. za***ista fura
  5. Karwa malik. Fura jak to zwykle u Ciebie wjebałą mnie w fotel
  6. Darek! Serca nie masz. To ja ci na weekend wpadam do domu i to jedyny czas, kiedy mogę poślęczeć na Forum, a Ty mi to odbierasz? Normalnie brak mi słów
  7. przecież to normalne
  8. :oklaski: :oklaski: :oklaski:
  9. Rozebranie przodu to chwila moment, a potem sto razy lepiej się pracuje.
  10. No to zaszalałeś Ja właśnie zwalczyłem wymianę alternatora. 4 rok i 3 alternator na szczęście do rozrządu mam jeszcze 60 tysi
  11. Ja zawsze podłączam bezpośrednio pod aku
  12. truckmaniac odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tu raczej miałęm na myśli dobrą sztukę. Kupisz taką za 16 tys, do tego płyny eksploatacyjne, rozrząd i inne konieczne tzw "pierdoły" i raczej w 25 się nie zmieścisz;)
  13. Ooo. Teraz jest super ! Good job
  14. truckmaniac odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jaki silnik? Najlepiej sprawny, ale to Ty wiesz do czego Ci ten samochód ma służyć. Benzyna, czy diesel? j.w. Z Niemiec, czy z kraju? I tu i tam możesz trafić dobrą sztukę; i tu i tam możesz trafić złoma. Sam musisz wynaleźć, przekalkulować. No i stałe pytanko, czy za małą kasę można kupić dobrą sztukę? Zwróć uwagę, że i na tzw zachodzie dobra sztuka też swoje kosztuje. Oczywiście za 25 tys. coś tam znajdziesz, ale pamiętaj, że to będzie auto z początków produkcji, zatem auto 10-11 letnie.
  15. Bartek. Już byłą chyba taka propozycja, ale jakoś minęło bez echa. Może wstawiłbyś "zwijaka" do pierwszego posta?
  16. truckmaniac odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No następny :wallbash:Wandej widzisz co tutaj się dzieje? A Pomyśl jak bedziesz sprzedawał..... Co wrocisz do serii, kto zapłaci nam zatą Ciezka prace, i setki godzin spedzonych na forum, za naszą wiedze.... Nic mi nie mów Czyżbyś Bartek policzył ile w swoją zainwestowałeś? A pro pos twojej; te Twoje felgi 17" jaki to model?
  17. http://sport.interia.pl/formula-1/news/akcja-krwiodawstwa-firmowana-przez-roberta-kubice,1758011,683
  18. truckmaniac odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    mechanicy nie sciagaja pasa przy rozrzadzie, tylko go odsuwaja o kilka cm. Ale "wszyscy" czy "niektórzy"? To na Przasnyskiej musieli o tym nie wiedzieć. Bo wszystkie trybiki silnika mogłem sobie bezproblemowo obejrzeć. żeby ustawić pas w położeniu serwisowym trzeba mieć specjalne tuleje. U siebie zlałem płyn z chłodnicy, odłączyłem węże dolny i górny i wszystko ładnie zeszło w dół. jakie tulejki?? Wisi i tak na przewodach od chłodnic ja tam tylko odchylałem i było ok Ale chłodnica klimy się odpina i odsuwa na bok. W b5 tak robilismy z bratem przy nierządzie Takie tulejki
  19. Wygląd, jak wygląd. Czekam z niecierpliwością na pierwsze testy
  20. truckmaniac odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    mechanicy nie sciagaja pasa przy rozrzadzie, tylko go odsuwaja o kilka cm. Ale "wszyscy" czy "niektórzy"? To na Przasnyskiej musieli o tym nie wiedzieć. Bo wszystkie trybiki silnika mogłem sobie bezproblemowo obejrzeć. żeby ustawić pas w położeniu serwisowym trzeba mieć specjalne tuleje. U siebie zlałem płyn z chłodnicy, odłączyłem węże dolny i górny i wszystko ładnie zeszło w dół.
  21. truckmaniac odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie. Ponawiam swoje pytanie. Czy w miejsce alternatora Valeo 140A moge założyć Boscha 140A? Czy mocowania i wtyczki są takie same?
  22. Odkąd go ma, przestałem czytać o czym pisze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.