Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OGr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OGr

  1. może kwestia stanu silnika ale najważniejsze ze Tobie pasuje
  2. to przy okazji trzeba sobie było założyć podsufitkę z S4 ;-)
  3. o przyda się, dzięki kolego
  4. Ładny opisik
  5. Po zimie przydałoby się i u mnie takie czyszczenie
  6. zigula11, widzę że jesteś z małopolski. Nie dałbyś rady u tego swojego tokarza zrobić takiego samego rezania ? Nie znam nikogo w Krakowie kto mógłby mi to zrobić za normalne pieniądze.
  7. Dzięki kolego
  8. ok, ciekawe tylko czy po zakupie ori nie będzie tak samo ?
  9. Szczerze to u mnie audio gra bardzo dobrze ;-) Aż muszę to rozebrać i zobaczyć czy przypadkiem nie mam BOSE u siebie ;-)
  10. Kolego widzę że jesteś z Krakowa. Skończyłeś ten projekt ?
  11. Gdzieś chyba nawet mam to spróbuję przy okazji
  12. sam myślę o wsadzeniu kompa do auta. Narazie mam dysk SSD i szukam płyty mini-ITX z Atomem 330 i układem ION. Planuję to wsadzić zamiast radia Symphony.
  13. Od samego początku mam u siebie problem z podłokietnikiem. Czasami podczas jazdy jak mam na nim opartą rękę i lekko go przycisnę to on się obniża. Tak jak go podniosę od poziomu i naciskam to jest ok tylko czasami robi takie wałki Rozkminiał to ktoś ?
  14. Jak sie Wam sprawdzają te dywaniki ? Pytam bo do 80-tki kiedys zamówiłem podobne i po przejechaniu 1500 km dywaniki w paru miejscach były juz nadtarte :-(
  15. Leje przez uszczelkę która nie jest walnięta ? Może sprawdzć czy uszczelki są wogóle dobrze założone ?
  16. Nie pomalujesz tak aby było jak nowe.
  17. W tym silniku to chyba wogóle nie leci.
  18. OGr odpowiedział(a) na cantona temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Parę rzeczy mi się nie podoba ale generalnie samo autko na pewno dodaje adrenaliny ;-)
  19. http://audi.pacula.eu/audi-a4-b5-prawe-lusterko-z-anglika/ <--- tu masz namiary na firmę która ma odpowiednie lustra do prawego lustra z anglika ;-) Trzeba tylko pytać mailowo lub telefonicznie bo na Allegro mogą akurat nie mieć wystawionych.
  20. OGr odpowiedział(a) na august temat w Audi A4 B5
    Montowałem ostatnio lusterko z anglika. Opis i fotki wrzuciłem tutaj: http://audi.pacula.eu/audi-a4-b5-prawe-lusterko-z-anglika/
  21. OGr odpowiedział(a) na august temat w Audi A4 B5
    A no właśnie chyba nie bardzo bo nie widziałem prawego pełnego.
  22. OGr odpowiedział(a) na august temat w Audi A4 B5
    Koledzy a gdzie można kupić sferyczny wkład do prawego lusterka z Anglika aby było cokolwiek widać ?
  23. Witam, mma w rękach lusterko z anglika i mam problem. Potrzebuję rozebrać je praktycznie na części pierwsze. Czy ktoś wie jak ściągnąć czarny plastik obudowy który jest na lusterku, przy drzwiach? Aktualnie mam to tak rozebrane:
  24. Osobiście do Pompowtryskiwaczy używam oleju Petro-Canady 5W-40: http://sklep.variant.pl/?c=mdSklep-cmProdukt-29859-12481 i bardzo dobrze się spisuje. Specyfikacja praktycznie taka sama jak Motula.
  25. Panowie, jeżeli mogę odgrzebać. Wiecie może gdzie w Krakowie można kupić płyn SONAX'a ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.