Treść opublikowana przez duffy
-
Felga marzeń do B5 ?
pasuje pasuje rotor do b5
-
[ALL B5] szerokie s4
tylko nowe a to z aukcji to nie gwint zastanawiam się jeszcze nad supersportem ale jakoś to AP bardziej do mnie przemawia
-
[ALL B5] szerokie s4
coś tam modzimy dalej, co myślicie o tym zawieszeniu? Zawieszenie Gwintowane AP - Audi A4 B5 Quattro + S4 SKLEP TUNING : najlepszy sklep z czciami do tuningu, filtry, halogeny, kierunkowskazy, lampy, rozprki, produkty najwyszej jakoci! w ogóle ktoś, coś kupował od Mapeta?
-
[ALL B5] RTDSI4 B5,5 Avant
- Truckerzy
bardziej jestem ciekawy co tacho zapisało- [B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
wy tam innych kolorów nie macie- Truckerzy
czym ty jeździsz talib?- Płyn Petrygo Q
każdy robi jak chce, ja bym wymienił- Płyn Petrygo Q
ile kosztuje koncentrat g12 i bańka wody destylowanej? roboty tez 15 minut wylej to petrygo i wlej taki płyn jaki ma być, jakby było wszystko jedno to by nie było informacji na zbiorniczku jaki płyn masz lać- Strefa Śmiechu
https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=JJ4meqwrM7w- [ALL B5] szerokie s4
dokładnie a ty gościu trzymaj dla mnie tą ramkę, odbiorę ją ale dopiero jak wrócę z wakacji- [ALL B5] szerokie s4
auto wczoraj poległo, zawiodło ponad 100km od domu, wstępnie z wewnętrznego przedniego przegubu wypięła się półoś, ewentualnie rozsypał sie przegub ale nie dawał o sobie wcześniej znać, w tygodniu po rozbiórce okaże się dokładnie co się stało. auto na prostej drodze straciło napęd I w tym miejscu podziękowania dla kuby (kuba84), który po moim telefonie w ciągu 1,5 godziny zorganizował się i był u mnie z kompletną półośką na podmianę i wszystkimi potrzebnymi narzędziami a później holował mnie 80- 90 km- Truckerzy
ja jadę dzisiaj w nocy na terytorium wroga ale zdążę wrócić, jak kolega też zjedzie to będę w Opolu- [ALL B5] szerokie s4
150 zł ten brałem, ZBIORNICZEK WYRÓWNAWCZY AUDI A4 B5 SKODA SUPERB (3340441773) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej., wszystko ładnie pasuje względem tego co jest teraz wpadnie gwint, czarne BBS wracają po remoncie, czarny grill i znaczek z tyłu a co zrobić z lusterkami to się nie mogę zdecydować w kolor czy na czarno?- [ALL B5] szerokie s4
nie jest to cud miód jak u Gracjana ale dla mnie wystarczy- [ALL B5] szerokie s4
kilka złotych a pod maską kilka lat młodziej- Truckerzy
chyba z uja spadli z tymi obciążeniami- [AAH V6] intercooler
- [AAH V6] intercooler
się śmieją a nie maja pojęcia ja mam w v6 benzyna, dużo lepiej się zbiera w ciepłe dni musisz kupić rdzeń, i rury następnie rury podoginać w taki sposób aby z jednej strony połączyć je z puszką ori filtra powietrza (ori filtr do kosza) a z drugiej strony icka montujesz filter stożkowy mniej więcej tak jak na rysunku- spotkaliscie sie z podrobkami wahaczy MS?
wandej po ile masz komplet MS'a ?- Truckerzy
no to w przyszłym tygodniu będę dół drzwi zdejmował i malował, dobrze że na MANie jest taki jakby baranek to nie będę musiał tego tak głaskać przyznał sie ktoś że rozbił lampę, ja się kiedyś nie mogłem doprosić żeby winny się przyznał, znalazłem dopiero na monitoringu- Truckerzy
ja jadę właśnie Manka polerować, wczoraj przytarłem drzwi.... wyjeżdżając z rampy u siebie na firmie- [B5 APS] by czorny
- Truckerzy
co się stało? na drodze pełno wariatów a on zginął podczas załadunku gdzie niby nic nie powinno się wydarzyć, współczucia dla rodziny- [ALL B5] szerokie s4
chyba tak, wlałem taki jak należy, za tydzień wyciągnę go jeszcze raz i zaleję świeżym ---------- Post dopisany at 17:04 ---------- Poprzedni post napisany at 13:47 ---------- i tak to jest założyć temat zamówiłem nowy - Truckerzy