Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

duffy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez duffy

  1. na czerwono elementy do usunięcia tak ? [br]Dopisany: 29 Listopad 2011, 20:32_________________________________________________wiosną się ogarnie
  2. mistrzu podeślij mi jak możesz projekt tego w takiej postaci w jakiej masz to zamontowane i z niczym nie koliduje
  3. po baaaaaaaaaaaaaardzo długich przemyśleniach i poradach stanęło na tym:) ja mam na razie nowe Pb 130mm w drzwiach ale na przyszly sezon chętnie bym zamienił na 160mm Kowi dawaj wzór, chociaż wiem że gdzieś był na forum szablon do wydrukowania po nowym roku będę działał najpierw z tylna półką właśnie jakieś dystanse i wygłuszenie tej plachy pod półka a co do głośników to takie Pb jak Kowi pokazał to by styknęły raczej
  4. tak ale stopniowo
  5. recaro się nie trafiły, więc jadą nowe graty, na początek:
  6. duffy odpowiedział(a) na moskal temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    wiedziałem, że to będzie z nienacka o jakieś głupoty pytacie, ile chcesz dostać? i tym samym pytam czy ktoś nie chce może ładnego, żółtego dieselka ?
  7. skoro tak to gratuluję i zazdroszczę
  8. ile ci dołożyć ?
  9. odkupie fotele, daje 2500pln
  10. a ta na srebrnym avancie to nie 18" ? ta na białym licho wygląda, też mam nowe opony i dlatego na 100% zostanę przy18"
  11. torchę ci potruję, pokaż dekielki ? prosiaki fajne ale sam też kąbinuję co na przyszły rok i spodobała mi się ta fela:
  12. a widziałeś ori lampki US :gwizdanie: ja nie widziałem:) panowie może będzie recaro, powiedzcie mi tylko, jak są manualnie przesuwane przód/tył a reszta w prądzie to będą pasowały tak ? wiem ze z tymi w pełni elektrycznymi jest problem bo maja inne mocowanie
  13. http://www.joemonster.org/filmy/4955/Co_ty_wiesz_o_modelarstwie_
  14. bez naklejek na bokach wyglada ladniej co z halogenami ?
  15. Maxsterr jakie szerokie są lambo ? [br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 00:02_________________________________________________a te mercedesy ładne, będą pasowaly
  16. http://allegro.pl/karcher-k-5-55-filtr-piana-aktywna-promocja-i1917040386.html http://allegro.pl/pianownica-do-karcher-prof-np-k-5-55-k7-400-mw-i1917040395.html taki komplet myślę że już ostatecznie się nada, rozumiem że zbiornik na detergenty może byc wykorzystany np na płyn do mycia silników itp więc niech sobie jest. kiedyś może się przydać myjka tylko i wyłącznie do mycia dwóch aut raz w tygodniu. jakaś tam piana jest w komplecie, inna kupię jak tą wykorzystam
  17. http://www.karcher.pl/pl/Produkty/Dla_domu_i_ogrodu/Urzadzenia_wysokocisnieniowe/Klasa_srednia/11806100.htm zabieram sie za zakup i zabieram a jeszcze nic nie kupiłem na aukcji jest napisane ze ten model ma pojemnik na detergent a na stronie producenta, ze nie :/ http://www.karcher.pl/pl/Produkty/Dla_domu_i_ogrodu/Urzadzenia_wysokocisnieniowe/Klasa_srednia/11806100.htm więc lepiej brać k 5.55 ? i jak to jest bo nigdy nie używałem myjki, jak mam taka ze zbiornikiem to nie potrzebuję pianownicy ? jaka pianę aktywną polecacie tak wogóle ?
  18. a umiesz zdjąć kierownice nie odłączając poduchy
  19. zamawiam pierwszy komplet produkcyjny mówię poważnie
  20. czy za 300-350 zlotych da sie kupic zestaw który bedzie pomocny w drodze a nie uciążliwy dla mnie i innych ?
  21. wiem o co chodzi jednego dnia mowie sobie dosc, uzbieram trochę kasy i kupię nowsze auto a nastepnego ranka wstaję i zastanawiam się na jaki kolor pomalować b5 jakie kupić fele itp
  22. eee tam scieme wali [br]Dopisany: 07 Listopad 2011, 21:19_________________________________________________z tego sie nie da wyleczyć a jak się graty sprzedaje to po to zeby kupić nowe lepsze albo dlatego ze nowe juz czekaja
  23. masz coś zrobione z tylnymi błotnikami żeby kółko 10" szerokie się zmieściło ?
  24. duffy odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    kolego w kwestii spotów zapraszam na vaglubuski.pl tam znajdziesz zawsze najświeższe info na temat najbliższego zlotu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.