Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

duffy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez duffy

  1. http://allegro.pl/nowosc-vibe-slick-6-component-british-audio-i1858793893.html co myślicie na temat tych głośników? czy podłączone pod wzmacniacz nie wprawia tylnej półki w nadmierne drgania? jak ja ewentualnie wzmocnić?
  2. Jak dojdzie do produkcji to tez wezme
  3. i najlepszy silnik :>
  4. kolego analogicznie kosz jest dwa razy wyzszy
  5. kawul wtryski 0216 już są, do tego komp z ahu od szamka z jakims tam programem i brak kata wiec jakos tam lepiej od 90 jedzie ale 19" to i tak za dużo. Lakier wiosna do poprawy, zółty z czarnym lub grafitowym dachem i felgami (decyzja podjęta, auto zostaje ) a ciemne szyby wyleca jak tylko ogarnę tylną półkę ale faktycznie autka podobne latem przyszlego roku rozpoczynamy misję dogonić dieselem s4 wszystko to jednak zalezne od tego czy fundusze pozwola, jak będzie brakło to wypad za granice na tiry zarobić trochę kasy :>
  6. te dekory cos jak u mnie co tam na nich masz? ja się zastanawiam zeby zmienić na żółtą alkantarę
  7. a to jeszcze nie powiedziane, jesli wiosną zostanie to pojedzie szybciej
  8. nie, nie, mam nowe oponki osiemnastki i 19" w 1Z to już chyba za wiele
  9. dasz przymierzyć jak będą białe ?
  10. dokładnie, też próbowałem upolować klapę do swojego golfa mk3 ale zwątpiłem, jak zobaczyłem w jakiej kasie chodzą te US klapy :/ wracając do tematu, kolor prosiaków bym zostawił, jeśli czarne to wybrałbym inne koło, coś w ten deseń: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: ile za takie fele trzeba dac? ASA "je" robi? jak oddam prosiaki i dołożę 1000 to wystarczy? tablica dokładnie z tej firmy a felgi widziałem i właśnie stwierdziłem że też było by ładnie
  11. klapa 120 zlotych z wysylka, malowania nie licze bo i tak cale auto malowane
  12. duffy odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    bmw e36
  13. duffy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  14. duffy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    panowie ile moze kosztowac przekladka angola b6/b7 na wlasciwa stronę ? jak to wogole wyglada, sciana grodziowa jest symetryczna ?
  15. Kupie sobie golfa albo scirocco :>
  16. spoko spoko poza szukaniem pomyslu na nowe fele nic jeszcze nie zrobilem i macie cos do wsi??? biel mocno kontrowersyjna ale taka inna szafa ja nawet tak nie umiem
  17. czarna maska raczej odpada, Mariot mógłbyś dorzucić białą maskę i dach, trochę tą biel uwydatnić i jeszcze zglebić auto? będę wdzięczny Kowi drugą propozycję to właściwie mam na podwórku
  18. nie umiem jak komuś by sie chciało to poproszę
  19. szalony to nie, tak jak pisałem wyżej bialy lub czarny
  20. no i chyba raczej nie mozna miec prawka tylko na ciezarowe, zdajac C i C+E 3 lata temu musiałem miec juz kat B, chociażby z tego powodu,że w egzamin teoretyczny obejmuje tylko pytania dotyczace Ciężarówek a nie samych zasad ruchu drogowego. http://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/495690,policja_karze_kierowcow_zawodowych_bez_kategorii_b.html w pierwszym zdaniu jest wyjasnione
  21. skoro masz nie wazne prawojazdy na b, nie powinieneś zostać dopuszczony do kursu na ciężarowe

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.