Treść opublikowana przez duffy
-
B5 1.8t 99r
ogólnie fajna ale to na tylnym zderzaku to jest jakas tragedia
-
[ALL B5] szerokie s4
collery są jakie są, do wiosny musza dać radę, później wymiana na większe i na pewno nowe, te coolery to największy "drut" jaki jest w moim aucie
-
[ALL B5] szerokie s4
nie, motor mam juz prawie ogarnięty, dopracować szczegóły, wymienić intercoolery na większe i nowe przedewszystkim, wszystko porządnie zamocować i pozostanie wybudować większy garaż
-
[ALL B5] szerokie s4
chcesz kupić ?
-
[ALL B5] szerokie s4
wczorajsze tuningi, wymiana oleju i dołożona chłodnica na jeździe próbnej około litra oleju zostało na ulicy bo nie dokręciłem jednego przewodu dokręcany już po ciemku i mam nadzieję że teraz będzie szczelnie
-
[ALL B5] szerokie s4
kilka telefonów miałem, zwłaszcza od znajomych kierowców co latają po okolicy, to 4km ode mnie. Na szczęście ja byłem w tym czasie w porcie w Hamburgu. Masakra
-
[B5 AFN] Black Avant Evolution /bix/black piano/gwint/312/269/t.awx/216/38e/soft--> 157KM 335NM
25mm dystom przykręcane do piasty by cie interesowały?
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
- [ALL B5] szerokie s4
szczęście w nieszczęściu rozpadła się pierdoła, jeden z drążków się rozłączył (ten z kulką) jednak nie całkowicie i oparł o skrzynię dlatego cięzko ale dało się wbijać biegi. szukam zastępczego i w poniedziałek wymieniamy o wymianie sprzęgła jednak też muszę pomyśleć bo czasami się uślizguje, nie wiedzieć dlaczego kupuje świnkę skarbonkę i zbieram na- Truckerzy
taka sytuacja: dzisiaj w Niemczech przed Dreznem na wiadukcie stała sobie odległościówka. zobaczyłem w ostatniej chwili a że pod górkę dochodziłem auto przede mną, to kierunek i na lewo, odległości przepisowej na 100% nie było a mój zestaw był już w połowie na prawym a w połowie na środkowym pasie pytanie za 100 pkt. czy zawsze widoczny jest błysk jak to ustrojstwo zrobi fotkę? akcja w południe, było pochmurno, na pewno była lampa i na pewno nie błysnęła- [B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
kocham ten twój manewr z kołami, co chwile ktoś dziwi fokę, które w końcu rotory zostają- [ALL B5] Moja wymarzona czerwona strzała RS4 1.8T AEB(Zaczynamy projekt)
drzwi tył do sedana nie ma i nie było. do sedana pasuja z avanta po zmianie ramki drzwi. jak znajdziesz błotniki taniej niż 800 za sztukę to biorę każdą ilość, te graty po prostu tyle kosztują, co z tego że kupisz skorupę zderzaka za 500 zotych jak belka, kratki, halogeny, spryskiwacze, kły to następny tysiąc? koszty zrobienia body z malowaniem i dopracowaniem są ogromne, potrzeba 1,5 razy tyle ile ci wyjdzie z twojego liczenia, pod warunkiem że będziesz liczył rozsądnie a widzę że nie do końca ogarniasz tu masz elementy na sprzedaż: http://sportaudi.pl/viewtopic.php?t=5654 powodzenia- Truckerzy
a mam http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20140820/POWIAT0305/140829915 fajna sprawa to chyba ten maluszek- Truckerzy
jakis transformator? masz dokładniejsze info?- [B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
do mnie trochę dalej- [ALL B5] szerokie s4
nie wiem o co chodzi, sprzęgło się ślizga, a z biegami akcja jak wyżej pisałem, w przyszłym tygodniu będę to miał zdjęte, w poniedziałek trochę polatałem dla zabawy ale wszystko było ok, wczoraj wieczorem przy spokojnej jeździe się pokapowałem że przy wbitym, 3 biegu drążek był jakby nie na swoim miejscu sprzęgło rs4 jest liczone na 440Nm, może nie wytrzymało, nie wiem ale co to za cyrk z biegami w takim razie?- [ALL B5] szerokie s4
auto uziemione, rozsypał się chyba któryś element sprzęgła, do tego coś się stało ze skrzynią, biegi niby są ze znalezieniem wstecznego tylko spory problem ale lewarek nie trafia w swoje miejsce a na wbitym pierwszym i drugim biegu lata jak poje***ny na wszystkie strony świata dopiero w przyszłym tygodniu będę wiedział co jest 5 bo nie ma komu zdjęć skrzyni a ja się za to nie biorę- Czuć spaliny w kabinie
wydech do przejrzenia, zacznij od łącznika elastycznego- [B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
ja żałuję, że swoich na żółto nie malowałem- Nowicjusz - wątek powitalny
dobrze dobrze, niech się lubuskie zbroi siemasz- [B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
dobrze- [B5 1Z] A4 TDi
dobrze jest- [B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
dobrze prawi- [ALL B5] szerokie s4
nie mówię że nie ale ta felga w rozmiarze w jakim bym ją chciał zabija cenowo a chwilowo jestem mocno pod kreską dzisiejsze tuningi, gładka dupcia: lotka jednak zostanie, z czasem będzie carbon i jedna z osłon z phaetona na pokładzie, luzu między tarczą a osłona może z mm, zaraz jadę sprawdzić czy nie trze, na drugą nie starczyło już chęci..- [ALL B5] szerokie s4
w ostrowie stała moja i świra koło siebie, on miał całkiem gołą klapę a ja miałem wszystko jak w serii i mi sie przestało podobać silniczek i wycieraczkę sobie odłożę, może jeszcze zmienię zdanie - [ALL B5] szerokie s4