Treść opublikowana przez roman_tyk
-
[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
Auto seria, zmienione tylko wtryski i brak kata.
-
Spoty wrocławskie
strzegomska, no chyba ze to Twoj sobowtór
-
Spoty wrocławskie
Hornet widziany w garniaku na miescie
-
Audi A4 B6 1.8T Quattro AVANT
jak ma przy 6krpm to dlugo nie pojezdzi hehe
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
siedzi w tym motronic 3.8, prehistoryczny gad, ogarnia z tych co znam tylko gregor10, inni nawet sie za to nie biora bo szkoda czasu i energii
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
jesli znajdziesz takiego co ogarnie ten sterownik.
-
b6 1.8t BFB jak podniesc moc poza virusem
wsadz wtryski czarne, wyrznij kata i jedz do gregor10 daleko nie masz. Bedzie mial ochote to Ci wytlumaczy co dalej trzeba z tym robić
-
[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
jak czujesz roznice pb i lpg na niekorzystanie lpg to cos jednak jest nie halo... Zrob loga 002+033 na pb i tego samego na lpg. Zobaczysz jakie sa korekty lambdy w porownaniu do benzyny Dodatkowo sprawdz blok 032 przy jezdzie na lpg.
-
[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
ogarnij auto...
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
058145703J - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
[B7 BRD] Czarna Mamba 206KM 440Nm
co wy sie tak podniecacie tymi momentami, rozrzut kresek na wykresie tego samego auta na roznych hamowniach moze byc przeogromny... sprzeglo padlo bo bylo juz zmeczone i brd nie byl seryjny co tylko przyspieszylo proces.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
bex 06b253033ah avj bfb amb 058253033e
-
Audi A4 B6 1.8T Quattro AVANT
wodi87 jaki masz boost w srodku i na koncu zeby osiagnac te 180g/s?
-
jak sprawdzić VAG-IEM który czujnik zbliżęniowy jest zepsuty???
vag niepotrzebny. wbijasz wsteczny przykladasz ucho do kazdego zepsuty nie bedize wydawał z siebie "trykania"
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
spokojnie od 40tu można z rolki na drugim biegu
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to sie nazywa kill p.s ostatnio mialem "kontakt" z 4 bexami i zaden nie byl sprawny
-
PZU - koszt naprawy z AC - szkoda całkowita
dziekuje za informacje, poczekamy na opinie rzeczoznawcy czy faktycznie szkoda calkowita czy nie. Jesli nie to niech naprawi bezgotowkowo VW, jesli tak poczekamy na wartości pojazdu z licytacji i wtedy zastanowię się czy naprawiać go we wlasnym zakresie, czy brać kase za wrak i szukać nowego auta.
-
PZU - koszt naprawy z AC - szkoda całkowita
Hej Niestety mama miała stłuczkę (ze swojej winy) z passatem z którego mało co zostało. Ma opcje komfort w pzu (stala kwota odszkodowania 26kzl i brak utraty znizek) Auto pojechało do VW serwisu na lawecie (blotnik, zderzak, lampa, drzwi, wgiety slupek, pogiety mcperson, felga peknieta itd): Niestety po paru h zadzwonil Pan od likwidacji szkod z VW ze na "oko" kwota moze przekroczyc 70% wartosci auta i chyba poproszą o wycene z PZU.. Panowie proszę o porady jaka przedsiewziac taktyke aby za wiele nie stracic (pomimo utraty świetnego auta ;(). W razie uznania szkody całkowitej ubiegać się o przygarniecie wraku i jego sprzedaz? czy dać im wystawić na licytacji? Rozumiem ze co do wyceny wartosc to odwolywac się kilka razy.... Jeszcze nie wiem czy stala suma odszkodowania brana jest pod uwagę przy szkodzie całkowitej, zapewne nie... Bede wdzieczny za sugestie. pozdrawiam ---------- Post dopisany 27-10-2013 at 15:11 ---------- Poprzedni post napisany 26-10-2013 at 18:47 ---------- z tego co wiem w PZU beda probowali zawyzyc koszt naprawy bo wrak dla nich oznacza mniejsza kwote wyplaty niz naprawa na poziomie 18tys zl. Mozna sie od tego odwolac na podstawie wyliczen z innego warsztatu?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
panowie gdzie w czestochowie naprawic auto po szkodzie z AC, zeby bylo dobrze... auto golf5, jak na razie w vw marszalek wycena przekracza 70% wartosci auta
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
full load = fazator off, jazda stala fazator on dzis testowalem w b7 bfb
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
zasysa jak szalona osiemnastka pod dyskoteka szczególnie od 3600obr do końca, bardzo liniowo wzrasta przepływ porownujac do auta na k03 z boostem po wirusie 1.1 bar, to w funkcji tych samych obrotów mamy przyrost przeplywu dwukrotnie mniejszy (88g vs 43g), wykres przeplywu na koncu jest plaski tu natomiast ciagle rwie do góry i generuje moc.
-
gwizdzaca turbina! pomocy
1.8T nie jezdzi na polsyntetyku, to nie polonez Do AVJa podejdzie K03s z bexa.
-
Jak chipować 2.0TDi 120KM? Jakie różnice między 143KM i 170KM?
Wedlug mnie nie ma co przezywac wyników hamowni, wiadomo auto robione u tunera i hamowane, jedziesz gdzie indziej hamowac i okazuje sie 15km mniej. Kreska weryfikuuje auto a nie hamownia. Mogą być piękne kreski wygladzane i retuszowane a auto nie bedize "jechalo" p.s W edc16 tez jest ogranicznik momentu w nM
-
Spalanie stukowe
Bo ponoć chodzą głosy ze BERU jest lepsze od oryginalu
-
Audi A4 B6 1.8T Quattro AVANT
wampir kiedy sie wybierasz do mcgivera na timpa? ja juz czekam na kolejny filmik porównawczy