Treść opublikowana przez roman_tyk
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Panowie z racji tego że nie mam już siły przeglądać 150 stron wątka, tworzy się małe kompedium wiedzy nt 1.8T: Modyfikacje 1.8T
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a robicie moze jakies spotkania poza niedziela? jestem w okolicach, moglbym zajechacc popatrzec jak wymiataja Wam te fury
-
1.8T + Chip - mozna gazować? logi dynamiczne
nie montuj gazu bo silnik wybuchnie hehhe
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
custom dolot + walek?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Trzeba było lepiej poczytać o EcuProject, na innych forach są negatywne opinie o modyfikacjach 1.8t przez nich robionych.
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
jezdze 15-22 na ósemce i w tych godzinach zolte dzialaja hehe
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
prosze bardzo kolega jechal ostatnio ciezarówka zaczeli go suszyc wyszlo im ze jechal 117 a on do nich " panie to auto ma kaganiec na 90km/h" wiecej nie pojedzie
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
u nas ISKRA, która w normalnych krajach nie została dopuszczona do użycia nakierowana na auto stojące w miejscu z wlaczoną klimą pokazuje 30km/h
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
nie myslales o jakims antyradarze? gosc od najszybszego taxi w PL Maserati jezdzi i jest bardzo zadowolony
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
niby tak, ale to tak przyspiesza ze mozna nie nadazyc z rozumem hehe druga sprawa nie porównuj sobie b5 do c7, wiekszosc miskow nawet nie bedzie miala ochoty polemizować, a z grupy aut zatrzymają akurat Ciebie bo im sie auto spodoba
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
a ja mam pytanie do autora watku ile punktow karnych masz i dlaczego tak malo majac taka fure...
-
1.8T Co ma wpływ na osiągi czego nie da się wykryć komputerem?
nie no nie wiem czy kolega mial na mysli 0.8 bara przy koncu czy w peaku bo nie napisal, jak w peaku to na pewno nie jest k03, a u mnie bardzo dobrze to wyglada
-
1.8T Co ma wpływ na osiągi czego nie da się wykryć komputerem?
hehe to chyba dziura w dolocie bo przeplyw spory a doładowanie malenkie..... zdiagnozuj auto!
-
1.8T Co ma wpływ na osiągi czego nie da się wykryć komputerem?
ladny wynik jak na k03, mozesz wrzucic logi z ciekawosic? jaki boost? Ja mam w tej chwili 165g/s, 1.2 bara i 0.9@6000rpm aktuator zmieniony? wzmocniony?
-
Spoty wrocławskie
wejdz sobie w vcdsie w modul klimy i bloki pomiarowe sprawdz shut off code i tam bedziesz mial przyczyne. Przy okazji sprawdz w grupie 003 coolant pressure. Ta sprezarka nie ma sprzgla tylko chodzi caly czas, no chyba ze ma jakas inna zalozona lol.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
nie polecam, gotowce z neta sa na prawde tragiczne, jeszcze nei spotkalem sensownej modyfikacji z neta. To nie jest tdi ze dzieci z piaskownicy to kręcą, niektórzy tunerzy naawet boją się podchodzić do benzyn.
-
[B6 AWX] 1.9++ który nie lubi hamowni ;)
grubo, ale moze betka w trybie awaryjnym jechala a masz jakiś filmik 40-140? z zegarów?
-
Spoty wrocławskie
az mu sie auto psuje
-
Spoty wrocławskie
To gdzie się olej podział ? zdejmij rure od IC i zobacz ile szklanek oleju zleci :XD hehe
-
Spoty wrocławskie
a uprawiasz modły codziennie do tego cuda? heheh a tak na powaznie nikt normalny teraz nie da 35tys za b6, no chyba ze w bagazniku troche zlota bedzie.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
nie chce mbc, chce po prostu sztywniejszą gruchę...tak czy siak bez wyjmoania kolektora da się ale cieżko...z cholernym dostępem tu jest DIV jakby ktos robil dla wzdluznego: DIY: Wastegate Adjustment
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
ja akurat mialem "P" uzywana ale na pewno nie przepuszczajaca, ale za to kolega porównywał dwie nówki w aso. powtórze pytanie moze ucieklo: Czy ktoś regulował cięgno turbiny we wzdluznym bez zbednych cudów na kiju typu wyjmowanie tipa turba itp? VWVortex.com - Wastegate Actuator Spring Mod
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
N kosztuje: - aso skoda 165zl - aso audi 173zl - aso vw 172zl ceny we wroclawiu Róznica w sprezynie "bycza" P w miare lekko wchodzi palcem N trzeba mocno cisnąć. Czy ktoś regulował cięgno turbiny we wzdluznym bez zbednych cudów na kiju typu wyjmowanie tipa turba itp? chodzi mi o to: VWVortex.com - Wastegate Actuator Spring Mod
-
Audi A4 B6 1.8T Quattro AVANT
moze DVka P nie wytrzymuje takiego cisnienia 1.4 bara? Ja zmienilem wczoraj na "N" i roznica w sprezynie pomiedzy N a P jest ogromna.
-
Audi A4 B6 1.8T Quattro AVANT
wampir jakie plany? masz jakies przypuszczenia? test szczelnosci wykonany?