Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

roman_tyk

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez roman_tyk

  1. to jest standardowy wtyk w5w ledy zakupione od forumowego kolegi na forum passata podczas robienia logów nagrałem dziś krótki filmik na LPG:
  2. pw poszło. Aktualnie czas przejsc na meski boost, podwyzszam na 1.2 bara i zobacze jak k03 wydoli na koncu. Mysle ze tak czy siak będzie hybryda... ---------- Post dopisany 09-08-2013 at 17:04 ---------- Poprzedni post napisany 24-07-2013 at 08:24 ---------- Czas na zmianę DV-ki na "N"
  3. v-gaz pawel rzeca wilczyce dasz kolo 3400 na dobrych gratach
  4. co tak drogo wycieczka w 6 gwiazd? hehe
  5. roman_tyk odpowiedział(a) na marcin_1800 temat w 1.8T
    wiekszosc gazownik ustawia teraz dla vaga 20-35C zalezy od modelu
  6. ani on ani ja nie jestesmy zwollennikami duzych turbin jak gt28rs jego stara zwykla k03 tez potrafila nadmuchać 1 bar przy 6krpm
  7. te logi akurat mojego kolegi w poprzecznym 1.8T z turbiną k03s po regeneracji, pompuje sobie 1.5 bara, łapie 1 bar przy 2300obr. Nie patrz na duty cycle, bo to nie jest seryjne...w tym tyg wrzuce moze moje logi ile zwykle k03 potrafi na koncu wypompować...
  8. zrob logi z przeplywu, ciezko przy takim doladowaniu uzyskac przeplyw ktory da 213 konia
  9. No to popatrz tutaj: 6500rpm - 1 bar VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM ale to nie zabawy komercjalnego tunera ktory wszystko robi na czas i dla kasy tylko człowieka który na prawdę ma pojęcie... Druga sprawa, przy doladowaniu 0.8 bara z k03, mamy 180-185 koni z tej turbinki a nie jakies 210 w cuda nei wierzcie... Ja mam 1 bar na k03 w przyszlym tyg zrobie sobie 1.2 bara i nie zamierzam hamować auta, bo jak pojade na hamownie to mi specjalnie zanizą program dlatego ze nei oni go robili tylko sam sobie zrobilem....
  10. najlepiej to: 1. Wskazac kogos z Bialorusi, Rosji, Litwy z dokladnym adresem. 2. Na zdjeciu widać auto, ale pewnie wymigaja sie bo jedzie w innym kierunku 3. Jak dostales opcje z wyborem czyli ty/ktos/nie wiem kto, to wogole nie odpisuj
  11. jak smieszne... ja notorycznie osiagam wynik 8.2-8.5 w trasie, przy czym pierwsze 60km robie z predkosciami 160-180km/h potem 90-100 przez reszte trasy (200km). 1.8T musi być sprawne zeby palilo mało oraz "zapierdalalo"
  12. przy mocy powyzej 200km quattro juz bedzie o wiele lepiej szło.. mi w trasie schodzi do 7.5l oska z tego co pisza po forach zeszlaby do 6.5l mowa o 1.8T
  13. no tak ale poczipowany tdik ma sie nijak do powolnego seryjnego BEX-a Ostatnio bylem swiadkiem paru podejsc tdika vs pb i te tddiki rysujące kreski 210/220km i ponad 400nM dostawały po dupce od zdrowego 1.8t pomodzonego na 200km.
  14. hmm ale ja nie mówię tutaj o żadnym bexie
  15. a nie masz gdzies filmiku 0-100/40-140? chetnie bym porównał z moim grzmotem
  16. roman_tyk odpowiedział(a) na marcin_1800 temat w 1.8T
    Moj ostatni rekord 490km za 110zł na LPG
  17. 002 115 020 118 031 032 033 034 093 jeszcze ktoras z zaplonem
  18. handlarz ramki kupil, bo ponoc klubowe zadbane jak ja sprzedawalem szarą to handlarz mi napisal mejla: "...i co k**wa myslisz ze jak stoi na ramkach to dostaniesz za to 32 kola?...." hehe
  19. zalozenie lpg bylo moja najrozsadniejszą motoryzacyjna decyzją ever:) 23pln/100km w aucie które ma 4x4, 200 koni i w miare wygodnie się nim jezdzi.... ---------- Post dopisany 23-07-2013 at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany 07-07-2013 at 21:23 ---------- dp owinięty
  20. a na jakim sprzegle jezdzisz? widze teraz zalozony jednomas? jest jakaś różnica w odczuciach porownujac do dwumasy?
  21. gregor10 lepszego w okolicy maniaka 1.8t nie znajdziesz
  22. swietny silnik co tu pisać.
  23. jak sobie wlacze lpg to mi stopien emisji NOx spada do wartosci granicy bledów urzadzen pomiarowych a tak na serio nie szło lewego atestu albo cos zalatwic?
  24. pewnie ledwo co przeglad przeszedl hehe
  25. ok a moze warto zastąpić jednomasem? będize jakaś różnica w quattro?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.