Treść opublikowana przez KOval81
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
:polew: Ja chętnie podam moje dane i konto, ale przyjmuje jedynie zaliczki w wysokości 10x normalnej i niestety nie oddaję wstań z kciuka i pisz dwoma rękami O karwa fa :laghing2: :laghing2:
-
[B5 AEB]Chiptuning.....warto ryzykować?
Sam jestem zdziwiony - greenpeace coś kombinuje chyba
-
[B5 AEB]Chiptuning.....warto ryzykować?
Ło matko z córką :polew: przybyłem, zobaczyłem i o ja pierdziu Proponuje lepiej nic nie robić, niż miałbyś zniszczyć auto takim tałatajstwem , albo lepiej od razu sprzedaj silnik sokolnh'owi - myślę, że się chłopak ucieszy
-
W jakich modelach audi B6 system BOSE
BOSE to opcja dodatkowa, więc zależna myślę od upodobania i zamożności kupującego auto
-
Laguna 1.9 dCi 120KM - wasze doświadczenia
Żadnej laguny kolego w diesel'u :!: :!: jak chcesz ropniaka jakiegoś, to najmniej po 2005r., po lifcie. Tamte auta już jeździły, ale pierwsza generacja to meeega syf. Sam się rozglądałem za taką i dziękuje opatrzności, że nie wziąłem. Opowiem Ci historię z laguną w tle Kolega sobie takową sprawił, a że chciałem i ja, to ją wziąłem na jazdę próbną z właścicielem. Autko 2002r. 2,2 dci (tzw. królowa lawet) 150KM - ładnie się zbierała, bardzo wygodna, chociaż jak dla mnie to o wiele za miękka. Wypytałem go o wszystko ,czy nic się nie dzieje, czy nic się nie psuło, odkąd posiadał, itd. - kolega bardzo urażony moim pytaniem, choć opinie o aucie znał dobrze, ale ponoć nic się nie srało do tej pory Wyśmiany zostałem na pytanie, czy mu się choinka z kontrolek nie robi jeszcze, ale jakież było nasze zdziwienie, gdy przekręciłem kluczyk, a tu nie zaświecił się cały panel i deska Po kilku mocniejszych sierpowych sytuacja wróciła do normy, więc kontynuujemy testy. Kilka depnięć - wrażenie, bardzo fajnie się zbiera i pomimo początkowego wrażenia "że zaraz wylecimy z drogi" trzyma się dobrze. oczywiście w międzyczasie czujniki ciśnienia w oponach się rozdarły (a czemu nie :gwizdanie:) Na koniec poezja: wsiadłem do swojej Corolli, jadę za koleżką po przejażdżce i jakieś było moje zdziwienie, kiedy stanęliśmy na światłach (laguna przede mną) i nagle moje radyjko zostało zagłuszone przez ryk jakiegoś silnika co się okazało za momencik, laguna dostała samozapłonu i ją zwyczajnie szlag trafił wpiz*ziec 50m od chaty - chociaż pchanie krótkie dziękuje za wysluchanie :laghing2: :laghing2: Laguna to tylko po lifcie z 2005r., albo 3 generacja. A najlepiej to 2.0T jak chcesz w tej budzie.
-
[B6 AWX] Dokładka "ultrasport"
Nakładka nie różni się na górze niczym. Różnica jest jedynie w mocowaniu dokładki. Halogeny trzymają się normalnie, bo w ich okolicy nie przerabiasz nic - zostaje jak było przy serii. Problem jest jedynie z kratkami, ale po jeżdżących z przerobionym widać, że nic się nie dzieje (sam tak mam i nie narzekam na poluzowane kratki, nie gubię ich i nic się nie dzieje) Czy się opłaca rezać - uważam, że to kwestia tego, za ile kupisz graty.
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
W zasadzie tak, ale dobrze by było dowiedzieć się dokładnie kolor. Jeśli 1NK, to szczotkowane alu i można śmiało brać Cena w zasadzie taka sobie - dolicz popielniczkę - 150pln, osłonę na skrzynię + popiołkę tylną i będziesz miał 800-900 pln/ kpl
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
Posadźcie miron'a - pakował łydki ostatnio, to dopiero zobaczysz możliwości swojego auta EOT A tak poważnie, to sam ciekaw jestem, jak by wypadło porównanie tych 2 autek
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
Piter-nie zrozumielismy się :> Rezałeś pakiecik, podobnie jak ja, a nadal nie widzę na forum takiego, który by został zakupiony w takim stanie. podobnie jak ty ma Flyer oraz Bart-S, ale nie o to mi chodziło Furke i tak masz ładniusią
-
[B6 BDH] ..::SEDAN::.. 2.5 V6 TDI BDH QUATTRO 2004R ...::FELGI 19 , :::...
Chyba że tak - myślałem, że to osobisty i świadomy wybór. Mimo wszystko uważam, że piękne auteczko
-
[B6 BDH] ..::SEDAN::.. 2.5 V6 TDI BDH QUATTRO 2004R ...::FELGI 19 , :::...
A czemuż to nie 2,4 210 ps Q4, albo 3,2 Q4 benzynka 260 ps? Chyba to lepiej lata niż 2,2?? Ogólnie Trzeniu nie będzie wypadało teraz na spot lecieć w dresiku - teraz zostaniesz rasowym krawaciarzem, a nie pół krwi Krakusem jak ja [br]Dopisany: 04 Luty 2010, 20:25_________________________________________________ no właśnie , już kilka osób mi mówiło że ta marka średnio do mnie pasuje wiem , wiem -BMW :polew: kup sobie Dacie Logan i będzie miazga :polew: wieśmiazga chyba
-
[B6 BDH] ..::SEDAN::.. 2.5 V6 TDI BDH QUATTRO 2004R ...::FELGI 19 , :::...
ALFA ROMEO 159 [br]Dopisany: 04 Luty 2010, 19:01_________________________________________________o , Tukanek mnie wyprzedził Trzeniu - poważnie będziesz zmieniał na AR159 Powiem szczerze, że bardzo ładne dziadostwo i już z tego co wiem dopieszczone i nawet nie psujące się na potęgę. A tam awd jest w ogóle, czy się na ośkę przesiadasz? I jaki motorek jak cuś?
-
BMW 320d e91
A jednak a jednak paździerz Rezaj - może dorówna temu z linka będzie mały popierniczacz
-
[ALL B6] Projekt schwarz, siedzenia s-line b7 i inne
Całkiem inaczej od razu Autko nabiera uroku. Luk - a led'y nadal świecą bez zarzutu (tylne oczywiście)??
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
A malikówny Kuredu przypadkiem z rolki nie łyknął coś mi się gdzieś obiło o ucho, ale mogę się mylić. Gdzieś to było opisane. EOT
-
BMW 320d e91
Poka poka kupę czy zedan ? Musi foty potjuningować w PS [br]Dopisany: 04 Luty 2010, 12:52_________________________________________________sokol - ale to chyba nie paździerz z podpisu ??
-
[ALL] Jakie felgi
a jak jest w rzeczywistosci, moze ktos wie ile one waza? Wierz mi, że są zajebiaszczo ciężkie Nosiłem przed zimą do składowania, to się troszkę nadźwigałem. ktoś kiedyś ważył chyba i coś kojarzę, że koło 18kg ważyła felga z oponą (ale głowy nie dam - musiał bym sam zważyć swoje kółko) Tas ma chyba te same felgi co edmondo, czyli EVO Racing jeśli dobrze kojarzę. MAM7 również ładne felgi, ale też robią się dość popularne - zobacz do galerii kolegi Jerza, vel ykk
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
Nie każde Wyobraź sobie 1.8T S-Line z pakietem wewnętrznym only Ale to już tak czysto hipotetycznie... czysto hipotetycznie, ale w większości sprawdzające się jak cholera Pokażcie mi na forum jedno 1,8 T z ori S-Line zewnętrznym
-
Tak się ścigaja Audiczki na Warszawskich Drogach
A kto to zrozumie mi powiedzcie, że to w końcu auto sportowe i nie zaszkodzi mu, jak czasem mu się powstawia?? Niestety dziś nawet jak zmienisz zderzak na bardziej sportowy, to Ci powiedzą, że tuningowany, więc pewnie w p...ę dostawał... Nawet jak to będzie 126p, albo trabant..
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
spokojnie, Trzeniu będzie miał pokój w piwnicy i będzie wypuszczany raz dziennie na obiadokolację a to nie będziemy mu zanosić W taki mróz w budce?? -20st C zapowiadają, to jak spocony po tej super zabawie wewnątrz wyjdziesz, to się przeziębisz No - chyba, że zabrać te 5% rabatu to można pomyśleć
-
BMW 320d e91
Taaaaaaa - one nie zapasione, tylko popuchnięte, bo Poziu głodzi i wykorzystuje :polew: no - pogłaszcze czasami Sokół - beta do żyda już idzie, że nie chcesz inwestować?? Śnieg topnieje, już nie będziesz się zakopywał - zostaw, bo ładna furka
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
Kuredu pewnie by z rolki się z Tobą ustawił No myślę, że by tu akurat kupkę usadził prędzej - to nie malikówna S4, tylko troszkę mocniejszy sprzęt...
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
Rodzaj zawieszenia masz wpisany na wlepce w książce, lub wnęce koła zapasowego
-
[ALL] Soundracer V8 V10
Wojtas - będziesz miał V20 Ale będzie to szło jak się puścisz kolo ZOO
-
Racedriver GRID -problem
Napisz do kolego Reniu - to jest stary GRIDMaster