Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bin85

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bin85

  1. sprawdzałeś kable w gumowej harmonijce na przejściu słupek_drzwi ?
  2. To dziwne bo 80mA to już w sumie można uznać za normalny pobór prądu i pewno nie powinno to rozładować akumulatora w 2dni, na pewno pobór musi być większy, może po jakim czasie rośnie. W module komfortu i centralnej elektryki niema już żadnych błędów?
  3. Niema czujnika gazu, to się nazywa potencjometr gazu i gdyby był uszkodzony to powinni być jakieś błędy i kontrolka EPC, możliwe też że po wymianie czujnika hamulca zniknie tez problem z gazem
  4. Jeżeli masz problem ze światłami to musisz się łączyć z modułem centralnej elektryki 09
  5. Możesz podmienić wtedy będzie wiadomo że przetwornica uszkodzona
  6. VAG KKL powinien się połączyć, czy opłaca się kupować używkę to już zależy od Ciebie bo różnie można trafić, instalacja wewnętrzna samej lampy nie była przerabiana ? bo jak coś jest pomodzone to może lepiej kupić całą
  7. Jakim sprzętem próbujesz się połączyć ? Co do lampy to nie wiem co w niej jest przerabiane na pierwszy rzut oka to ta przetwornica do wymiany na ori, druga lampa jaką ma przetwornice ?
  8. To że wymienisz lampę może nic nie dać w kwestii poziomowania nie wiadomo jaką usterkę wykrył sterownik, w pierwszej kolejności trzeba sprawdzić czemu wywala błąd poziomowania. Oczywiście sam xenon możesz doprowadzić do oryginału aby wyeliminować błąd spalonej żarówki
  9. No dziwne może 1.8T jest jakim fenomenem że nie słychać wyprutego kata bo przy innych silnikach zawsze było to słychac
  10. Kup klona VCDS który Ci w zupełności wystarczy
  11. kiepsko to mało powiedziane,żeby połączyć z turbiną musiałem się sporo namęczyć,drugą sondę wyłączyłem programowo i w jej miejsce wstawiłem pierwszą Skoro już zamontowałeś to powiedz czy oprócz problemu z tuleją sondy i flaszą do turbo były jeszcze jakieś inne problemy
  12. Ja też odesłałem wczoraj
  13. Czyli możemy odsyłać na adres który widnieje na paczce ?
  14. Według mnie takie kombinowanie nie wchodzi w grę, jedynie poprawka. Już drugi raz sie przejechałem z DP za pierwszym razem zakupiony na allegro niby pasował ale miał zły kąt i wydech opierał się o podporę skrzynie biegów. Poczekajmy może na oficjalną odpowiedź w tej sprawie kolegi ShatyMK
  15. Domyślam się że wszyscy będą mieli ten problem, nie mam czasu teraz tego zakładać ale ze wstępnych oględzin wynika że u mnie ten sam problem, mianowicie otwór sondy skierowany w stronę kolektora a powinien być odchylony w stronę filtra powietrza
  16. Rułe mam i ja
  17. Prawdopodobnie problem leży w samych diodach lub też w module który je zasila o ile taki jest skoro to chińszczyzna
  18. Te czujniki raczej nie mają nic wspólnego z siedzeniami Tu masz zdjęcia gdzie się znajdują
  19. Znajdują się w prawym i lewym kanale powietrza, możliwe że będzie je widać jak zdemontuje się pokrywkę bezpieczników, po stronie pasażera też jest taka sama pokrywa
  20. Czujnik pokazuje tylko za niski poziom płynu,
  21. bin85 odpowiedział(a) na timoonmjr temat w Audi A4 B6/B7
    Skoro na pewno nie było bite to możliwe że coś źle poskładane
  22. bin85 odpowiedział(a) na eryczek93 temat w Audi A4 B6/B7
    Wrzuć numer błędu a nie będziemy gdybać czemu zapala się kontrolka
  23. Liczniki z anglika są inaczej przeskalowane niż EU, czyli kupując licznik z anglika nie można przełożyć tarczy ze swojego starego licznika tylko trzeba mieć właśnie taki zamiennik. Jeżeli chcesz mieć wszytko ori to musisz kupić licznik EU

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.