Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szewczenko7

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Szewczenko7

  1. 98igo, Lepiej wydac na garaz 20tys zl niz kupic B6 i trzymac ja pod domem :twisted: ktora jest narazona praktycznie na wszystko :confused:
  2. Tez mi sie tak wydaje , jednym slowem to imbecyl
  3. ja trzymam w grazu od zawsze
  4. ogolnie jest ok tylko w srodku zrob porzadek :twisted:
  5. no i z niebieskimi pewnie :twisted:
  6. jak otworzysz maske to spójrz w lewa strone przy samym blotniku mniej wiecej po srodku
  7. ladna seria no i najwazniejsze TDI tylko te halogeny mi nie leza :twisted: To pewnie tylko naklejka :twisted:
  8. Pewnie na przodzie sa ciut za krotkie Ja w swoich 17stkach mam sruby ze stalek i wszystko ok nie ma obawy ze kolo odpadnie :twisted: masz 5srub nie 4 takze luzik
  9. Najpierw popatrz na allegro.pl rozeznaj sie w cenach i bedziesz wiedziaj ile mnie wiecej co kosztuje
  10. Nie.To zalezy od wersji silnikowej :twisted:
  11. M@rcus, co do daty to nie jest pewien , mi sie wydaje ze na nich nie bylo podanego rocznika zreszta lukne u siebie
  12. Brak doswiadczenia i odpowiedzialnosci zbieraja swoje zniwa :confused:
  13. Jezeli byl dzwon i blacharz czy lakiernik spartaczyl to rdza sie pokaze :confused:
  14. Szewczenko7 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    powiedzmy jakies 2300zl ze wszystkim na gotowo
  15. Moze zbliza sie wymiana synchronizatorów :twisted:
  16. Szybka jest z sedana na 100% Nie masz kluczyka zapasowego
  17. Szewczenko7 odpowiedział(a) na gosia temat w Nadwozie i Wnętrze
    son_czwa, zobacz sobie gdzies na googlach tam jest tego pelno , wpisz odpowiednie haslo i Ci cos wyszuka , moim zdaniem wyglada to ladnie :twisted:
  18. A moze wezmiesz 17stki cayenne3001, :twisted:
  19. Moim zdaniem koszt takiej zabawy to ponad 3tys
  20. Benzynki to Ci raczej nie umuja bo potem go nie odpalisz
  21. Szewczenko7 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    lampy valeo + przetwornice + palnik = okolo 2tys zl + do tego wtyczki i inne pierdolki nie wspominam juz od spryskach i autopoziomowaniu ale i bez tego te sie obejdzie :twisted:
  22. ładne alu do srebrnej beda pasowac idealnie i ta cena tez jest dobra

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.